Vārna

Sveiki!
Izklausīsies muļķīgi, bet varbūt kāds Ogrē pēdējo dienu laikā ir pamanījis draudzīgu un komunikablu vārnu, kas nebaidās no cilvēkiem un meklē kontaktu.?

Līga , 2016-07-05 20:24:46

tagad cilvēki baidās no vārnām, jo domā, ka ar šiem kaut kas nav kārtībā, ja putns uzmanību pievērš

ir otrādi , 2016-07-06 11:53:12

Vārna ir pieradināta tāpēc no cilvēkiem viņai nevajadzētu baidīties, drīzāk ies klāt un runāsies, prasīs ēst, ies līdzi vai tamlīdzīgi. Varbūt kāds ir redzējis?

Līga , 2016-07-06 12:05:03

Jūs vārnu meklējat? ir pazudusi?

> Līgai , 2016-07-06 12:12:31

vakar pie manas mājas vanags uzbruka vienai vārnai un aiznesa prom......

aija , 2016-07-06 13:18:59

Jā meklēju vārnu, ir pazudusi.
bet ne kuru katru.

Līga , 2016-07-06 14:15:42

Par vārnām nezinu, bet Draudzības ielā jau pāris nedēļas vientuļi ūjina kāds balodis, kurš nebaidās no cilvēkiem un izskatās labi kopts, iespējams, izmucis no kādām mājām.

Balodis , 2016-07-07 08:43:50

Jūs meklējat aizdevumu, lai atdzīvinātu savu darbību vai nu projektam, vai jums ir nepieciešama nauda, lai iegādātos māju vai automašīnu. Es esmu indivīds gatavi sniegt jums aizdevumu, sākot no 5000 eiro līdz 500000 eiro visiem cilvēkiem, kas spēj izpildīt noteikumus manu piedāvājumu. Man nav nepieciešams daudz dokumentu, bet jums ir jābūt personai Tāpat, Godīgs. Interese ir 3% gadā. Es esmu pieejams, lai apmierinātu savus klientus maksimāli 72 stundu laikā pēc pieteikuma saņemšanas.
Tas padarīs dzīvi vieglāku.
noteikumi
- No 5.000€ līdz 50.000 .000 €
- Rate: 2% Ja Jums ir interese, lūdzu, sazinieties ar mani, lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums
e-pasts; tinabbioso@gmail.com

tinabbioso@gmail.com , 2017-02-02 15:53:39

Uz kuram ta var attiekties,

Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no €5,000 lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate.

Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu

Aizdevejs nosaukums: Justin Williams
Aizdeveja E-pasts: justinemr9@gmail.com

Aiznemeji INFORMACIJA

VARDS:
Kredita summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu justinemr9@gmail.com vairak info.

Justin Williams , 2017-06-19 19:57:33

Uz kuram ta var attiekties,

Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no €5,000 lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate.

Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu

Aizdevejs nosaukums: Justin Williams
Aizdeveja E-pasts: justinemr9@gmail.com

Aiznemeji INFORMACIJA

VARDS:
Kredita summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu justinemr9@gmail.com vairak info.

Justin Williams , 2017-06-19 20:02:41

Labdien. Ņemiet mazliet laika, lai izlasītu mūsu paziņojumu.

Vai jums ir bizness, kam nepieciešams finansējums, vai arī jums ir nepieciešama nauda personisku iemeslu dēļ, piemēram,; Parādu konsolidācija, mācību maksa, lai nopirktu īpašumu, piemēram, automašīnu, māju, lai saņemtu medicīnisko aprūpi utt? Mēs piedāvājam plašu finansējuma klāstu uzņēmumiem un personām, kam vajadzīga finansiāla palīdzība vai atbalsts dažādiem juridiskiem mērķiem.

Jūs varat pieteikties kā 100 000 ASV dolāru apmērā individuāli un 500 000 ASV dolāru kā sadarbības iestāde vai uzņēmums. Mūsu pakalpojumi ir patiesi un labi dokumentēti juridiskos nolūkos.

Sazinieties ar mums šodien, ja jums ir nepieciešams aizdevums.

E-pasts, lai sazinātos: anthonyhhname@gmail.com

Anthony HH , 2017-08-06 16:18:18

Naudas aizdevuma piedāvājums starp ticamiem nopietniem indivīdiem svārstās no 2000 € līdz 100 000 000 €
Mēs palīdzam nopietniem cilvēkiem, kuri cīnās par savu parādu samaksu, vai arī esat ievietojis bankā, un jums bija nepieciešami līdzekļi jūsu pārtikas vajadzībām vai jūsu projektiem.
-personu aizdevums
-Creditēt nekustamo īpašumu
- Auto aizdevums
-Hypothèque
-ieguldījumu aizdevums
-Buying kredīts ..
Ja jums ir nepieciešams naudas aizdevums, sazinieties ar mūsu aģentūru pa pastu:
E-pasts: borgesfinance@gmail.com
Whatsap Tālrunis: +33 7 56 84 91 59

KREDĪTS TIKAI INDIVIDUĀLAJĀ , 2017-12-16 08:51:39

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet