akcijas

Tēma populāra,jo atkārtojas regulāri gandrīz visos(ja ne visos)veikalos. Cenas netiek laikus nomainitas,akcijai beidzoties,tā jau ir pilnīgi SISTĒMA! Šoreiz stāsts par mazu lauku veikaluELVI Jumpravā,tur notiek pircēju muļķošana! Fazer maizes loterija beidzās jau 2013.gada novembrī!!!,bet aicinājums piedalīties loterijā,pērkot šo maizi un vinnēt balvas,joprojām IZAICINOŠI PLAND pie maizes plauktiem! Vai tiešām veikala darbiniekiem ir absolūti vienalga,kāda un cik SENA informācija ROTĀ veikala plauktus!? NOKAUNIETIES:-)

egle , 2014-02-09 13:24:47

Greenfield tējai akcija beigusies, ja nekļūdos, decembra beigās, bet nupat Daugas Maksimā nopirku paciņu ar akcijas uzlīmi. Topā tas pats - gads jau 2014-ais, bet akcija par pērno gadu ;)

laikam nepaguva? , 2014-02-09 13:49:23

Ne jau paši darbinieki līmē uz paciņām tās akcijas, bet piegādātāji nemaina - ko darīt? Mest ārā un maksāt no savas kabatas? Vai jūs viņu vietā būtu ar mieru?

čiekurs , 2014-02-09 21:02:06

Vispār jau sūds, ne tēma. Bet to gan es nesaprotu, kāpēc Brīvības Elvi (Ogrē) joprojām turpina aptauju par labāko darbinieku, kas beidzās jau pirms diviem mēnešiem? Vai tur ir kāds labs darbinieks, ja neviens nejēdz vecu plakātu no galvenā skatloga noņemt???

egles , 2014-02-09 21:40:49

"Vispār jau sūds, ne tēma. Bet to gan es nesaprotu, kāpēc....." ŠITAS GAN LABAIS! pirksts pie deniņiem trīs reizes pagriežas uz dažādām pusēm :)

:) , 2014-02-10 10:02:05

Tik interesanta tēma! Izlasīju un aizmigt nevarēšu...

ej nost! , 2014-02-10 10:45:54

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet