Šoferi

Jūs stulbie šoferi, kad jūs beidzot sāksiet ievērot gājēju pāreju pie dārziņa Zelta Sietiņš. Jūs esat gatavi vecākus ar bērniem nobraukt, lai tikai nepalaistu. Viena stulbene jau izraisīja tur avāriju. Vai tiešām jāsāk jums mest ar akmeņiem?

Māmiņa , 2018-11-13 10:14:00

Cik smalka māmiņa, labi audzināta! CSN, protams, jāievēro, bet lamāties uz visiem šoferiem arī ir jauki. Kura tad īsti ir tā stulbene? Diemžēl bērniņš, kuru ved uz dārziņu izaugs tāds pats gudrītis. Ābols no ābeles...

tētiņš , 2018-11-13 10:28:40

Kad tavu bērnu notrieks, tad es paskatīšos kādu tu dziesmu dziedāsi.

Māmiņa , 2018-11-13 11:25:57

Jau notrieca?! Veseļojieties!

to māmiņai , 2018-11-13 11:49:14

Kur ir Zelta sietiņš?

tas ae@cc.lv , 2018-11-13 11:59:09

Kaut kā nav dzirdēts par avāriju pie Zelta sietiņa. Bet, lai kā būtu, pāreja neregulējama, arī māmiņām jāskatās, vai netuvojas auto.

Māmiņai , 2018-11-13 12:12:16

Bija, bija avārija. Pati ar savām acīm redzēju. Dāmīte 2 mašīnas taranēja. Brauca lielā ātrumā.

Baiba , 2018-11-13 12:49:32

Vairtākkārtc esam rakstijuši uz Domi un Ogres namsaimniekam ,lai Grīvas prospekam uzliek zīmes DZĪVOJAMĀ ZONA ĀTRUMS 20KM ST.tad līdz šim brīdim visiem vienalga...ja notiks nelaime...tad tikai sapratīs...nu VARBŪT....Redzi te jau laikam neviens Domes bērns neiet bērnu dārzā.

Es , 2018-11-13 22:54:08

Namsaimnieks vispâr likvidêja nodaļu kurâ puiši ńêmâs ar ceļa zímêm .
Ogrê jau neko nevajag !

rita , 2018-11-14 06:48:13

nu tad kas uzlika to ceļazīmi pie Zilokalnu 24, nepareizā vietā. Vakar Bez tabu stāstija. M.vecākā savā prātiņā ko sadomā, to šie dara. Grīnbergs taisnojās, ka nav iedziļinājies un parakstījis. Un pie tam žurnāliste teica, ka iedzīvotāju paraksti arī nav bijuši savākti. Tad kas vispār kontrolē likumību? Ka tik kas, tā šie saka: kā lemsiet, tā būs. Un tad m.v. ir kā karalis! Līdz šim domāju, ka tur kāds kontrolē, cik likumīgi tur viss tiek pasūtīts. Mēs tik maksājam! Un maksājam arī par juristiem, kas sēž Namsaimniekā!

aha , 2018-11-14 10:19:56

iemetīsi man, zobus izsitīšu!

Rūta , 2018-11-14 10:30:02

Rūta, to es gribēšu redzēt.

Māmiņa , 2018-11-14 14:31:28

-> Es-ei
Tā pāreja pie Zelta Sietiņa neatrodas Grīvas prospektā, tur gan nav jēgas likt to zīmi. Tas ir Skolas ielā, kur ir arī lielāka iespēja autiņam ieskrieties.
Esmu gan šofere, gan bērnudārznieka mamma, un labi redzu pārējo vecāku pārkāpumus - auto tiek nolikti iespējami tuvāk pie vārtiem un regulāri PIRMS pārejas labajā pusē, braucot no stadiona puses. Vienalga, no kuras puses tas auto braucis, bet nolikt tā, ka braukšanas virzienā tas sanāk PIRMS pārejas, mašīnu nedrīkst!!! Pārējiem šoferiem ir vispār neiespējami redzēt, vai uz ietves stāv vai nāk kāds gājējs. Arī apstājoties aiz glaunajiem, augstajiem džipiem neredz. Atrunas "es tikai uz 2 min."... KATRS liek uz 2 min., un rezultātā tur vienmēr kāds stāv, īpaši tumšos vakaros!!! Tālāk visa Skolas ielas mala brīva, bet nē, vajag pie pašiem vārtiem nolikt! Viņus pašus nesatrauc, ka VIŅU bērnus arī kāds neredzēs?

Nika , 2018-11-14 15:19:07

A ja nu Rūta tev arī pa aci trāpa. Ne zobu ,ne acu vairs. Bet nafig tev acis, tāpat nespēj saskatīt vai pāreju var droši šķērsot. Palasi noteikumos, par ko jāpārliecinās pirms šķērsot pāreju? Pareizi- par drošību. Tas pats uz šoferiem attiecas.

Dura , 2018-11-15 00:06:49

Piekrītu Dura viedoklim! Lai visiem izdevusies diena! Un skatāmies pirms šķersojam ceļu!

Rūta , 2018-11-15 09:31:57

To pašu es kā šoferis varu teikt par dažiem gājējiem,kuri slāj pāri ielai pat ne pie zebras,vienkārši slāj kur pagadās pat galvu nepagriežot un nepārliecinoties,vai netuvojas mašīna....

luna , 2018-11-17 11:26:41

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet