NEKAISITAS IELAS

LUDZU OGRENET PARBAUDIET KAS NOTIEK AR GAJEJU IETVEM OGRE.AR MAZAJIEM STAIGAJOT SODIEN JAU 2 REIZES NOKRITU.KAS BUS PAR TO ATBILDIGS?KADEL MALKALNES SETNIEKI SLIKTI KAISA IETVES?RIGAS IELA IETVE KAS VED GAR SOSEJU UZ VEIKALU SELVER VISPAR NAV KAISITA.

ILONA , 2008-12-18 13:22:39

tāpēc ka mālkalnei patīk saņemt nevis dot!

amok , 2008-12-18 14:12:02

tāpēc ka mālkalnei patīk saņemt nevis dot!

amok , 2008-12-18 14:12:04

Malkalne skatas tik apkures un udens skaitiitajus,parejasi viniem NEINTERESEE!!

:) , 2008-12-18 14:14:05

Piekrītu diskusijas autorei. gribētos zināt, kas notiek ar ietvēm? Kas par to neuzkopšanu nesīs atbildību?
Kāpēc sētnieki tikai paber pa saujai smilšu, kura veido šuru strīpiņu uz ietves? Kāpēc sētnieku šīrīta darbs ar to beidzas?
Nācās šodien iziet Ogrei cauri pa Mālkalnes prospektu...ārprāc.... ietves kā slidlauks. Dodoties māju virzienā ap pulkst. 12.00 nekas nav mainījies. Nez vai Mālkalnes sētniekiem jau sākušās Ziemasssvētku brīvdienas?

Cien. Ogrenet! , 2008-12-18 14:26:59

Es gāju uz darbu, mans ceļš ved pa Lapu ielu, pulkst. 8:30 nāk pretī sētniece un ber pa saujiņai smiltis! Tam bija jābūt darītam jau 6 00 no rīta, nevis tad, kad visi sen jau aizslidinājušies, cerams bez būtiskām traumām, līdz darbiem! Pilvīgs bardaks!Tiešām gribētos zināt, kā ir ar to sētnieku darbu?

neizvēlīgā , 2008-12-18 15:19:38

Es ar biju spiesta pārkapt ceļu satiksmes noteikumus un iet pa braucamo daļu,lai tiku uz veikalu un atpakaļ jo ietves pie mūzikas skolas un kalna pr. ir nebērtas vel pulkstens 14:00.

ledenite , 2008-12-18 15:31:16

Mednieku iela 19-ne ar kājām var paiet, ne ar mašīnu no mājas pagalma izbraukt, plkst.7 no rīta, kad daļa cilvēku iet uz darbu, ledus, ledus ,ledus.... . Kur sētniece, cikos jāsāk kaisīt smiltis?

Anete , 2008-12-18 16:16:57

MALKALNE TIKAI ZIN PIELIKT APKUREI UN KOMUNALAJIEMCEMAS,NEVIS ATBILDET PA IETVEM.:(

ILONA , 2008-12-18 17:00:42

Tas gan,shit,pat gājēju trotuāri nav nokaisīti,šodien jau pāris reizes novēlos,sētnieki jau nu uzkaisījuši tik cik melns aiz naga,smiltis,redz, jāžēlo..pie selver lielveikala jau nu arī nokaisīts,tieši pirms atklāšanas,praktiski vispār nebija..Labi zināja,taču,ka šodien būs daudz cilvēku,bet nju pie Pārogres lielveikala vismaz kautcik bija nokaisīts...pie Daugavpils šosejas citas reizes bija kaisīts,bet tagad nekā,labi,ka sasalušais zāliens bija blakus pa kuru varēja paieties,tā vismaz nenovēlos.Nestādos priekšā,kā meitenes ar augstpapēžu apaviem varēja paiet...

den_Kimberssen , 2008-12-18 17:19:10

protams ka Malkalne slikti kaisa, vai pat nekaisa.
Bet smiekligi ir tas, ka pati Malkalne uzskata sevi par engeli ( pilnigi vienmer) , taa vismaz no tas tantes kas vinju te parstaav. var spriest.
Driz paradisies Malkalnes zinjojums, kura bus teikts, ka iedzivotaji pashi vainigi, jo taa parasti malkalne saka.

zinzins , 2008-12-18 17:40:23

Ja Malkalnei vai setniekiem buutu jaasedz kritusajiem arstesanas izdevumi,tad saaktu kaisiit ietves.

Nate , 2008-12-18 22:02:09

Vienu gan varu pateikt, tādos laika apstākļos, kādi bija iepriekšējās dienas vajadzētu kaisīt spaiņiem un katras 5 minūtes, jo tikko sētnieks bija nokaisījis, tā viss pa virsu pielijis un atkal sasalis - šī ir virna dabas stihija, kur ar sētnieku netiks līdzēts, bet es neesmu sētnieks, vienkārši novērotājs.

a , 2008-12-19 08:36:46

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet