Darbs!

Vajadzīgs viens puisis, kurš varētu demontēt dzīvoklī, dzelzbetona sienu! siena jau ir iezāģēta ar fleksi, vajag tikia nojaukt un iznest ārā. samaksa 10ls. dažām stundām darbs! Instrumenti ir uz vietas! PIEDĀVAJUMS SPĒKĀ LīDZ RīTDIENAS RīTAM. 10.AUGUSTAM. zvani 22827959 vai 26448956

! , 2010-08-09 18:16:25

Siena nesošā? Kurā mājā? :D

Lifts uz leju , 2010-08-09 18:33:36

Šitas varētu būt jautri un ar vērienu:):)

Lunis , 2010-08-10 01:02:54

aha, a demontāžas projekts ira? ja nau, ta gaidi zvanu no pašvaldības polcijas

:):) , 2010-08-10 09:54:04

:):) : Vo vo , savulaik zin cik gari gīmji šiem bija ka bija nokārtotās visas atļaujas projekti un obligātie saskaņojumi :):) Mums pustraks kaimiņš apakšā tad nu nepaslinkojām visus nokārtojam saskaņojām saņemam , kad šis momentā izsauca pie pirmā klikšķa tiem jau iepriekš bija izdalīta "Atļaujas kopiju" ko šim iedot apskatītes pašņukstēt :):) Onkuls tāds izbijis stukačs aktīvists , kā kas zvana mentiem un mēs ar to rēķinājāmies , pieņemam preventīvus mērus:):) Dzeki celtnieki beigās visas atļaujas utt kopijas uzlīmēja uz durvīm no ārpuses lai mentiem nav jāzvana un šos jātraucē var onkulim @ Ko no ārpuses parādīt:):)

Lunis , 2010-08-10 12:13:47

varbū, ka kļūdos, bet dzelzbetona sienas parasti ir NESOŠĀS sienas un nesošo sienu demontāžu daudzīvokļu mājā nedrīkst veikt un pēc idejas nevar arī saskaņot likumiskā ceļā. vismaz 602.sērijai toč var aiztikt tikai duškabīnes sienas

:):) , 2010-08-10 12:16:53

:)) es ar gribu vienu nesošo nojaukt un uz kaimiņu platības rēķina palielināt savu dzīvojamo platību :) tik nevaru saņemties iezāģēt to sienu ar fleksi :))

cūciņa , 2010-08-10 13:21:44

:):) : Ne tādi vien pigori ir redzēti. Tepat Ogrē ir nācie redzēt kur 9 stāvu bloķenē pirmā stāva demontētas sienas lai iekārtotu veikalu. Taču unikālākais ko esmu redzējis ir Jaunogrē kur vienai 9 stāvenai 7 stavā bija savienoti dzīvokļi pilnīg droši pilnībā demontējot neošo paneli un ielikts milzu dzakuzi uz saviem 4m3 ūdens , kā tāds tur vispār bija iedabūts pat iedomāties nevaru , ot tas gan bija kruta priekš bloķenes , šiem vēl kamīns tur bija kārtīgs , kur dūmenis diez xvz :):)

Lunis , 2010-08-10 13:27:33

Linis - nu ja 7.stāvā un tur tas 4 m2 džakuzi, tad jau vēl nav tas briesmīgākais, jo LV par laimi, nav bieži zemestrīces utt. bet ja tas džakuzi VIRS tā dzīvokļa, kur nojaukta nesošā siena.. vot tad gan brīnumi var atgadīties arī bez zemestrīcēm :)

cūciņa , 2010-08-10 14:08:59

Sorry biki nepareizi biju uzrakstijis- bet ja kāds būtu pa tel. zvanijis paskaidrotu smalkāk. Tad nu varu Jūs iepriecināt :D sazvaniju pats vienu džekiņu kurš bija ielicis sludinajumu neta, pa 15Ls un 3st. darba viss tika izdarīts! Man 602 ser. maja. Tā ir nesošā siena- bet man nevis visu sienu demontēt ,bet gan tikai durvju aili paplašināt pa 30 cm un paaugstināt pa 15cm vajadzēja!
Paldies dievam kaimiņi nav stukači :D

Darbs , 2010-08-14 20:05:57

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet