Aotoskola, iesakiet!
Iesakiet, lūdzu, autoskolu Ogrē. Atsauksmes, izmaksas?
Tiešām nezinu uz kuru pusi iet.
Un kura skola ir draudzīgāka tieši sievietei ar ļoti minimālu pieredzi auto vadīšanā un ar kādām izmaksām rēķināties?
Paldies!
Tikai braukšanas instruktoru Jakimenko neņem,jo tās gim. instruktori nemāca braukt,bet nokārto savas darīšanas bet par braukšanu vienalga paņem 16 eiro stundā
Tikai ne pie Stīpnieka !
Arī neiesaku Stīpnieku, bet tieši ieteiktu Antonu Jakimenko viņš man 2 mēnešu laikā iemācīja braukt no pilnīgas nulles un CSDD eksāmenu noliku ar 1 reizi.
a kā ar autoskolu Tīģeris? ir kādas atsauksmes?
Viennozimigi OVT!! Kapēc?
1. Nav nekadu slepto izmaksu, viss kas ir pieejams ir tas ko maksa
2. Noteikti nebus ieinteresetibas tevi iegazt lai dabutu kadas papildus izmaksas
3. Ari ir iespejamiba ka palaidis uz CSDD atrak, ja jutisies ka ir OK un insturktors teiks ka esi gatava/s
Kas ir minuss ir insturktori, nav ausgtakas klases bet nemaz ari nav peljami.. Nebaidies no nosaukuma, NOTEIKTI OVT. Privatajam a-skolam ir sleptas izmaksas, bet tu parmaksasi par daudzko, jo galu gala tā ir vinu maize. OVT par to neko dizhu/jutamu nesanem, tapec vini nav ieintereseti tevi krapt... adrese 3pts http://ovt.lv/muzizglitiba/neformala-izglitiba
Tīģeris labs!Pasniedzēja/instruktors ieinteresēta,lai māceklis nokārto visu ar pirmo reizi.Saprotoša,visu var sarunāt,pielāgojas ar laikiem braukšanā.Bet nu ck cilvēku,tik viedokļu!
Kas tad Strīpniekam vainas?
Stīpnieks ir ieinteresēts nopelnīt nevis, lai ātrāk noliktu tiesības.
Tikai ne pie Branduļa Respektā, krāpnieks un nagu maucējs!
Es arī neieteiktu Jakimenko ģimeni,tiešām naudas plēsēji un pie reizes kārto savas darīšanas uz studentu rēķina.Kā bija braukšana uz Rīgu,tā tik jābrauc kur viņiem vajag un no katra studenta pa 10 minūtēm tika nozagts mācīšanās laiks,lai šie abi (Antons un Solvita)nokārtotu savas darīšanas.Turklāt Antonam patīk naivajām sievietēm arī uzmākties.
Arī neiesaku Branduli no respekta. Pašā sākumā likās sakarīgs, bet tagad nekas labs par viņu nav sakāms.
Interesē autoinstruktors, pie kura mācoties reāli var nolikt eksāmenu ar pirmo reizi. Vai tāds Ogrē ir?
Uz kuram ta var attiekties,
Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no 1000 € lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate.
Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu
Aizdevejs nosaukums: Justin Williams
Aizdeveja E-pasts: sloanslimited@gmail.com
aiznemeji INFORMACIJA
VARDS:
Kredita summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:
Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu sloanslimited@gmail.com vairak info.
Vanags Ogrē- daudz instruktoru- liela izvēle- baigi forši bija :)