pilsētas pludmale ierakumos
a bet patiešām, kā jau "sraps" pag.nedēļ rakstīja, pilsētas pludmale izskatās kā kara laika ierakumi.. kas notiek? sākumā pa gabalu izskatījās, ka svaigas smilti savestas, bet nav nolīdzinātas.. taču, pieejot tuvāk, nākas konstatēt, ka smilšu kaudzes ar koku saknēm un visādām drazām pilnas, pie kam VISA pludmale tāda-nav pat īstsi brīvas vietas, kur ūdenī ieiet..
kas notiek?? kāds zeltu meklējis, jeb vai arheoloģijas izrakumi top?? kas īsti notiek (vai drīzāk-nenotiek) centrālajā pludmalē, ar ko Dome lielījās, ka veiksmīgi sakārtota/labiekārtota vēl viena Ogres pilsētas daļa?!?!
Atbilde šeit: http://www.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/32525/
paldies par informāciju Ogrenetam!
tikai - vai nav tā kā par vēlu??? aprīlis, maija sākums būtu ok. bet ne jau jūnija vidū!
+13 grādi ir pa aukstu lai izmantotu pludmali . Visu paspēs ! Nēsmu redzējis , ka tur kāds peldētos!
Es jau teicu ka raka ņurnikus tāpēc ka tagad izpilddirektori un vietnieki vesels ļērums,jo pŗis gadu atpakaļ Špakovskis viens tika galā un rezultāti bija labi
ūdens ir ļoti silts un tieši tāpēc iepriekšējās saulainajās dienās tur cilvēki peldējās un sauļojās
Ogre - peldu, gaisa un dūņu kūrorts!
Es jau daudz maz nomierinājos pēc ogreneta atbildes,vienīgais nesapratu kapēc tos darbus nevarēja visu izdarīt ātrāk!!!!