Solārijs "Andželika"

Es nesaprotu šo iestādi,ik pēc pāris mēnešiem mainās darbinieces un neviena nezin sanitāros noteikumus!!!kāpēc pieņem tādas meitenes,kuras nemāk normāli sniegt informāciju pa solārijiem???un vienmēr sēž kādi cilvēki un klientiem nav laika!!!ar ko domā vadība??

Leila , 2017-01-03 23:21:25

Vai pilsētā citu solāriju trūkst?

viedoklis nepareizais , 2017-01-03 23:46:19

Es pāris reizes mēnesī tur iegriežos,tāpēc tāds priekštads rodas.

Leila , 2017-01-04 00:03:19

Es pāris reizes mēnesī tur iegriežos,tāpēc tāds priekštads rodas.

Leila , 2017-01-04 00:03:33

es ieteiktu turp uz solāriju vispār neiet, esiet uzmanīgi!

anna , 2017-01-04 06:45:35

Es arī kādreiz gāju un Anželiku,jo tur bija salīdzinosi lētāk.Jau 2 gadus eju uz Lagūnu,jo kvalitāte svarigāka.

dana , 2017-01-05 18:26:06

Darbinieces mainās tapēc ka darba alga ir 15 eiro dienā!! Un agrāk bija jastradā 12 stundas, kopumā mēnesī sanāk ap 220-225 eiro! Izdzīvot uz tādu algu cilvēkam ir nereāli. Tāds darbs ir piemērots skolēniem labāk, kā kabatas nauda, skolai, apģērbam un tt. Ka arī darba apstākļi ir šausmīgi, nav kondicionera, kad nav gaisa no solārijiem telpās tur var nogībt, kā var tādos apstākļos strādāt!!!!! Nabaga darbinieki bēg no turienes 100 %! Ka arī īpašnieces attieksme vnk iespārda!
Agrāk pereodiski gāju uz turieni sauļoties. Pirms 3-4 gadiem tur bija vel pieņemami iet. Bet tagad!!!! Šausmas! Biju pirms gada, solāriji netīri, pat bija pretīgi tur sauļoties! Grīda arī netīra! FUJ FUJ!!!!
Agrāk pirms 2 gadiem tur strādāja viena sieviete, ar tādu attieksmi vnk briesmīgu, nebija cieņas pret klientiem. Ar tādu seju apkalpoja, ka esi parādā viņai.
Viņiem lampas nav jaunas, reti viņas nomaina! Tapēc neticiet tiem banēriem izkārtiem par jauno lampu esamību!!!
Vadītājai ir vienalga, jo viņa jau grib sev iekasēt naudu. Manuprāt vadītājai ir mazs priekštats par biznesa vadīšanu! Tapēc ir tādi rezultāti.
Un nelegālā grāmatvedība tur ir, neizsit čekus!
Vispār to iestādi vajadzētu pārbaudit VIDam, sanitārajai inspekcijai un ugunsdrošības uzraudzības inspekcijai, jo par drošibu jau nav domāts bet par visu šo ir jāmaksā, bet vadītāja ietaupa to naudu!
Tapec neiesaku tur iegriesties, lai nebojātu sev garastāvokli!

cb , 2017-01-14 21:40:30

NESAPROTU,JA JAU TUR TIK SLIKTI .Kāpēc tur rinda uz solāroju.Man tur patīk.

Sss , 2017-01-17 23:00:57

Pretīgi klausīties.Varētu iesūdzēt tiesă.Domā ko runā.Lampas var pārbaudīt pieprasot salonā pavadzīmes.Parbaudi ,un tad runā.

Laguna , 2017-01-17 23:06:08

Kas tur pretīgs???viss ir taisnība!!!

Leila , 2017-01-23 17:00:42

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet