lūdzu-bez naida pret autobraucējiem-jūsu viedoklis !!!

Pie ALBUMIEM ieliku bildītes ar komentāriem par tēmu-braukšana pa gājēju un velosipēdistu celiņu.Ne-jau ļaunprātīgi,taču šoreiz arī es izmantoju iespēju nelauzt mašīnu pa bedrēm bet ....uzrāvos! Merfija likums nostrādāja!Lūdzu jūsu viedokļus-vai noteikumi šoreiz nav manā pusē??

centis , 2008-02-11 21:31:24

Jautājums OGRENET!!!!-kādēļ tika izdzēstas diskusijas šeit un arī pie bildēm??Nav jēgas ko publiski apspriest ja reiz pastāv tāda "cenzūra"!Vairs neko šeit nerakstīšu!!!!!!!!!!!!!

centis , 2008-02-13 09:24:18

Centi, pa nakti radās servera darbības traucējumi un pazuda visa vakardienas informācija, rakstus salikām par jaunu, bet komentārus un diskusijas nevaram saglābt. Ja sanāk laiks un ir gribēšana - atjauno diskusiju.

Ogrenet , 2008-02-13 12:54:39

Laiks un gribēšana nav,ir tik brīvi mirkļi pa laikam!!Taču paldies ka atbildējāt!

centis , 2008-02-13 14:21:09

Centi, paldies par sapratni, ceram, ka ļaunu prātu uz mums neturi. Darām ko varam, lai šī būtu bijusi pirmā un pēdējā reize. :)

Ogrenet , 2008-02-13 17:16:08

pareizi dari, es arī braucu vienā vietā, neesmu vainīgs ja ceļus neremontē. Z.B. tādu piķi nokāš par ceļa nodokli + degvielas nodokļi kur tā nauda paliek??? varēja uztaisīt mājaslapu kur tas viss tiek atspoguļots (visas mašīnas kas maksaa ceļa nodokli lai tiktu uzrādītas ar Valsts nr. & summu, & pēc tam lai uzrāda kurai ielai tā nauda aiziet, jo tā nauda līdz ceļiem nenonāk!!!

ogrē ir tikai pāris labas ielas!!!!!!

anonīms , 2008-03-18 23:22:54

kur tās bildes var apskatīt?

khm , 2008-05-01 15:27:29

Kuras ir taas labaas lietas Ogree? Varbuut var pastaastiit?

ZukZuk , 2008-07-30 23:04:12

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet