Vetaptieka Upes pr.

Sodien griezos vetaptieka, mans kakis otro dienu necelas un need, mani rupji izlamaja, blava ka strada bez brivdienam, un mani var tikai pierakstit pec divam dienam, kad laikam mans kakis nomirs!Nekad, pa visiem gadiem ar mani aptieka tada toni neviens nerunaja, laikam pienaca laiks bankrotam, tikai tad firmas sak degradet un ta uzvesties!Ilva, Ilva bet cik labs bija sakums!!!

Tamara , 2018-08-13 10:05:53

Pamēģini Brīvības ielā.Man ar suni bija līdzīga situācija.Svētdien neēda,bet izskatījās normāli,vakarā jau necēlās un nereaģēja uz saimnieci.Pirmdien deviņos,kā atvērās doktorāts,zvanīju,9.20 jau suni pieņēma.Burtiski izrāva nāvei no ķetnām.Tagad sunīte ir mundra un kopā ar mums,kaut arī dzīvnieks ir gados paveca.Diagnoze ļoti nopietna-sirds nepietiekamība un tai brīdī arī ūdens plaušās.Pat vairākas stundas gaidīt nedrīkstēja.Pazvani,varbūt vēl var glābt dzīvnieciņu!

sūna , 2018-08-13 10:19:49

Pamēģini Brīvības ielā.Man ar suni bija līdzīga situācija.Svētdien neēda,bet izskatījās normāli,vakarā jau necēlās un nereaģēja uz saimnieci.Pirmdien deviņos,kā atvērās doktorāts,zvanīju,9.20 jau suni pieņēma.Burtiski izrāva nāvei no ķetnām.Tagad sunīte ir mundra un kopā ar mums,kaut arī dzīvnieks ir gados paveca.Diagnoze ļoti nopietna-sirds nepietiekamība un tai brīdī arī ūdens plaušās.Pat vairākas stundas gaidīt nedrīkstēja.Pazvani,varbūt vēl var glābt dzīvnieciņu!

sūna , 2018-08-13 10:19:49

Suna, liels paldies,jusu variants,paspejam glabt! Zvaniju pec jusu atbildes Brivibas iela, pienema bez pierakstisanas, burtiski pedeja mirkli!!!!Sirsnigs paldies ka laicigi atbildejat!

Tamara , 2018-08-13 14:16:50

Savādi gan...vakar biju tur, un laipnāku apkalpošanu sen nebiju redzējusi...visu izskaidroja, kā un cik dod zāles utt.

Dace , 2018-08-13 14:49:59

Dacīt,kad dzīvnieka dzīvība ir apdraudēta,laiku jāskaita minūtēs,bet ne dienās.Piekrītu,ka palīdzība jāsaņem nekavējoši.Divas dienas,ja dzīvnieks neceļas un neēd,gaidīt nevarēs.Man kaķenītei sākās asiņošana,tai pašā Upes pr.daktere pieņēma nekavējoši,vārdu dakterei neatceros.

Jānis , 2018-08-13 17:30:50

Kad Jūs ejat pie cilvēku ārsta, sakiet, pieraksta nav arī? Pamēģiniet kardiologam pateikt ka jums slikti un vajag pie daktera, pasūtīs 5 mājas tālāk lai ejiet rakstīties rindā. Ir tak vēl 101 klīnika Rīgā, un vispār... kas jus par saimnieku ka gaidat ka kaķis 2 dienas neceļas un need? Kad jums ir slikti un jūs "mirstat pēc sajūtām nost" arī gaidiet 2 dienas ļīdz stāvoklis ir ievilcies ļīdz kritiskam? Jūs pati esat bezatbildīga saimniece nevis klīnika tāda!!!!! Tādiem saimniekiem dzīvniekus ar likumu jaaizliedz turēt

Mince , 2018-08-13 17:46:02

katra zina vetaptieka Upes pr slikti apkalpo un saimnieki nav vainigi,ka dzivnieks saslimis.

Mara , 2018-08-13 19:33:49

Saimnieki ir vainīgi pie tā, ka novelk dzīvnieku līdz pēdējam, un gaida brīnumu kad dzīvnieks pats izveseļosies. Esmu savus 2 suņus vedusi un vedīšu tikai uz Upes prospekta klīniku, atklāja manam sunim kas par problēmu ar ādu, kamēr citi ārsti grūda hormonus un sazin ko vēl citās klīnikās.. šeit aizgāju, noņēma analīzes spalvai un diagnoze gatava. Suni izvakcinējām un viss pārgāja, pietam, laikus pierakstoties vienmēr ir vieta uz plānveida vizītēm.. un neatliekamos viņi ņem uzreiz, runāju ar dakteri, teica ka šobrīd esot milzīgs pieprasijums klīnikai. Paldies meitenēm kas tur strādā!!! Tikai to labāko varu teikt, ja kaut kas majās notiek-var piezvanīt un konsultēs ar sapratni...

Mince , 2018-08-13 22:27:52

sanak ka kuram gadas,laikam tai damai bija slikts garastavoklis.

Mara , 2018-08-14 19:56:17

Neticas. Pēdējos 9 gadus savu kaķi vedu tikai uz Upes pr. klīniku. Jā, un kādas pāris reizes bija steidzama problēma, tad tūlīt liku kaķi kastē un uzreiz uz vetklīniku. Nekad neviens neko nav atteicis, nav bļāvis. Vienmēr laipna apkalpošana, arī barību vai ko citu pērkot. Vai tad tur tagad ir pierakstu sistēma?

Nu nez , 2018-08-14 21:11:29

bet pats labākais ir tas, kad zvani uz vet klīnikas numuru un tas ir maksas pakalpojums!!! Vismaz Bite pabrīdināja ka ir maksas zvans un būs 0.07 eur par minūti..

zvērs , 2018-08-15 11:07:37

Nu nez. Pirms mēneša kaķi tur dakterēju. Ap 18:00 uzzvanīju, izstāstīju bēdu. Pēc 20 min bijām uz pieņemšanu. Pēc pāris dienām vajadzeja kaķi atrādīt. Kaķīts pa ceļam piegānīja transportējamo būri. kKd palūdzu salvetes, lai šmuci satīrītu, meitenes apmazgāja gan kaķi, gan kasti izmazgāja. Trijatā ap manu minku ņēmās..... Moš mēness stāvoklis....

Laiskaa , 2018-08-15 12:32:35

Ciem . Tamāra.jūs melojiet . Jums piedāvāja nakamoā dienā 9.no rīta . Biju klīnikā un dzirdēju sarunu . Un neviens uz Jums neblāva . Nerakstiet tādas muļķības . Kīnikā bija arī bez manis vēl 2.cilvēki .

Erika Purina , 2018-08-15 13:13:07

Nu redz...labi, ka Erika Purina uzrakstījāt...jo ļoti viegli ir noniecināt, bet tālāk, ko...jo lielākā daļa vienmēr komentē, nelasot sākumu utt. ...Piekrītu arī Jānim - reizēm minūtes izšķir visu...bet, bet atcerēsimies, ka ne dzīv. , ne cilvēku dakteri nav Dievi...nevaram pieprasīt VISU!

Dace , 2018-08-15 14:44:32

Par telefonu maksas, zvaniju, teica, ka esot operātora vaina, pati bite vainīga, cik vien ātri varēšot nomainīšot, lai zvanot uz mobīlo telefonu, kamēr tas otrs nr. ir maksas

JANA , 2018-08-15 16:17:05

Upes prospekta ka kuru reizi apkalpo, biezi ir nelaipni, tas gan. Toties Brivibas iela VIENMER ir laipna un saprotosa attieksme. Upes prospekta man vienreiz atcirta, ka, ja nepatik, ka medikamenti ir dargi, tad nav ko turet kaki. Aizvedu uz Upes prospektu vienreiz savu minku, lai iedot prettarpu zales-gan nemaceja to izdarit un tik tiesam blava uz kakiti!!!!!!

z , 2018-08-19 20:58:59

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet