Āliņģis

Daugava aizsalusi, kur trakie tagad iet peldēt????

Uldis , 2018-01-18 23:34:33

dubkalnos

trakais , 2018-01-19 08:44:07

Daugavas aizsalšana nav šķērslis. Var tak iztaisīt āliņģi kā tas arī bija citus gadus.

āliņģim , 2018-01-19 09:56:13

Jau ir, ej skaties, peldies...

ronis , 2018-01-19 10:22:46

Labdien kungs / kundze, mums ir licences banka, mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus ar ļoti zemu 2% procentu likmi, Džeimss no ASV saņēma aizdevumu 450 000 ASV dolāru, Krievijas kundze Cynthia arī ieradās pie mums, ka viņa bija scammed divas labas reizes , viņa pieteica mūsu uzņēmumā, un mēs piedāvājam viņam aizdevumu 200 000 dolāru apmērā, tāpēc mani dārgie draugi mēs šeit ieradāmies, lai sniegtu jums visu veidu aizdevumus bez kavēšanās vai stresa, lūdzu, neļaujiet sevi atkal scammed jebkuram citam uzņēmumam, pieteikties tagad, un mēs nekad neveiksimies pie jums, mūsu uzņēmuma e-pasta adrese ir hsbctrustbank5@gmail.com

Paldies un Dievs svētī, jo mēs gaida jūsu pozitīvu atbildi.

flora stanley , 2018-01-21 15:20:46

Es esmu Steve Tubby kungs, INVESTĪCIJU FINANŠU KREDĪTS. ES esmu
sirsnīgs un sertificēts FEDERAL apstiprināts privātā naudas aizdevējs
GOVERNMENT.I izsniedz starptautiskos un vietējos aizdevumus visām valstīm
pasaule. Es izsniedzu jebkādu nepieciešamo aizdevuma summu.

Piesakies aizdevumam šodien ar zemu procentu likmi 2% un
mēneša maksājumu maksājumi. Apskatiet šo lielisko piedāvājumu. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar zemāk minēto adresi: stevetubby900@yahoo.com


gaida jūsu pozitīvu atbildi, paldies un svētī Dievu

Steve tubby , 2018-01-21 15:23:04

Vai jums ir nepieciešams kredīts jūsu biznesam vai personīgām vajadzībām? Mēs sniedzam finansiālu palīdzību uzņēmumiem un ir vērts personām ar kabatas draudzīgu procentu likmi 3% gadā. Mūsu noteikumi un nosacījumi ir lēti un saprotami.

Sazinieties ar mums šodien un tiks finansēti 2-4 darba dienu laikā. E-pasts: unique2aal@gmail.com

Justin , 2018-09-15 14:27:42

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet