Tā dzīvo tikai Ogrē!

Ogres 1 un 8 autobusu grafiku sastādītājus vajadzētu ar steigu atbrīvot no amata. Kurā gan citā pilsētā var atrast tādu murgu,ka autobuss nekursē no plkst. 10-11 no rīta!!!!!! Tas ir tieši tas laiks,kad visvairāk cilvēki brauc,īpaši uz poliklīniku, vai no Dārziņu puses uz pilsētu. Un tagad vasaras laikā it īpaši,cilvēki brauc peldēties. Bet vasaras laikā par kasieru trūkumu autobusos vispār negribas runāt. Apkalpošana pilsētas autobusos -FUI!

iedzīvotāja , 2006-06-22 17:38:38

Mans vislielākais FUI! mūžīgi kašķīgajam un ar visu/visiem neapmierinātajam autobusa šoferim. Varbūt ievērojāt - kungs vizuāli pēc 50.gadu vecuma, latvietis, iesirmiem matiem, raksturīgā pazīme - sarkana seja un muļķīgi komentāri jauniņām meitenēm. Brīžiem man liekas, ka nevis pateicoties pasažieriem, pirmspensijas onkuļiem ir darbs un alga, bet ka man pasažierim mūžam jābūt pateicību parādā, ka viņš mani aplaimojis un vispār ir atbraucis ;(

Nožēlojami , 2006-06-22 18:13:08

Kā tā var būt, ka tik liela iedzīvotāju daļa, kas dzīvo Kartonfabrikas un uz to pusi rajonā, bet nav neviena autobusu maršruta, kas savienotu MRS ar Pārogri! Izeja - lietot 2 autobusus, bet normāli būtu, ja Kāds vai Kāda ieviestu šo lielo privilēģiju. Savienotu šos divus pilsētas galus!!! Vai kāds sadzirdēs? Atkal vajadzīga Satiksmes ministrijas atļauja kā vecos laikos? Nu labi būtu pamēģināt kādu laiku šādu maršrutu ieviest!

Kā tā , 2006-06-22 23:53:28

Es eju ar kajam man vienalga )))))))

Joshi , 2006-06-23 00:35:23

Bet ko teikt par Jaunogri. Vispār ķursē tikai pāris reizes darbdienās dienā. It kā tur nedzīvotu cilvēki!

Jaunogre , 2006-06-26 10:57:14

Ar autobusu nebraucu, bet esmu dzirdējusi, ka "Ogres autobusa" vadība saka apmēram tā: kad vajag jaunu maršrutu, tad čīkst visi, bet, kad jābrauc, tad reisā ir daži pasažieri, un uzņēmums cieš zaudējumus, jo maršruts ir nerentabls. Kā domājat, vai jūsu nosauktajos maršrutos būtu braucēji? Ja domājat, ka būtu, tad vajag rakstīt iesniegumu, tikai īsti nezinu, kam - domei vai "Ogres autobusam". Varbūt abiem diviem. Bet to vajag noskaidrot.

Saulīte , 2006-06-26 20:34:37

Nu Ogres autobuss labprāt aizklapētu visus maršrutus ciet, turpinot saņemt dotācijas no pašvaldības ;((((

Braucējs , 2006-06-26 22:55:11

Nu es savu sarainīti vienmēr transportēju uz privāto kautuvi ar Ogres auto! Nesūdzos!

Gunārs , 2006-06-28 23:10:55

Varbūt ogres autobusa vadība cenšas noņemt visus autobusus, kas kursē pa rajonu. Piemēram šodien iekāpjot maršutā Ogre - Ceplīši - Tīnūži- Ogre secināju, kad šis maršuts tiek noņemts no 1, jūlija līdz septembrim.Tas ir murgs, kā lai tiek uz darbu, tas bija vienīgais autobuss, kas kursēja no rīta un vakarā.Aizbildinās ar mazo pasažieru skaitu vasarā - muļķības.Daži šoferi nedod biļetes un ja tu paprasi tad vajag redzēt viņu mīmiku.Biežāk vajaga kontrolēt cik cilvēku brauc un cik biļetes pārdotas. Braucu katru dienu un ļoti labi redzu cik cilvēki brauc vakarā un no rīta.Tad lūdzu apdomājaties ko dariet.

vinija , 2006-06-29 11:25:19

Vispār es piekrītu,ka sarakstu būtu jāmaina, papildinot to, jo vienmēr kad atbraucu no Rīgas tuvākais autobuss ir 8.tais un uz to ir jājož ko kājas nes!

RozaMeitene , 2006-11-16 10:17:06

Varētu mēģināt atrisināt arī kādu sen samilzušu problēmu saistībā ar Ogresgala sabiedrisko transportu.1.un 8. autobusa maršrutu pagarināt līdz Ogresgalam.Tas būtu liels atspaids Ogregalā dzīvojošiem un strādājošiem!

Autobraucējs! , 2006-11-16 11:16:14

Ogres autobuss ar visiem šoferiem ir totāls murgs. Viņi jūtās kā karaļi savā valstī. mūžīgi kavē, nelaipni. Sen jādzen prom ,ja neprot strādāt ar cilvēkiem.

kašķis , 2006-11-16 12:46:08

Ziniet, vienīgais risinājums būtu ielaist Ogrē un Ogres rajonā vēl vienu firmu,kas nodarbojas ar pasažieru pārvadāšanu.

patstāvīgā pasažiere , 2006-11-16 15:04:51

Piekrītu par slikto satiksmi uz Tīnūžiem.Esmu šajā rajonā ienācēja. Nesaprotu ,kā Tīnūžu bērni izbraukā mūzikas un mākslas skolas, jo pēdējais autobuss no Ogres ir 17,00. Šādās skolās tad tikai viss sākas.Iesaku šai firmai ,ja to tā var nosaukt ,pavērot , cik daudz stopētāju ir vakaros uz to pusi. Un tie ir BĒRNI!!! Kā ir ar viņu drošību?

kika , 2006-11-16 20:50:18

Arī man ir paziņas , kas dzīvo Tīnūžos un Ceplīšos , bet strādā Ogrē, viņiem ir nereāli tikt mājās , jo tiešām pēdējais autobuss atiet no Ogres pl. 17.00. Varbūt Ogrenet var šo jautājumu uzdot pašvaldībai?

LLA , 2006-11-17 23:54:43

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet