Pārogres veikals

Ļoti sen nebiju bijusi Pārogres veikalā kur kādreiz atradās veikals Domo. Sanāca braukt garām,nolēmām iebraukt outletā iepirkt kādu dzērienu. Bijām šokēti par bijušo godību.visapkārt netīrība un putekļi,tualetes slēgtas,( lai gan ceļa malā ir norāde par to esamību) ,Elvi veikalā viena pārdevēja uz visu zāli. KAS NOTIEK???

Zane , 2016-10-18 20:08:26

Pasaules gals.

xxx , 2016-10-18 20:48:56

Esmu saimnieks,daru kā gribu!

Jurka , 2016-10-18 23:08:49

Vai tad kādam vispaŗ kautkas rūp?!!!!.....Tie,kas tur vel palikuši arī nezin kad tas pasaules gals būs!

@@@ , 2016-10-18 23:19:11

Jurkas blakus angāri kā bomžatņiks,vējš svilpo pa tukšajām logu ailām!

redzu , 2016-10-19 07:19:27

Elvi taču ir par savē jiem ,svešiem tur nav ko darīt !

vivi , 2016-10-19 07:21:52

Elvi taču ir par savē jiem ,svešiem tur nav ko darīt !

vivi , 2016-10-19 07:22:26

veikali arī bankrotē.

tādu zaņu dēļ , 2016-10-19 17:33:32

Vaina ir jaunajos saimniekos, kuri ir sakampuši kumosu kuru nevar sagremot. Nesaprotu kāpēc atļauj tādiem darboņiem iegādāties ši tīkla veikalus un sagraut visu, kas tajos bija labs.
Tas pats ir arī Ogres centra veikalā. Darbiniekiem liek strādāt virsstundas par kurām nemaksā.
Tā jau saka kāds saimnieks tāda attieksme. Žēl , ka ir sabojāts labais tēls par ELVI.
Tas tiešām vairs nav priekš pircējiem. Skumji.........

es , 2016-10-21 11:13:07

Visa vaina nav tikai saimniekos vien, paši cilvēki ir palikuši, kā lai pareizi noformulē.... dīvaini, vai... Šis veikals nav man ne blakus, ne iecienīts, bet sanāca braukt garām un piestāju tāpēc, ka divgadniekam savajadzējās uz podiņa. WC ciet, gan parastās, gan invalīdu. Piegāju tuvākajā veikaliņā pajautāt kādas iespējas mazo dabūt uz podiņa un ziniet ko man dāma atbildēja? Nekādas. Uz jautājumu kur var atrast kādu tuvāko WC viņa norādija, ka te nekur neesot. Apsargs (vīrietis gados 60) ieteica mazo vest mājai aiz stūra vai arī blakus ēkā esot kafeinīca, ejiet tur. Teikšu tā, kamēr es tur biju uz WC labprāt būtu aizgājuši vēl kādi cilvēki pieci, un te nav vainīgi saimnieki, nestāstiet, ka pārdevējas krāmē spainī un nes mājās vai iet veikalam ap stūri. Tādi mēs līdzcilvēki esam. Kā nebraucu tajā veikalā, tā arī turpmāk nebraukšu un ne par to jau stāsts... Pie reizes liels, pat ļoti liels paldies blakus ēkas kafeinīcas īpašniekam, vai vienkārši darbiniekam un meitenei, kuri bez komentāriem, mīmikām vai jebkādas citas emociju izrādīšanas mums laipni parādija kur tur ir WC.

Zaķis , 2016-10-22 13:21:27

Netīrība tur tiešām uz visiem 100! Veļas putekļu kumšķi, Elvi pārtikas nodaļā izvēle nekāda! Un AlkoOutlet darbinieču savstarpējie dialogi un leksika uzdzen šermuļus...

Zanda , 2016-10-22 19:06:39

sveiki

Tu esi uzņēmējs, tēvs, mājsaimniece vai labāk persona, kam nepieciešama ātra finansējumu konkrētā jūsu situāciju. Man jums ar aizdevumu no 5000 € līdz € 2.700.000 ar ļoti vienkāršiem noteikumiem. Es arī veikt ieguldījumus un kredītus starp īpaši visu veidu. Es piedāvāju īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa aizdevumiem.

Mēs nezinām savu lietojumu un mūsu pārskaitījumi sniedz bankas par darījuma drošību. Attiecībā uz visiem Jūsu pieprasījumiem priekšlikumiem likmēm un maksājumiem Pakāpju un Es būšu jūsu palīdzība. Jūs varat saņemt apdrošināšanu jūsu kredītu.

WhatsApp: +33756852706

E-mail : kesnelmerice@gmail.com

labākais sveiciens

kesnelmerice@gmail.com , 2016-12-05 21:48:33

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet