kunkulis vaiga

Sveiki!
versos pie jums, jo nu pat salasijos neta visadas lietas, un man palika bail (vel vairak).
lieta tada, ka man auga gudribas zobs, likas ka visi 4 jau izaugusi, bet ne - 5dienas nakti saku mocitis no lielam sapem. kad nebiju gulejusi jau normali otro nakti, nolemu zobu izraut,jo sapratu,ka tam mute nav vietas, tas auga plesot smaganas, bija sakosts,sadragats vaigs un puse seja jau saka pamt. 7dien aizbraucu pie zobarsta,kurs apliecinaja, ka zobs jarauj ara, ka tiesam tam nav vietu. izrava, uztaisija rengenu, un izradijas,ka zem zoba ir strutas, tas notirija un aizsuva ciet, izmaksaja 200 eiro. izrakstija antibiotikas, kuras lietoju pa 1 tabletei 2x diena. kad narkoze naca ara, sapes bija briesmigas, un nu jau ir divas dienas pagajusas, bet man taja pasa vaiga irtads ka kunkulis, un nezinu ko darit, vai turpinat lietot antibiotikas, vai griezties atpakal pie arsta? bet jeb kura gadijuma, 6dien dosos pie arsta uz atkartotu viziti - diegu iznemsanu! bet vai tad nebutu par velu? ludzu iesakiet kads, vai tas ir normali - iespejams ka man tas vaigs ir samocits, vai ka...es pat nezinu, isti ko domat,darit, jo ar zobiem nav bijusas problemes, sis ir otrais izrautais zobs mana muza, kurs ari bija vienkarsi neatliekams gadijums.. skaloju ar kumelitem,kas attira no sturam, un ar zilajiem graudiniem, kas veicina strutu/balteriju iznicinasanu! ludzu, sakiet ko man darit...
esmu izmisusi...

anonima , 2012-07-31 13:21:02

Piezvani tam ārstam.

točno , 2012-07-31 13:34:18

nemeklē tak te ārsta padomus, ko man darīt, ko man darīt......
pie ārsta ej.

jopcik , 2012-07-31 14:13:55

Man dakters teica, ka pēc gudrības zoba izraušanas kritiskas dienas ir pirmās trīs un tad ja nepariet tad gan....

xxx , 2012-07-31 14:49:23

Īstā vieta padoma meklēšanai//

Ilze , 2012-07-31 16:26:36

200 eiro! Kur tādas baisas cenas?

ak jel... , 2012-07-31 17:41:56

Šveicē tas izmaksātu vismaz 1000 eiro...

enigma , 2012-07-31 17:56:25

gribetu zinat, ilze,ko tu pati te mekle ja ne padomu?? :D

ilzei , 2012-08-01 18:41:19

arstu sazvaniju taja pasa diena. aizbraucu uz viziti, arsts izskatijas, izcamdija un teica,ka tas viss ir normali!
ta ka, ja vel kadam ir problema ar gudribas zobu, tad vienigais ko varu ieteikt ir - nemocieties,milie cilveki, ka es, domajot, ka nedaudz pamocisos un tas zobins izaugs un bus viss kartiba. loti retam gadijumam ta ir, jo parsvara gudribas zobi cilvekiem rada tikai problemas, augot tie spiez citus zobus radot milzigas sapes, u.c.
arsts teica,ka gudribas zobi esot vistrakakie , tie visgrutak izrujami, sapigakie, un ilgak dzistosie zobi. iespejams divas nedelas varesu just nelielas sapes, zoklis jakustina (kas protams ir sapigi), citiem pat paejot menesis lidz ta vietina pilniba sadzist! ta ka, ja jums ir kadas problemas, labak uzrei griezties pie zobarts, jo vins, noteikti,zinas labk ko darit, kas un ka..
veiksmi!

anonima , 2012-08-02 13:30:45

Tiešām,tā arī ir ka pēc gudrības zoba izraušanas vēl nedēļu,līdz pat divām var būt problēmas ar žokli...tāka nav ko satraukties,dzer tik zāles un viss būs ok...

joks , 2012-08-08 08:44:14

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet