Ogres rajona slimnīca

Vakar bija nepieciešama mediķu palidzība. Devos uz Ogres rajona slimnīcu, un nevaru nedalīties ar pieredzi. .. Uzņemšanas nodaļā bija ļoti pretimnākoša māsiņa, un arī attiecīgi pārējais personāls, ar ko nācās saskarties. Saņēmu ātru un kvalitatīvu aprūpi. Paldies. Vairāk šādus mediķus.

Un tie kas šeit sūkstas, varbūt nomainat attieksmi, tad saņemsiet kvalitatīvu pakalpojumu un attieksmi pretī, jo visi ir tikai cilvēki.

Pacients , 2019-12-19 10:07:51

Man arī ir pozitīva pieredze, bet tikai ar Ogres slimnīcas neatliekamo palīdzību. Par cik mājās bija nepilngadīgais, kuru vienu mājās atstāt bez uzraudzības nevarēja, tad brigāde nevarēja nogādāt slimnīcā, un bija jādodas pašai (šajā situācijā tāds lēmums bija saprotams, jo draudi dzīvībai nebija). Savukārt jau atrodoties slimnicā, brigāde mani uzmeklēja, lai noskaidrotu vai viss kārtībā... Tas tiešām bija jauki.

Piekrītu , 2019-12-19 10:15:04

Ja pozitīva pieredze ir 1 no 100, vai 1 no 10 tas nav nekāds rādītājs par attieksmes uzlabošanos. Pēdējā pusgada laikā esmu bijis divas reizes, abas devos prom tieši attieksmes dēļ un braucu uz Rīgu.

:) , 2019-12-19 10:40:18

Uzraksti kas Tu esi un kas ir tie kvalitatīvo pakalpojumu sniedzēji vismaz pēs vārdiem,bet tā ir ir kaķa astes celšana

To pacients , 2019-12-19 11:30:54

neaizmirsti sekot līdzi internetvidei un piedalīties labāko ārstu noteikšanā, apbalvošanā, balsošanā, ko Ogres slimnīca daudzus gadus ap Jaunā gada laiku organizē! Citādi kā iepriekš šeit minēts - kaķa astes celājs vai pašreklāmists vien esi!

>>Pacients , 2019-12-19 15:12:44

Paldies d. Gediņai un medmāsiņai par jauko attieksmi un pretimnākšanu vienmēr!!!!

inga , 2019-12-19 15:16:15

Vairums no paziņām un personīgās pieredzes, diemžēl, dzirdēts, ka "uzgaidāmajā" telpā (pie ieejas) ja tiešām kaut kas nopietns noticis, ļ o t i p a c i e t ī g i jāgaida, jāgaida, jāgaida, jāgaida. No tālienes - novads ir plašs - atbraukušie daudzkārt šīs gaidīšanas/neziņas/uztraukuma/nekāda "skaidrojuma"/paskaidrojuma dēļ savāc savas mantiņas un aizbrauc tālāk uz Rīgu. Cerībā, ka pa ceļam nekas ļauns nenotiks, jo ... Tiešām, žēl, ka tā.

Širova k-gs par to ir informēts? , 2019-12-19 16:47:11

Tikai nestāstiet,ka Rīgā nav jāgaida! Gan strados,gan gaiļos ir nācies gaidīt 3-4 stundas.Nekad Ogrē neesmu gaidījusi ilgāg par 1,5 st.Ņemiet vērā,ka neatliekamā palīdzība ved pacientus,kuri jāapkalpo vispirms.Pēc tam kārta ir invalīdiem un maziem bērniem un tikai tad visiem,kas atbraukuši saviem spēkiem.Uzņemšanā laipni un atsaucīgi darbinieki,nodaļās arī labāka attieksme,kā Rīgā.Par profesionālismu nodaļās arī neko sliktu teikt nevar.Ir cilvēciskais faktors,gan ārstiem,gan pacientiem.Šeit vismaz cenšas.

Samanta , 2019-12-19 17:22:15

Ir cilvēki,kam nekad nebūs labi. Vai tā būs Ogres slimnīca, vai Rīga, vai Jēkabpils vai Kuldīga.
Par Ogres slimnīcu varu teikt tikai to labāko, šeit strādā profesionāļi.

pieredze , 2019-12-19 18:17:47

Nu, nu - lielākai daļai ārstiem (pensionāriem) būtu jāprotas un jāizdara secinājumi vai strādāt, vai labāk tomēr pasēdēt mājās un izbaudīt vecumdienas!

Marta , 2019-12-20 07:44:59

Cik daudz tad to ārstu pensionāru slimnīcā ir? Balode, Varens, Čiblis, Zītars? Es kādu aizmirsu? Sūna?

pieredze , 2019-12-21 10:34:47

Vai tad tas ir maz?

to pieredze , 2019-12-21 15:22:03

Uz kopējo ārstu daudzumu tas ir ļoti maz.

pieredze , 2019-12-22 10:11:26

Tikai nevajag tagad noriet ārstus,kuri ir pensijas vecumā!Mūžam būšu pateicīga tādam pensijas vecuma ārstam,kurš pārtaisīja otra,jaunāka ārsta nekvalitatīvo veikumu ar tādu easy,ka sapratu to,ka gadi dod tādu pieredzes bagāžu,kas nav jaunākiem ārstiem,kuriem ir alkal citas labas īpašības!Dakterim Varenam sirsnīgs PALDIES!

Lūzums , 2019-12-23 09:21:36

Varenam sen jau laiks mājās sēdēt, nevis pacientus pazudināt un naudu prašņāt.

Baiba , 2019-12-24 10:54:40

Nevar jau mājās sēdēt,ja mājās mazmeitas vecuma sieva un mazss bērns.Naudiņa jāpelna.Pelnītas vecumdienas var baudīt,ja neskrien jauniem brunčiem aizelsies pakaļ.

Rūta , 2019-12-25 11:54:17

Noteikti ņemšu vērā, un nākamo reizi piefiksēšu vārdus, lai detektīviem viss skaidrs.

Pacients , 2019-12-26 00:21:01

Žēl, ka šo visu izlasīju tikai tagad! Paldies, Rūta! Nemaz nezināju, ka vēl tik labi izskatos ( pēc mazmeitas)! Domāju, ka esmu sieviete labākajos gados, bet nekā...Turpmāk sevi novērtēšu augstāk un arī attiecīgi izturēšos!

apjukusī , 2020-01-15 13:33:13

Klau, Rūta!
Kāda Tev daļa ar ko kurš precas un kāda vecuma starpība? Kas ir-skauž?

pieredze , 2020-01-28 18:58:55

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet