Sektanti visur

Jau apriebies, ka visu laiku tie jehoviešu misionāri staigā pa mājām un uzmācās ar saviem pētījumiem, tipogrāfijas izdevumiem un blēņu stāstiņiem. Uzmācās ne tikai jauniem, bet arī veciem cilvēkiem, zvanās pie durvīm un tad tik iet vaļā gatavā klaunāde. Nesaprotu, vai tiešām Ogre kļuvusi par kaut kādu sektantu megapoli, kur šiem "misionāriem" nav kauns izkrāpt no vecīšiem naudu, pievēršot viņus šim savādajam ceļam? Ar to vēl nepietiek, pirms neilga laika katru dienu kaut kāda sekta stāvēja ar bukletiņiem pie tuneļa un uz dzelzceļa perona. Vispār uzskatu, ka to visu vajadzētu aizliegt. Ja grib rast ticību, lai iet uz kristīgām baznīcām - luterāņu, katoļu vai pareizticīgo, nevis uz šīm privātdraudzēm, kuras līdzi vēl sev vazā bērnus pa mājām.

neizpratne , 2013-10-28 15:15:30

Viņi kad bija atnākuši pie manis,es pateicu lai aizmirst ceļu uz manām mājām.Jo savādāk uzlaidīšu viņiem suni un vairāk nenāk pie manis.Viņiem ir jāsāk draudēt,tad varbūt liksies mierā.Jo man arī tie stulbeņi krīt uz nerviem.

xxx , 2013-10-28 15:26:56

Vēl tagad regulāri otrdienās rītos uz otrā perona un ceturtdienās vakaros pie tuneļa (pirmais perons) stāv ar saviem bukletiņiem. Man ar rodas jautājums, vai viņi tur stāv "likumīgi"?? Uzrunājuši nav, bet nepatīk man viņi!!

Aiaijaa , 2013-10-28 21:37:34

Pateicu, ka lasu Korānu un atšuvās! :)

musulmane , 2013-10-29 17:31:07

Man un citiem pircējiem IKI lielveikalā uzbāzās kāda jehoviete ar saviem bukletiņiem. Pilnīgs sviests. Pietam vēl tie zvani pie dzīvokļa durvīm.

Toms , 2013-10-29 22:02:38

reizi dabuujot pa purnu vairaak pie durviim nezvana

d_l , 2013-12-21 11:22:28

Joprojām stāv pie tuneļa!!! gandrīz katru dienu!!!

redzu , 2014-05-21 13:28:56

Uz kuram ta var attiekties,

Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 2% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no €5,000 lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate.

Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu

Aizdevejs nosaukums: Justin Williams
Aizdeveja E-pasts: justinemr9@gmail.com

Aiznemeji INFORMACIJA

VARDS:
Kredita summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu justinemr9@gmail.com vairak info.

Justin Williams , 2017-06-19 20:06:41

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet