MURGS

KAUTKĀDS MURGS-REKLĀMAS SLUDINĀJUMS-es pagriežos pret visiem...un tad sāk piedāvāt savus pakalpojumus naudas lietās no 1000eiro līdz pat entajiem tūkstošiem aizdevums! vai tiešām ir vēl tādi dunduki,kas tic tādām muļķībām? vai tad bankas ar to nenodarbojas? un vispār-kaut kādā īpatnējā dialektā rakstīts sludinājums! ož pēc krimināla! prasta naudas izspiešana!

ES , 2015-07-27 01:01:45

Kur ir aitas,tur ir arī vilki

Jā jā , 2015-07-27 06:15:23

Pievērsiet uzmanību-tas sludinājums ielikts OGRENETĀ! Kāpēc nav ierobežojumu šāda veida sludinājumiem? tāda veida sludinājumam jābūt arī pamatojumam,vai tiešām bija?

BET , 2015-07-27 22:46:24

Uz kuram ta var attiekties,

Mes piedavajam Personal, komercialam un uznemejdarbibas aizdevumus ar loti minimalu gada procentu likmes, ka zema ka 3% 1 gada laika lidz 50 gadiem atmaksas darbibas laika uz jebkuru pasaules dalu. Mes dodam aizdevumus robežas no €5,000 lidz € 100.000.000 eiro. Musu aizdevumi ir labi apdrošinats maksimalu drošibu ir musu prioritate.

Ieinteresetajam personam jasazinas ar mani pa e-pastu

Aizdevejs nosaukums: Justin Williams
Aizdeveja E-pasts: unique2aal@gmail.com

Aiznemeji INFORMACIJA

VARDS:
Kredita summa:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Piezime: visi e-pasti tiek nosutiti uz musu e-pastu unique2aal@gmail.com vairak info.

Justin Williams , 2017-05-19 13:52:48

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet