Paldies www.remontadarbi.lv par ļoti labi izpildīto darbu.

Vēlos pateikt paldies puišiem no www.remontadarbi.lv komadas, kuri palīdzējuši mums ar vīru pabeigt remontu, kuru jau ilgu laiku taisījām paša spēkiem.
Atradu internetā viņu portālu, kas domāts tieši tādiem, kā mēs - parastiem cilvēkiem, kuri saviem spēkiem taisa remontu un izlasīju tur daudz noderīgas informācijas par dzīvokļa remontu.
Ieraudzīju, ka ir iespējams pieaicināt viņus uz atsevišķiem darbiem, mēs paši flīzes likt nemācējam, tāpēc piezvanījām un nenožēlojām.
Atbrauca meistars - Aleksis, kurš visu uztaisīja tā kā mēs lūdzām un pie tam vienas dienas laikā un vēl palīdzēja mums atvest flīzes no veikala.
Vienkārši milzīgs paldies viņam!!!

Inese , 2009-12-12 13:01:27

Gribu arī izteikt labus vārdus šiem puišiem. Viņi man ir divās istabās likuši reģipsi. Ļoti smuki visu uztaisījuši, visus netīrumus un būvgružus izveda. Man pašam pilnīgi neko nevajadzēja darīt pēc viņiem.
Iesaku tiem, kas meklē labus celtniekus.

Māris , 2009-12-12 19:04:13

Labs spams :D

Arčubalds , 2009-12-13 23:25:08

Es arī domāju, ka tas ir kārtējais reklāmas triks un piezvanīju lai pārliecinātos, gribēju pasūtīt reģipsi. Izrādījās, ka puiši tiešām strādā un pie tam ir ļoti atsaucīgi. Atveda man 20 loksnes un palīdzēja ienest garāžā.

Kaspars , 2009-12-23 22:18:39

Super, malači. Viņi darbus veic arī uz pēcapmaksu?

purkš , 2010-01-27 20:26:41

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet