Pieklīdis melnbalts mincis

Jau vairāk kā nedēļu pie Rīgas 6 dzīvojās ļoti jauks, vēl mazs melnbalts kaķītis. Draudzīgs, ļoti tiecās pēc cilvēka sabiedrības. Neuzvedās kā kaķis, kas dzimis un audzis uz ielas, tādēļ šķiet, ka kādam pazudis. Ja nu kāds vēlās sev lielisku draugu (mincis tiešām jauks), tad izskatās ka kaķītis vairāk vai mazāk ir apmeties uz dzīvi Rīgas 6 pagalmā. Ja man nebūtu jāgaida mājās savs apkārt klaiņojošais kaķa draugs, tad droši vien neizturētu un dotu melnbaltajai radībiņai mājas, bet nu situācija to neatļauj, jo ļoti ilgojos pēc sava lolojuma un gaidu mājās. Ja nepieciešams, mans telefons 26437698

Zane , 2010-07-30 09:20:59

To mazo minku zinu un zinu kam viņa pieder vai pareizāk piederēja :( minku žēl tiešām foršais :) bet saimnieks tāds ....... minka pieprot arī klinšu kāpšanu :D labais ir kad pa mājas sienu rāpās :) Pats neatteiktos paņemt bet m,an jau ir 2 runči kas nesadzīvo :@

NoFear , 2010-07-31 11:11:45

Ja nu viņš tā ilgi,tad jānes uz patversmi ;)

. , 2010-07-31 11:32:57

to jau tipa saimniekam vajadzēja darīt bet viņam po..... :@

NoFear , 2010-07-31 13:07:05

Jā un pēc kāda laika,ja neviens nepaņem,tad mincis tiek iemidzināts.

Nate , 2010-08-01 11:29:46

Neviens netiek iemidzināts,ja dzīvnieks ir vesels, tad tas arii sagaida saimniekus. Bet nu protams labaak,lai vinju notriec mašīna un tad varēsiet vākt.

. , 2010-08-01 13:35:36

Kaķītis tiešām ir izmests uz ielas? Es cerēju, ka kādam pazudis un izdosies sameklēt saimnieku... kā gan tā kāds vispār var rīkoties? Ko jūs sakat - jādomā kā aizgādāt līdz patversmei? Man žēl skatīties kā viņš meklē cilvēka sabiedrību un tik ļoti ilgojās pēc mājām...

Zane , 2010-08-02 09:18:42

Kaķīti tiešām saimnieks atstāja pārvācoties uz citurieni. nezcik reizes lūdzu lai tad uz patversmi aizved, bet visu laiku ar kautko aizbildinas. Mincīte tiešām ļoti sabiedriska un jauka un pēc kādām mājām ilgojas. ..

Keta , 2010-08-03 11:52:16

Skatos, ka mincis ik pa laikam uz pāris dienām pazūd, bet tad atkal uzrodās. Saimnieks dzīvoja kaut kur Rīgas 6 apkārtnē? Mincis ir tāds kā pa pusei āra, pa pusei mājas kaķis? Es te cīnos ar domu, ka jāņem pie sevis dzīvot (vēl joprojām gan ļoti gaidu savu rudo draugu mājās, kurš pazudis jau 2 nedēļas). Tādēļ mazliet bail, kā būs ja nu mans mincis pārnāk mājās..vai sadzīvos?

Zane , 2010-08-03 13:48:56

Jaa, Saimnieks dzīvoja Rigas 6..otrajā kāpņutelpā,tapēc nekur tālāk neiet. es gan viņu redzu katru dienu.šodien ar manīju. Viņš vairāk mājas kaķis bijis..šad tad no balkona nolidoja,cenšoties kautkur rāpties. Bet nu tagad, kad tik ilgi ārā dzīvojis, drošvien būs arī ārāgājējs,a varbūt ne, nezinu. cik zinu, dzivoja kopā ar vēlvienu kaķi, bet tas citos medību laukos.
zinu arī šīs mincītes vārdiņu-Mačita.
No mājas izejot vienmēr palūkoju, vai jūsu rudais draugs nav manāms kautkur..;)
Runči ar kaķenēm jau parasti satiek tīri labi..

Keta , 2010-08-03 14:19:14

Paldies! :) mans rudais mincis ar ja pārradīsies noteikti būs ārā gājējs. un paldies par informāciju. Man vēl jāapdomā visas lietas un es braucu prom līdz svētdienai. Apdomāšos un ja mincis būs vēl tepat, tad jāskatās. Cik ilgi kaķenīte jau dzīvo pa āru? Es viņu manu kādu 1,5 nedēļu. Un cik viņa apmēram veca? Izskatās, ka kaķītis vēl mazs, vai vienkārši ļoti smalks dzīvnieciņš? Vēlreiz paldies par informāciju!

Zane , 2010-08-03 14:30:51

man liekas, ka ilgāk pa āru arī nedzīvo. par vecumu gan īsti nezinu,kautkur ap gadu varbūt, varbūt pat vairāk..pamēģināšu noskaidrot. dzīvniecins tiešām smalka augumiņa.
paldies, ka arī jums nav vienalga!

Keta , 2010-08-03 14:51:34

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet