Hepatīts

Vai Ogrē var izmeklēties uz hepatītiem vai jābrauc uz infektoloģijas centru ?

Agris , 2009-10-13 20:09:58

Ogres poliklīnikā laboratrijā ir iespējams pārbaudīties uz A, B un C hepatītu. Kopā tas maksā ap 11 ls, ja nav ģimenes ārsta nosūtījuma. Rezultātus, ja sarunā un piemaksā 1.50 var uzzzināt vienas dienas laikā.Plašāka infomācija www.ogresslimnica.lv laboratorijas vadītājas rakstā

Zane , 2009-10-13 21:21:12

Zane šķiet ir zinātāja.. . bet vai rezultātiem var ticēt? Ogrē veselības aprūpe šķiet nav diez ko laba...

Una , 2009-10-13 23:34:43

nu ne jau tos rezultātus viņi paši izdomā!
analīžu rezultāti es domāju visurs uzrādītos vienādi. tālākā arstesana gan ogre varetu nebūt tā labāka

gurkjis , 2009-10-14 07:59:55

Zane, ko nozīmē - "sarunā", ja man jāmaksā kas tad vēl jāsarunā?

pesimiste , 2009-10-14 08:37:21

Una, ja ir šaubas, tad var braukt uz Rīgu un samaksāt ap ls 40! :) Un arī tad turpināt šaubīties, vai laboratorijas darbinieks augstskolā labi mācījās, vai degunu urķēja... Nez vai tālāka ārstēšana Ogrē vispār būtu iespējama, ņemot vērā, ka Ogres slimnīcā nav infekciju nodaļas. Pesimiste, pieņemu, ka "sarunā" ir atkarīgs no laboratorijas noslodzes. Ja sarunāt nesanāks, tad nebūs arī jāmaksā, jo rezultāti nebūs tik ātri. Un vispār - mūsu valstī darbojas lielisks infektoloģijas centrs, kuru līdz šim vadīja tagadējā veselības ministre. Tur i diagnosticē, i ārstē...

Iksiņa , 2009-10-14 12:18:11

"Sarunā" nozīmē- ja rezultātus grib zināt ātrāk, iespējams jauns pakalpojums, kad samaksājot kasē papildus ls 1.50 analīžu rezultāus iespējams uzzināt ātrāk. Tās tiks testētas kā pirmās. Un starp citu, Ogres laboratorijā ir tādi paši analizatori kā Rīgas laboratorijās. Cilvēki( darbinieki) rezultātus ietekmēt nevar.

Zane , 2009-10-14 12:53:52

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet