ak, tas Helovīns!

ar šo es gribēju paziņot, ka MŪSU MĀJĀS SALDUMU VAIRS NAV! varat nenākt, mazie vampīrēni, jo izjokosim pašus..
p.s. saldumi bojā zobus!

čība , 2015-10-31 22:02:32

Nu tu gan esi stulba.

To čība , 2015-11-01 10:03:45

Jā ku kū skolā laikam tagad tā māca

Jā jā , 2015-11-01 11:32:14

Mums vakar arī pie durvīm zvanījās un klapējās, mēs izlikāmies par beigtiem.

Gita , 2015-11-01 12:08:24

Mums tie lumpeņi pirmo gadu pat neatvilkās :)

Lunis , 2015-11-01 13:22:48

ak, Dievs, kāda mums tā tauta..
pat pajokot vairs nedrīkst, kādam uzreiz sākas histērija vai vispārināšana (stulba, debīla, idiote, maita, ku-kū utml.).. varbūt ogrēniešiem ar psihi kaut kas ne tā? drīz atvērs vēl vienu rehabilitācijas nodaļu.. domāju, tur būs pilns.... barojieties tikai no traģēdijām un citām sliktām ziņām - LABU APETĪTI!
P.s. Skolā gāju, kad tur mācīja arī pareizi rakstīt un runāt.. latviešu valodā..

čība , 2015-11-01 13:55:36

Lunim - pie mums nāk.. vakar arī bija vampīru bariņš un raganu "sabats" pie durvīm.. sīci pārbiedēja :)) šis atdeva visas končas, tad prasījās, ka arī gribot ar masku iet pieprasīt saldumus :))
man konču nav žēl, ja bērni/jaunieši centušies.. un izdomas, kā redzams, netrūkst!

čība , 2015-11-01 13:57:48

Paldies, ka ir ļoti daudzi, kas forši pasvinēja šos svētkus. Bērni atnāca ar jaukiem stāstiem un emocijām kā Ogrē tie tiek svinēti. Gan ar pozitīvu pabaidīšanu pretī, gan fantastisku humoru no pieaugušo puses. Saprotu, ka šie nav īstie svētki kas būtu jāsvin, bet latviešu "budēļi" ar netiek svinēti. Un bērniem tik ļoti patīk šis baidīšanas vakars.

mamma , 2015-11-01 16:36:49

Tiešām!!! Tu lieto vārdu Lumpenis? Rodas nelāgas aizdomas, ka tu te varbūt raksti ar citiem pseidonīmiem arī....... Kā Lunis, kopš esi atklāts, tu raksti tikai ļoooti pūkainus un nevainīgus komentārus.

to Lunis , 2015-11-01 20:05:22

Paldies Dievam, kopš dzivoju privātmāju rajonā tie mošķi vairs nav redzēti, bet kad dzīvoju dzīvoklī, tad gadījās visādi brīnumi: gan apzīmētas durvis, gan ar olām nošķiestas, ja uz zvaniem vai klauvēšanu netika atbildēts.
Man zīmīgi likās čības vārdi: gribu iet un pieprasīt. Aug jauna kulturāla paaudze. Piebildīšu, ka mana dzīvokļa durvis nekad nav bijušas izrotātas atbilstosi šo ''svētku'' tematikai, kas ļautu domāt, ka te var nākt un diedelēt (atvainojiet pārteicos, pareizi bija teikt PIEPRASĪT) tos saldumus.

varbut , 2015-11-01 21:11:56

Luc zvant, ja uz klopt iekš nelaiš!

Puc , 2015-11-01 22:27:11

2015-11-01 20:05:22 : Kādus citu ? Kādus pūkainis? Vienmēr raxstu ar savu vislaik kā domāju . Nepiemīt man bezjēdzīga personības dubultošanās , ar daudziem nixiem raxsta tikai idioti kas neko nesajēdz I-netā :):)

Lunis , 2015-11-02 00:17:38

kāpēc neatbildēt, ja pie durvīm zvana?Negribi ,nedod konfektes, tā tava darīšana.Es gribu teikt, ka viņi prasa -saldumus vai izjokosim! Nevienu gadu mūsu mājās nav pieprasījuši, citgad nav saldumu un viņi aiziet. Šogad vīrs jau iepriekš sapirka saldumus, lai var cienāt šos bērnus.

to varbut , 2015-11-02 11:33:45

amerikosi pasi svin savus debilos svetkus , latviesiem tadu nav.

lapa , 2015-11-02 12:23:50

Un kādēļ man būtu jaiet pie durvīm, ja skaidri zinu, ka neviens rads un draugs pie manis nenāk? Turklāt kā jau teicu, man durvis NEBIJA IZROTATAS, kas liecinātu, ka gaidu šos viesus! Gribam svinēt svešus (lielveikalu ieviestus) svētkus, tad uzzinam lidz galam kā tas darāms, nevis kaut ko apgrābstam.

varbut , 2015-11-02 13:47:48

pieprasīt, prasīt... vārdu spēles un tikai.. ko tāds mazs puika var pieprasīt, kā tikai kopā ar brāli (kas jau liels un gudrs) vai mammu varētu doties pie tiem, ko pazīstam.. mums tā dara - raganiņas bija zināmas mūsu ģimenei, bet vampīrēni, cik zinu, apstaigāja visus dzīvokļus bez izņēmuma.. taču ļoti solīdi un kulturāli.. paldies par končām arī pateica :)

jā, piekrītu, ka šie nav latviešu svētki. bet laiks iet uz priekšu, kultūras sajaucas, daudz kas ieviesies no citām tautām - Valentīndiena, Helovīns, netīro skrējiems (tas pats dubļu skrējiens), maratoni.. vēl citi paši izdomā svētkus - ežu dienas utml..
bet par Helovīnu - lai bērni, kuri to vēlas, svin! man nav žēl konču (maniem bērniem arī ne) tiem, kas centušies.. protams, cita lieta, ja vnk ierastos pie durvīm bez maskām un tāpat vien PIEprasītu končas..

čība , 2015-11-02 14:05:14

Svētki radušies Īrijā, kur , savukārt, no ķeltiem aizgūti...un uz asv izceļojušīe īri tā skuma, ka tos veiksmīgi ieviesa tur, tā lūk!un diezin vai tie bērneļi baida prom ļaunos, kā tas bij paredzēts, pirms visu svēto nakts..aj, kuru interesē ideja,...jo.končas, končas var dabūt... bet ne par to stāsts, redz no muslimu tradīcijas baidāmies, bet no amerikanizēšanās nemaz.

jo , 2015-11-02 14:32:50

Uzmanību !!

Tas ir Aso ietaupījums un aizdevumu kreditēšanas uzņēmums. ja jums ir nepieciešams kredīts, lai personīgo biznesu, vai jums ir nepieciešams kredīts, lai nodzēstu visu savu rēķinu, lūdzu sazinieties ar mūsu mūsu šeit e-pastu:finance_institute2015@outlook.com lai iegūtu vairāk informācijas. Jūsu informācijai, mūsu uzņēmums izsniedz aizdevumu 5% procentu likmi, ja Jums ir interese laipni nokļūt atpakaļ pie mums nekavējoties, lai saņemtu darīts ar savu kredīta pārvedums apstiprinājuma dokuments ok.

Sazināties e-pasts: (finance_institute2015@outlook.com)

Nevilcinieties piemērot.

AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC

AIZDEVUMA AIZDEVUMU PLC , 2015-11-02 19:56:56

Musu berni aizgāja ari helovīnos,atnāca mājās vel bālāki kā aizgāja!Jo kāds vīrietis solīja ,ka iemetīs bedrē un apraks,ja viņi neaizies projām no viņa pagalma!Tas jau nekas,ka bērni gatavojas šiem svētkiem,un ja ir žēl pāris končas...tad jau par ko mēs te runājam!?

!!! , 2015-11-03 10:35:20

to !!! Par citiem neesmu pilnvarota izteikties, bet es runāju par svešiem, ievazātiem svētkiem, kurus pat īsti nemākam svinēt.

varbut , 2015-11-03 10:39:17

Dērētu jau kādus "Kuriņus' mācības KAD un kas isti jādara šai vakarā , citadi mazie un ne tik mazie diedelnieki redz iekuļās sūdos vai stulbi izpildās:)

Lunis , 2015-11-03 12:58:58

Koņča tas jau tik tāds dumja iedoma , citur dod jebkādus saldumus no kūkām saldiem cepumiem dažādām sukādēm saldiem pīrādziņiem saldus sutinātus pat dŗazeņus aboļus citus auglūs cukurā , vaferles šokolādes. JEBKO kas salds un iepriecina bērnus:)

Lunis , 2015-11-03 13:01:42

Nebiju domājusi, ka kādreiz piekritīšu Lunim, bet šoreiz + no manis.

varbut , 2015-11-03 18:03:40

Luni, tas ir tad, ja pats svini šos svētkus, respektīvi - cep kūku, pīrādziņus vai tamlīdzīgi. tad arī cienā ar to, kas ir.. man mājās nav kūku, jo tās neēdam.. toties ir cukuroti augļi, sukādes, rieksti.. diez vai šie bērni saprastu, ja viņiem konču vietā iebērtu lipīgas paštaisītas cidoniju sukādes :)) visdrīzāk, ka aiz stūra izmestu..
bet riebīgi cilvēki ir sastopami pārāk bieži.. to var manīt arī šeit, pie komentāru izpildījumiem.. nepiekrīti?

čība , 2015-11-03 19:24:22

Va vellos, ja es negribu svinēt sev nesaprotamus svētkus un svešus cukurdupšus (kuri paši bieži vien uzvedas kā sivēnastes) cienāt ar končām, tad esmu riebīga? Nu mļin, kaut tikpat kaislīgi aizstāvētu un mācītu berniem mūsu pašu tradīcijas, bet tas jau nav interesanti, nav ievazāts!

varbut , 2015-11-03 23:39:17

varbut! ja uztver to personiski, tad nevaru ne piekrist, ne noliegt.. es gan to teicu par cilvēkiem, kas nesmuki izturas pret mazajiem baidītājiem.. manuprāt, ir divas iespējas - neatsaukties vispār, kad kāds helovīnā ierodas, vai, ja tomēr atsaucas, tad "spēlēt" līdzi..

čība , 2015-11-04 09:52:02

un vēl - bērni tāpēc ir bērni.. viņiem patīk rotaļas, viss citādais un neparastais.. viņiem patīk iztēloties un piedalīties.. mūsu pašu svētku tradīcijas dzīvos tik ilgi, cik mēs paši tās uzturēsim ģimenēs, cik ilgi par tām mācīs dārziņos un skolās.. taču jāatzīst, ka latviešiem bez jau pieminētajiem budēļiem, ko mūsdienās visi "nejauši" ir aizmirsuši (jo tie tak "pastalnieku svētki", bet kurš mūsdienu modernajā pasaulē vēlas būt "pastalnieks"?), un vēl vieniem jautrākiem vai ne tik jautriem svētkiem, kā Līgo, nav īstu svētku, ko svinēt bērniem.. nav, kad iztrakoties no sirds.. mūžīgais bēdustāsts, mūžīgie karogi ar melnajām lentītēm.. visu cieņu! bet..
ak, aizmirsu! mēs tak neesam cukurdupši, mēs esam sērojošā tauta.. un svētki mums nav vajadzīgi, jo jāraud..

čība , 2015-11-04 09:58:44

Da labi, nav vērts strīdēties, mēs tāpat katra par savu ,viena par māti, otra par kleitu. Manis pēc ievērojiet kaut ramadānu, bet iemāciet bērniem šos svētkus svinēt pareizi, tad neradīsies pārpratumi ar agresīviem onkuļiem.

varbut , 2015-11-04 10:06:00

:)) sasmīdināji.. kā jau teica Lunis, vajadzētu īso kursiņu - apmācības, kā svinēt svētkus.. jebkurus svētkus (pie viena arī piemiņas dienas, citādi kabatslakatiņu var pietrūkt, un nāksies šņaukt piedurknē) :))
P.s. Neredzu šeit strīdu, jo neviens necenšas citam ko pierādīt.. Tikai un vienīgi atšķirīgu viedokļu paušana..

čība , 2015-11-04 10:13:05

Šeit arī tev +, sēru dienu mums ir daudz par daudz, es pat esmu gatava sodu maksāt par karoga neizkāršanu, bet nespēju sava bērna dzimšanas dienā (kas diemžēl iekrīt tādā dienā) vilkt karogu pusmastā. Un tā doma par ežu dienu arī feina, man kā reiz dažu vakaru pat pieci vienlaikus klīsts pa pagalmu, bet kamēr 31. oktobra vakarā nestāv izgrebts ķirbis pie durvīm, lūdzu netraucēt.

varbut , 2015-11-04 11:24:14

Piekrītu, ka bērni jāizglīto. Manējie zvanija tikai pie zināmām, vai izpušķotām durvīm un atnesa ne tikai končas :). Bija pat skaisti noformētas paciņas - skaisti un mīļi.
Bet pie durvīm tiešām zvanija visādas kompānijas. Arī bezkaunīgi bērni kuriem labprāt neko par attieksmi nedotu un kāda cūkukūts aiz viņiem palika! Turpat ar konču papīri bija nomesti...

mamma. , 2015-11-05 13:21:51

Man ir nepieciešams kredīts latviešu valodā
Vai jūs meklējat sertificēta, cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs dodam aizdevumus privātpersonām interese par mūsu pakalpojumiem.

Vai jums ir slikta kredītu vai jums ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus?
Sniegtā pakalpojuma ietver:

* Refinansēt * Home Improvement * Izgudrotājs Kredīti * Auto Kredīti * Parāda Consolidation * Line Kredīta * Otrais Hipotēku * Business Aizdevumi * Personas Aizdevumi * Starptautiskā Kredīti.

Sazinieties ar mums, ja interesē: +447042054880, +447045724137 vai rakstiet mums: infoglobalfincreditllc@gmail.com

Mrs.Tracy Aggeta
Klienta pārstāvis.

Tracy Aggeta , 2016-01-19 09:49:34

nu i djebila

Nikita Gaazmaskovskis , 2016-02-05 09:13:34

Vai jums ir nepieciešams aizņemties naudu, lai nomaksātu RĒĶINUS CONTACT VIA: mrsroseberrywilkinsfundss.usa@gmail.com~~HEAD=dobj~~number=plural vairāk info.

Tavs vārds:
SEX;
AGE;
valsts
Kredīta summa:
Aizdevuma ilgums:
MĒRĶIS aizdevumu;
Jūsu ikmēneša ienākumiem;
Derīga Mobilā Tālrunis Nummurs:

Paldies par jūsu sapratni uz jūsu kontaktu, jo mēs gaidām

Sveicieni
vadība
E-pasts: mrsroseberrywilkinsfundss.usa@gmail.com

Mrs Rose Berry , 2017-02-02 17:58:49

Uz kuram ta var attiekties,

Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no €5,000 lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate.

Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu

Aizdevejs nosaukums: Justin Williams
Aizdeveja E-pasts: justinemr9@gmail.com

Aiznemeji INFORMACIJA

VARDS:
Kredita summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu justinemr9@gmail.com vairak info.

Justin Williams , 2017-06-19 20:02:02

Labdien. Ņemiet mazliet laika, lai izlasītu mūsu paziņojumu.

Vai jums ir bizness, kam nepieciešams finansējums, vai arī jums ir nepieciešama nauda personisku iemeslu dēļ, piemēram,; Parādu konsolidācija, mācību maksa, lai nopirktu īpašumu, piemēram, automašīnu, māju, lai saņemtu medicīnisko aprūpi utt? Mēs piedāvājam plašu finansējuma klāstu uzņēmumiem un personām, kam vajadzīga finansiāla palīdzība vai atbalsts dažādiem juridiskiem mērķiem.

Jūs varat pieteikties kā 100 000 ASV dolāru apmērā individuāli un 500 000 ASV dolāru kā sadarbības iestāde vai uzņēmums. Mūsu pakalpojumi ir patiesi un labi dokumentēti juridiskos nolūkos.

Sazinieties ar mums šodien, ja jums ir nepieciešams aizdevums.

E-pasts, lai sazinātos: anthonyhhname@gmail.com

Anthony HH , 2017-08-06 16:18:44

Naudas aizdevuma piedāvājums starp ticamiem nopietniem indivīdiem svārstās no 2000 € līdz 100 000 000 €
Mēs palīdzam nopietniem cilvēkiem, kuri cīnās par savu parādu samaksu, vai arī esat ievietojis bankā, un jums bija nepieciešami līdzekļi jūsu pārtikas vajadzībām vai jūsu projektiem.
-personu aizdevums
-Creditēt nekustamo īpašumu
- Auto aizdevums
-Hypothèque
-ieguldījumu aizdevums
-Buying kredīts ..
Ja jums ir nepieciešams naudas aizdevums, sazinieties ar mūsu aģentūru pa pastu:
E-pasts: borgesfinance@gmail.com
Whatsap Tālrunis: +33 7 56 84 91 59

KREDĪTS TIKAI INDIVIDUĀLAJĀ , 2017-12-16 08:52:09

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet