zobārsti

Liels PALDIES Šmitu zobārstniecības dakterītēm Ingai un Agnesei par sniegto palīdzību jau pēc darba laika......lai Jums tikai veiksmes un jauki pacienti!!!

tante i , 2020-09-20 16:48:11

vispār Ogrē kā republikas nozīmes pilsētā jau sen ir nepieciešams dež. zobārsts poliklīnikā, nu vismaz sestdienas rītos dažas stundas.
zobi sāk sāpēt piekdienas pēcpusdienās - pēc savas un citu pieredzes!!!

es , 2020-09-20 19:51:04

Kādreiz-sensenos laikos,apm. 80-ajos Ogres poliklīnikā BIJA dežūrzobārsts! Pati esmu apmeklējusi,kā tagad atceros,pie tam tas bija 31.DECEMBRĪ! Sāpēja ļoti un biju spiesta braukt,dzīvoju laukos.Noaudzināja gan pamatīgi,it kā zobu sāpes izvēlās,kuros datumos sāpēt...

es , 2020-09-20 22:56:44

Sestdienās var braukt uz Rīgu,ja neapmierina Ogres poliklīnikas dežūrārstu darba laiks.
Lai zobi nesāktu sāpēt piektdienas pēcpusdienā, vajag atrast laiku divreiz gadā atnākt uz profilaktisko pārbaudi. Vesels zobs parasti nesāk sāpēt.

Nu nu , 2020-09-21 14:54:03

zobārstu apmeklēju gandrīz katru mēnesi, bet tāpat reizēm problēmas rodas uz brīvdienām un svētku dienām, nekad neatsaka Šmiti un reizēm Skolas ielas dakters palīdz...

to nu nu , 2020-09-21 15:32:44

lasiju avize MK-Latvija ka zobarsti citreiz saka ka jums jaliek 5 plombas,aizgaja pie cita daktera teica ,ka visi zobi veseli,ta ka parbaudiet zobus pie citiem zobarstiem,nevis pie vienas,grib naudu un sak plombet veselu zobu.

viedoklis , 2020-09-21 16:57:11

Ko var rakstīt muļķības. Katram ārstam ir savs skats un domas par to,kas ir kariess un kas nav. Veselus zobus neviens neurbj, tikai dalās domas, vai veco plombi mainīt vai labāk atstāt.
Parasti šitādu sviestu dzen tie,kas neko no zobārstniecības nejēdz un nejēdz vispār neko no medicīnas.

to viedoklis , 2020-09-22 16:14:06

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet