Paldies SIA Čeļdaris"ziemas dienestam

Liels paldies, visiem šķūrētājiem! Ir tikai jāapbrīno tādi cilvēki, kuri trijos naktī brauc šķūrēt Ogres ceļus. Tā viņu pacietība un izturība ir apbrīnojama, jo viņu darba diena ilgst 15-20 stundas. Žēl tikai, ka cilvēki visu laiku ir tikai neapmierināti, varētu arī kādreiz pateikt vienkārši paldies. Ir jau jāsaprot, ka visur ureiz nevar iztīrīt un vispār uzvedamies tā, kā nebūtu ziemu redzējuši. Jāprot arī par sniegu priecāties, ja kādam kaut kas nepatīk, tak lūdzu visi ņemiet lāpstas un uz priekšu!

sniedziņš , 2010-02-23 11:23:53

Liels paldies SIA "Ceļdaris" ziemas dienestam! Ļoti atvainojos par kļūdu!

sniedziņš , 2010-02-23 11:34:33

protesteeju!Kaapeec mani notiirija???

iistais sniegs , 2010-02-23 11:48:42

Sapratāt, ko sniedziņš teica, viņam ielu iztīrīja, bet pārējās pašiem ar lāpstām!

lāpsta , 2010-02-23 11:58:19

lāpstai> un Tev ko gabals nokristu ja paņemtu lāpstu un patīrītu???Tiešām Jūs esat "apbrīnojami"-vieglāk jau ir ņarkstēt un sūdzēties!!!Piem. es sestdien paņēmu lāpstu un iztīrīju sniegu gar un ap a/m,sētnieki gandrīz noģība no skata(stāvēja un brīnījās),protams to prieku vienmēr izbojā kretīniskie cittautības kaimiņi,kuri vienkārši iebrauc tavā iztīrītajā vietā un bola stulbi acis. Es saprotu,ka vietas nav numurētas,bet,bet....ko tad pirms tam stāvi pie loga un lūri aiz aizkariem??? Tā kā jābeidz kunkstēt un jāiet un jādara:-)

Dace , 2010-02-23 12:07:05

Lāpsta - es pats tīrīju savu ceļu ar lāpstu tas ir 3 km. Īstais sniegs, neuztraucies - es tikai sniedziņš, bez Tevis man nepastāvēt!

sniedziņš , 2010-02-23 12:13:33

Tiešām vislielākais paldies SIA''Ceļdaris'' sniega tīrītājiem. Kamēr nezināju, ka mainījušies Ogresgala pagasta ceļu kopēji, nevarēju saprast, kas noticis. Kāpēc darbs kļuvis regulārs(pat svētdienās), kvalitatīvs( man vairs neaizstumj sniega valni priekšā izbraucamam ceļam). Ir sajūta, ka notiek arī kas labs mūsu pagastā.

Silkalns , 2010-02-23 12:42:27

Ir pazīstama Dace, kurai viss pienākas, kur pašlabums kāds ienākas! Sava MB, GL7041 placi 1m rādiusā netīrīs nekad (pat tad, ja buss tur "tusējis" vairāk par 3 dienām kā tas šoziem iekritis uz gadumijas svētku tusēšanu mājas režimā un sniegainos laikapstākļos), tikai "pakāpsies" braucamdaļai vairāk uz vidu! ...

to:Dace , 2010-02-23 14:04:02

Ja zināms a/m numurs kādēļ neziņo pašv.policijai? Nevajag baidīties un kautrēties un domāt ,ka policija neko nedara.Ātri vien var tikt ar tādiem "kaimiņiem "galā!!! U ja tas bija personīgi man adresēts (to:Dace , 2010-02-23 14:04:02 ), nav pēc adresāta-ar busu nebraucu:-)))

Dace , 2010-02-23 14:24:45

Tiešām PALDIES ceļu tīrītājam posmā Ogresgals - Ogre. Ņemot vērā šīs ziemas sniegu - izcili! Vēl reizi paldies. Braucu agri no rīta un posmā līdz Rīgai šis ir vislabāk iztīrītais ceļš. Pieļauju gan, ka to kā mazāk svarīgu tīra pēdējo, bet vienalga apldies!

XXX , 2010-02-23 15:06:24

Es ar gribu teikt paldies, škiet,ka SIA ASSK...vismaz tādu uzlimi redzeeju uz traktora. Ne reizi vien pec mana lūguma iztirija man piederošos ceļa daļu Lielvārdē.Nekad neatsaka.

Juris , 2010-02-23 16:13:19

Nu, tas labi, ka kādam labi...tikai, ja sniegs būtu sniegs, domāju, tas kurš staigā kājām un viņam jābrien pa pļurgu, un kājas paliek slapjas, diezin vai tur ir par ko priecāties. Es , piemēram, par sniegu priecājos citur, nevis tieši uz ceļa. Bet, paldies! Es priecājos, ka mums ir foršie gājēju celiņi, gaidu pavasari, lai varētu ieskrieties.

a , 2010-02-24 11:00:47

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet