Kur paliek dekoratīvie ventiļu vāciņi no manas mašīnas

Varbūt ogres iedzīvotāji ,un ne tikai ogres, ir ievērojuši, ka novietojot automašīnu stāvīetā pie veikala vai pie mājas nav jāpaiet sevišķi lielam laika brīdim, lai atnākot jūs pamanītu, ka jūsu automašīnai pietrūkst skaisto, spīdīgo dekoratīvo ventiļa vāciņu. Godīgi sakot ir apnicis vērot tos sikaļas, kas garām ejot no skolas regulāri "ŠŅORĒ KURPES" pie manas mašīnas.

bububu , 2006-09-25 18:19:49

ja kāds tos lošus noķers,tad atštaukājiet arī no manis un vēl kādas kundzes.Arī mēs esam apskrūvēti!!!Domāju ka nav tāda nieka dēļ jātraucē policija,bet ja jau tas uzņem apgriezienus,tad vajadzētu gan!Kur viņi pēc tam liek viņus???

heihei , 2006-09-25 18:22:53

policija par to tikai pasmīkņās. Piedevām, ja no niknuma kādu noķerot sāksi viņu kā saka "fiziski ietekmēt" pašam vēl sliktāk var sanākt, un tie mazie loši to ļoti labi zina. A vāciņus viņi pārdod, protams pa saņtjikiem, bet saldējumam pietiek.

bitte , 2006-09-25 19:41:19

nu loši,godavārds!Dēļ saņtikiem vērts pirkstus smērēt???

heihei , 2006-09-25 19:49:11

man gada laikā divam mašīnām nevis ventiļi bet emblēmiņas ir izlauztas, viena pagāušonedēļ.. vienreiz redzeju sīku kverpli ķimerējamies, ak ko izdarīsi.. nesitīsi taču, lai gan dusmas pārākās.. a šīs tik smejas.. sāksi vairak lamat, atnāks naktī un atstās ķieģeli uz stikla.. prasīt lai ved pie vecākiem, nevedīs.. šodien pat redzēju, kā huligānelis vienam mersim zvaigzīti grozīja.. un ko domā, šis pat nemuka, tik pagāja malā..

onjons , 2006-09-25 21:16:11

ak onjon,onjon,un ar tādu attieksmi tu izturies pret tiem kverpļiem?Ja visi tā runās,tad pasaulei gals klāt...

laima , 2006-09-26 08:37:08

nu bet ko Tu iesaki?? tādam nepilnu metru garam un dažus gadus vecam cilvēkbērnam es nevaru pat pirkstu piedurt.. bet runāsana uz tādiem neiedarbojas VISPĀR.. vairāk gan es gribētu sastapt to žurkulēnu vecākus un tos kas no viņiem tos bļembakus pērk..

onjons , 2006-09-26 09:12:43

Tu par auto rūpējies, bet kaut kādi šmurguļi paņem un izbojā ne tikai auto skatu, bet arī tavas finanses un garastāvokli. nav jau tas auto tik viegli nācis un nav tik lēti uzturams, tāpēc ierosinu kaut kādu akciju vai sodu pret šmurguļiem. Un vispār , nepilngadīgo lietu darbiniekiem aktīvāk jādarbojas, ne tikai ar šmurguļiem , bet arī ar viņu vecākiem, kuru bērni klīst bezdarbībā pa Ogres ielām!!!

Zane , 2006-09-26 10:32:05

man tik nervi un laiks, nauda no apdrošinātājiem.. bet tāpat, tas ir neizsakāmi pretīgi, kad no rīta vai no veikala pienākot pie auto redzi kādu bojājumu.. godīgi sakot es neredzu risinajumu šai problēmai.. jo neticu, ka kāds tai nopietni pievērsīs uzmanību.. :(

onjons , 2006-09-26 10:52:29

Bezcerīgi jau ir, bet , ja es pieķeršu kādu, tad noteikti izlauzīšu rokas un kājas, un tad , lai ne vein no manis atbildību nepieprasa!!!

Zane , 2006-09-26 11:52:56

nu un kāda jēga? būsi izlādejusi dusmas un viss.. un tad tik saksies nepatikšanas, kas nebūs ne ventiļa ne spīdošā bļembaka vērtas..

onjons , 2006-09-26 13:20:43

dastaļi! tie sīkie atsaldētie ------- apspēra atkal manu autiņu. Apnicis jau līdz aknām. Cik var? Kur jūs viņus ----- bāžat. Vai tas ir vienīgais pusaudžu bravūras izrādīšanas veids?

bububu , 2006-09-26 17:48:56

man 3 kaimiņiem autiņiem aprauti bļembaki pedējo nedeļu laikā.. patiesībā policija varētu pamēģināt noskaidrot, kurs tos štruntus uzpērk..

onjons , 2006-09-26 20:03:27

Da nekur neuzpeer, siikie to dara, taa teikt, prieka peec- kolekcionee.

TRZ , 2007-07-20 22:41:10

Manuprāt galvenā problēma ir tajā, ka veču darbā, bet sīkajiem nav ko darīt, jo Ogrē taču nev nevienas vasaras nometnes bērniem par saprātīgu cenu. Mani mazbērni arī augu dienu dauzās apkārt, jo visiem ģimenes pieaugušajiem jāstrādā un, lai arī simtiem reižu esmu teicis, ka to vai šo darīt nedrīkst, godīgi sakot, neesmu drošs par to, ko īsti viņi tajā pusaudžu barā pa dienu sadara. Nezinu, kādu lai risinājumu te atrod. Jau pavasarī vai vēl ziemā izglītības pārvaldei bija jādomā kur ien kā vasarā iesaistīt tādus 9 - 12 gadus vecus bērneļus, lai viņi neslīpē iela, jo arī strādāt vasarā viņus takš neņem. Ir nometnes, taču par 5 dienām 200 latu jāsamaksā, ir atsevišķas sporta nometnes 10 dienu garumā, bet tas viss, problēmu tas neatrisina un no bezdarbības visu ko var sadarīt.

Ontūns , 2007-07-22 12:13:54

Mūsu daudzdzīvokļu mājas pagalmā pamanīju, kā 5 bērnēļi ap 10-15 g.v. ķērās ozola sīkajos zariņos un šūpojās tajos, aplaužot tos noraujot lapotni, žēl uz to koku skatīties, aizrādīju, paklausija, mitējās. Domāju, ka pieaugušie varētu biežāk aizrādīt pusaudžiem par nodarījumiem, būtu vairāk kārtības, nevajag baidīties un kautrēties. Pašiem un bērneļiem būs labāk.

ērms , 2007-07-23 13:08:16

kam jums dekorativie ja tos tapat nozags, labak perciet parastos un miers

valdis , 2010-12-16 20:10:11

jā,jaa aizradi,klai neskruvee no masinas ventilus,atnaksi no rita bu masina noskrapeta :D

vax , 2010-12-17 00:41:56

nu ja ta baidiisies tad jau nevienam nekad neko neaizradisi, par savu taisnibu jacinas, nevis jabaidas, ka vel kaut ko kads izdaris.
nevajag sikajam pa purnu dot, bet aizturet, kaartot cherez policiju, protams, ka it kaa sikums, bet ja siks kverplis redz, ka paliek nesodits, tad ka vinjsh bus jau liels kretiins izaudzis - dariis trakaakas lietas

a , 2010-12-17 02:40:56

skataties uz vinu divritenem visiem stav spidige vacini sava starpa tirgojas

nn , 2010-12-18 17:03:29

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet