Svētku balle- labākā mūzika?

Nu balle gan neizdevusies- pirmkārt biļetes 10 euro un spēlēja tikai nedaudz vairāk par 4 stundām. Tad vēl vadība saka, ka muzikanti noguruši visu dienu jau spēlējot pasākumos. Nu tāpēc jau nav jācieš pārējiem apmeklētājiem, ja nevar turēt tad nav ko spēlēt!
Pie vecās kult/nama vadības gan tādas lietas nebija!!! Un biļetes iepriekšpārdošanā nekad tik dārgas arī nebija, bet te varbūt mums bija jānosedz Ogres mērijas dalība pasākumā????

apmeklētāja , 2016-11-20 19:10:07

Apmeklētāja, tu neesi īsti riktīga. Beidzot riktīgi forši muzikanti balli spēlēja. Pamēģini Rīgā kaut kur par tik smieklīgi zemu naudu aiziet uz balli! Priecājies, ka tev te pie Rīgas gandrīz pa velti riktīgi profiņi 4 stundas balli norauj. Oi kā pēc Bartiņa cilvēciņa tu apmeklētāja izklausies...

nīgrajai , 2016-11-20 23:01:24

Nu nē! Te nav Rīga un cenas tomēr nevar pielīdzināt, jo algas no Rīgas mums krasi atšķiras! Un , ja ir balle, tad tomēr uz piecām stundām!!!

apmeklētāja , 2016-11-21 08:50:55

Nevajag uzreiz salīdzināt ar to, ka citur ir dārgāk un sliktāk - tāpēc davai slavēsim to, ko nu mums piedāvā. Mums ir pašiem ar ko salīdzināt - kafejnīcas/deju vakari Ogrē notiek jau daudz gadu un jāsaka, ka tiem bija savs fanu pulks, kas nāca uz katru pasākumu. Pēc kultūras nama vadības maiņas šie vakari ir stipri pamainījušies un , ja godīgi, man arī jaunā pieeja kafejnīcu vakariem nepatīk - spilgts piemērs bija vecgada balle, kas apbēdināja ne vienu vien ilgadēju šo pasākumu apmeklētāju. mūziķi sāka spēlēt tikai pēc 24 - tad kāpēc balle sākas 22? OK - ir augstāka cena, bet tad nu lai iet balle uz pilnu klapi, bet ne jau man pa savu naudu jāklausās, ka mūziķi jau ir izlikušies citā pasākumā. ja ir balle, tad lai tā arī ir - es eju dejot nevis sēdēt! Šogad vēl pārdomāsim vai riskēsim uz Ogres kultūras centra piedāvājumu, jo tas, kā rāda pieredze, neatbilst sākotnējai reklāmai. Nav jau tā, ka esmu pret pārmaiņām - lai ir! , bet kvalitāti gan gribētos vismaz iepriekšējā līmenī.

Anete , 2016-11-21 09:24:58

kāds sakars te ar Bartiņu?

nesaprotu , 2016-11-21 09:26:36

Pilnīgi piekrītu Anetei.Arī mūsu kompānija( 5 pāri) apmeklējām 6 gadus katru balles vakaru un kur vēl skaistā ziemassvētku balle 25 decembrī,pēc skaistās sveču stundas.un tur nav nekāda sakara ar Bartkeviču.Bet ar jauno vadību kultūras centrā.tak paklausieties ko cilvēki pilsētā runā .Nu nepatīk ne jaunā vadība ne kas notiek kultūras centrā.nu nav tur vairs dvēseles kas tur bija.nams ir nemājīgs un auksts.Partijā nesastāvu esmu parastā apmeklētāja .

aija , 2016-11-21 09:50:01

Laikam jau ir taisnība, ka vadošos amatus var dabūt tikai valdoošās koalīcijas piekritēji un iespējams, ka tā arī bija jau iepriekš un būs arī turpmāk - es pat neapstrīdu un negribu neko personalizēt. Bet nu ja tiek kādā amatā, tad vajag strādāt labāk nekā iepriekšējam! NU un ja nesanāk, tad VISMAZ uzturat iepriekšējā līmenī - ja nevarat neko pŗātīgāku piedāvāt, tad nevajag visu iepriekšējo iznīcināt!

dejotājs , 2016-11-21 10:06:14

Baigā jau nu atšķirība... Spēlēja 4 stundas, bet vajadzēja "tad tomēr uz piecām stundām!!!". smieklīgi. Muzikanti nebija noguruši, vadība to tā pasniedza, ka balle beigusies, jo muziķi noguruši. Kādas muļķības! Pašam bija iespēja pēc balles aprunāties ar vienu no muzikantiem, zinu. Sarunāts ar viņiem bija līdz vieniem naktī un viss, tāpēc arī beidza spēlēt.

apmeklētājai , 2016-11-21 10:43:23

izklausies pēc kādas jaunās kabineta darbinieces kultūras centrā.

aija-apmeklētājai , 2016-11-21 13:23:05

Patiesībā tagadējā kultūras dzīve ir kā diena pret nakti, tāpēc arī vecie kadri te izsaka savas mazākuma domas un visu noliek. Agrāk vispāŗ kultūras nebija, tikai kaut kāds tingeltangels. Paldies kultūras namam par labo gaumi un augsta līmeņa pasākumiem. Par kultūras nama aktivitātēm dzirdu no tautas tikai labus vārdus, tā kā pseidokultūras pārstāvēm nav ko te intrigas vīt

antianita , 2016-11-21 13:53:13

katrs no mums var izteikt savu viedokli - kāpēc tik agresīvs tonis? kādas intrigas??? kādi vecie kadri? - tiešā tekstā cilvēki pasaka, ka iepriekšējie deju vakari patika labāk! un es, piemēram, nekad neesmu strādājusi kultūras namā un pat nevienu arī personīgi nepazīstu. Nezinu ne kas vadīja iepriekš KC, ne kas tagad - un pat tas ir vienalga - es izteicu savu viedokli par konkrētu pasākumu!

antianitai , 2016-11-21 14:04:00

Tu saki balle bija zemā līmenī, bet gribējās lai tā turpinātos un tik ātri nebeigtos? Ja bija tik slikti, tad jau priecātos, ka mocības galā. Un starpība starp 5 un nedaudz ilgāk par 4 stundām vispār ir anektode. 10 eur jebkurš saprot ka ir pa lēto. Un Ogres vadība ir tādi paši cilvēki kā pārējie un var apmeklēt balles kur un kad grib. Nemelo vismaz pati sev par patiesajiem iemesliem, kāpēc sajuties emocionāli slikti ballē. No malas izskatās ka gribas pateikt ko sliktu personīgu pārdzīvojumu dēļ.

apmeklētājai! , 2016-11-21 15:01:30

nepūt pīlītes par tām algām, lielākā daļa ogres strādā rīgā, pie tam algas atšķiras pa nozarēm un profesijām, nevis pa pilsētām.

nost ar meliem! , 2016-11-21 15:10:35

Nu es Rīgā saņēmu mazliet vairāk par minimālo algu, bet te Ogrē saņemu normālu algu.

Lete , 2016-11-21 15:56:27

Vai tad kāds teica,ka slikti spēlēja? par MAZ spēlēja... un ,ja es samaksāju tik, cik man ir paprasīts, tad es gribu tik, cik man par to naudu sasolīja... ļoti vienkārši! Nav Ogre nabagu vai muļķu pilsēta, kurai vajag pa lēto - ogrēnieši nav mucā auguši! Nevajag aizbildināties ar šiem absurdiskajiem tekstiem.

agresīvajai , 2016-11-21 16:27:25

šito cimperlību. Neviens tev neko nepapraīja un nesasolīja. Pat gribēji un nopirki biļeti. Biļetes cena neveidojas no minūtēm un stundām, bet pasākuma kvalitātes. Tā kā veca meita uz pažarnieku balli tiešām. Tev 1 nepatika, bet 10 citiem patika. Tāda ir dzīve.

fifa , 2016-11-21 16:45:14

Oi kā nodevi sevi ar savu sveču stundu... skaidrs, no kurienes vēji pūš - no atlaistās vecās kutūristu gvardes, kas nevar rimties un skaudībā matus plēš par to, ka tagad kultūras centrā patiešām notiek dzīvība un tik daudz foršu pasākumu! Dvēseles tev pietrūkst? Vajadzēja uz koncertu lielajā zālē aiziet 18.novembrī, tad tu redzētu cik ļoti pat liela dvēsele tagad kultūras centrā ir!

aijai , 2016-11-21 22:20:22

kāpēc metat dubļus uz citiem komentētājiem? kapēc apsaukājaties uz tiem, kas raksta par to, kas viņiem ir paticis vai nepaticis? labāk būtu uzrakstījušas, kas jums pašām ir paticis kultūras nama repertuārā - būtu vismaz kaut ko pozitīvu pateikušas un kultūras namu pareklamējušas, lai, kā jūs pašas izsakaties, "vecā gvarde" un "cimerlīgās" palasītu un zinātu uz kuriem īpaši dvēseliskajiem pasākumiem būtu obligāti jāaiziet.

pēdējām divām komentētājām , 2016-11-22 07:34:00

Man nekas nav jāreklamē, to lai dara kultūras centrs pats. biju uz visiem 18. novembra pasākumiem Ogrē un viss bija sirsnīgi. vienkārši zinu,cik daudz darba un dvēseles ieguldījuši cilvēki, kas to visu organizēja, jo pazīstami, Tāpēc sāpīgi klausīties šitās ķengas.

pēdējai komentētājai , 2016-11-22 08:49:05

dažs labs nesaprot, ka kritika ir tas, kas liek kļūt labākiem un pilnveidoties. Nevajag uzspiest savu viedokli!

žēl, ka , 2016-11-22 08:58:38

Te nu tu sevi pati nodevi - aizstāvi savas paziņas, jo zini cik viņi ir ieguldījuši darbu!

:) , 2016-11-22 09:00:22

ja palasa komentārus, tad ķengājas/apsaukājas tikai tie, kas ceļas un krīt par pašreizējo kultūras centra darbību. Pārējie izteica viedokli par svētku balli!

:)) , 2016-11-22 09:03:15

viedoklis par viedokli arī ir viedoklis. Nevajag baidīties no diskusijas un no tā, ka tiek kritizēts jūsu kritiskais veidoklis

fifa , 2016-11-22 11:51:29

un es domāju, ka šeit cilvēki izsaka viedokli par konkrēto pasākumu nevis par citiem viedokļiem! tagad daudz kas paliek skaidrāks -:))))

:)))))) , 2016-11-22 12:26:16

šeit var izteikt viedokli par jebko. demokraatijai nav robežu, tāpēc neierobežosim sevi un citus viņu viedokļu izteikšanā. saprotu, ka ja redzesloks tāds šaurs gadījies, tas ir grūti pieņemams

fifa , 2016-11-22 14:25:53

tikai jēga no tavas plaši neierobežotās demokrātijas - nekāda, jo nespēj pieņemt citu viedokli - atā! Rej tālāk!

ok ok :))))) , 2016-11-22 17:52:06

Man arī pietrūkst sveču stundas....

liepa , 2016-12-05 01:04:40

sveiki

Tu esi uzņēmējs, tēvs, mājsaimniece vai labāk persona, kam nepieciešama ātra finansējumu konkrētā jūsu situāciju. Man jums ar aizdevumu no 5000 € līdz € 2.700.000 ar ļoti vienkāršiem noteikumiem. Es arī veikt ieguldījumus un kredītus starp īpaši visu veidu. Es piedāvāju īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa aizdevumiem.

Mēs nezinām savu lietojumu un mūsu pārskaitījumi sniedz bankas par darījuma drošību. Attiecībā uz visiem Jūsu pieprasījumiem priekšlikumiem likmēm un maksājumiem Pakāpju un Es būšu jūsu palīdzība. Jūs varat saņemt apdrošināšanu jūsu kredītu.

WhatsApp: +33756852706

E-mail : kesnelmerice@gmail.com

labākais sveiciens

kesnelmerice@gmail.com , 2016-12-05 21:42:30

Sveiki, Mr & Mrs.
Atsevišķi Šveices, Kanādas, Beļģijas vai Francijas pilsoņi piedāvā aizdevumu no 3000 eiro līdz 2 000 000 eiro ikvienam, kas to var atmaksāt ar procentiem, kuru likme ir mazāka par 3%. Mēs esam privātpersonas, kas piedāvā aizdevumu starp nopietnām personām, kuras nepieciešamība mazajiem uzņēmumiem, personīgās investīcijas tikai 3% procentiem atkarībā no pieprasījuma apjoma, lai saņemtu likmi. Mēs veicam vietējos aizdevumus un starptautiskus aizdevumus cilvēkiem visā pasaulē. Mūsu organizācija nav banka, un mums nav vajadzīgi daudz dokumentu. Taisnīgs aizdevums un godīgs un uzticams. Sazinieties ar šodienu un paziņojiet summu, kuru vēlaties aizdot. mūsu e-pasts: patriciamauricette8@gmail.com

patriciamauricette , 2018-05-16 21:10:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet