Aņuki

Atnāk punduris pie proktologa un saka, ka tam dibenā kaut kas ir. Ārsts tam liek novilkt bikses un pietupties. Ievada vienu pirkstu un kaut ko satausta, bet tā īsti nav skaidrs kas tieši tas ir. Tad ievada otro pirkstu un atkal tausta.... galu galā pundura dibenā ārsta roka iegāja līdz elkonim un... iesprūda. Izvilkt ārā pašam ne pa kam nesanāk... Proktologs ņem punduri opā un iet pie čoma ķirurga. Ieiet kabinetā, bet ķirurgs tikko viņu ieraugot, saka: „Klau, man nav laika. Man pēc piecām minūtēm ir svarīga operācija, bet tu te ar savu leļļu teātri...”.

Tēt, matemātikas skolotāja tevi uz skolu izsauca.
- Kas noticis?
- Viņa man prasīja: "Cik būs 7*9?", un es atbildēju: "63", savukārt viņa: "bet cik būs 9*7?", un es atbildēju: "Kāda, na*uj, tur starpība?"...
- Patiešām, kada starpība? - atbild tēvs, -labi, aiziešu.
Nākamajā dienā dēls atkal nāk no skolas:
- Pap, tu uz skolu biji?
- Vēl ne.
- Nesteidzies, mani izslēdza.
- Par ko?
- Mani izsauca pie direktora, aizgāju uz viņa kabinetu, kur sēdēja matemātikas skolotāja un zīmēšanas skolotāja.
- A, na*uj, zīmēšanas skolotāja atnāca?
- Es arī tā paprasīju...

Pec trninja divi kabani iet dusha. Viens no vinjiem sak drochiit. Otrs prasa - ti 4jo ahujel? panaturi ti drochis???? Pirmais atbild - net bistro moju!


Vatsons:
- Te mums ir 3 attēli. Pirmajā redzami piedeguši pīrāgi, otrajā – noslīcis cilvēks, bet trešajā – grūtniece. Kas šajos sižetos ir kopīgs, Holms?
- Elementāri, Vatson! – Holms atbild. – Pārāk vēlu izvilka...

Māte dēlam: "Tu domā, ja šņabim pa virsu uzdzersi alu es nejutīšu, ka esi pīpējis?"

-Tēt, tēt, gribu maizīti!
-Es arī dēliņ, bet naudiņas tikai šņabītim pietiek...

Pa stepi iet sieviete parandžā, kurai seko arābs. Pretī viņiem nāk mulla un jautā arābam:
- Kāpēc tu neievēro „Korānu”? Sievietei ir jāiet aiz vīrieša, nevis otrādi!
- Kad „Korāns” tika rakstīts, lauki netika mīnēti! Kusties, Fatima!

Iļja Muromietis jāj pa ceļu uz sava brašā kumeļa. Sāk Iļju mocīt slāpes. Pamana Iļja vientuļu aku, pilnu ar vēsu ūdeni. Pie akas, vēderu pret sauli atgāzis guļ baisais trejgalvu pūķis Zmejs Goriničs. Iļja lec no zirga, izrauj aso zobenu un sāk cirst pūķim galvas nost. Bet tiklīdz vienu nocērt, divas izaug vietā, nocērt divas - četras vietā... Cērt, cērt brašais Iļja, beigās nokrīt zemē pārguris.
Zmejs Goriničs laiski paver aci un jautā:
- Ko Tu, Iļja, ņemies ?
- Padzerties gribējās.
- Nu bet dzer, kurš tad tev liedz?

Jaunākajās klasēs zēni smukajām meitenēm bliež pa galvu ar grāmatām un vēlāk pieauguši brīnās, kāpēc smukās ir stulbas.

Es dzeru ļoti maz, bet, kad iedzeru, tad kļūstu pavisam cits cilvēks. Tas gan dzer daudz.

12 angļu vīrieši izvaro vācu sievieti.
Sieviete kliedz: "Nain!!! Nain!!!"
Trīs no vīriešiem aiziet.

Kāda veca kundzīte uz ielas man pajautāja kā tikt uz slimnīcu. Pagrūdu viņu zem autobusa..

Vakar mēs ar draugu dzērām viskiju. Viskijs beidzās, aizskrējām pēc aliņiem. Izdzērām aliņus un draugam bāriņā atradās konjaks. Izdzērām.
Un tad es saindējos ar auzu pārslu cepumiem...

Iedomājies - sēžu baznīcā un ieraugu, ka viens man blakus pīpē... Man no uztraukuma gandrīz aliņš no rokām izkrita..

Redzi, tā arī bez acs palikt var!
- Neredzu...

Meitene veikalā iepērkas - pērk 1 piena paku, 1 jogurtu, 1 vienreizlietojamo trauku komplektu, 1 zobu pastas tūbiņu, 1 zobu birstīti... Kasieris, jauns puisis, skatās uz to visu un saka:
- Tu laikam viena pati dzīvo...
Meitene (koķetējot):
- Jā! Kā tu uzminēji?
- Tev purns neglīts, kā ar ķieģeli dauzīts!

Puisis stāsta:
"...nu lūk, kāzās es uzaicinu līgavu uz pirmo deju. Dejojam pirmo, otro, trešo... Te pēkšņi pieskrien tas psihopāts, jaunais vīrs, un no visa spēka sper viņai pa kājstarpi..."
Klausītāji:
"Nabadzīte, laikam viņai ļoti sāpēja."
Puisis:
"Kas tad viņai, bet man trīs pirkstus salauza..."

- Прошу руки Вашей дочери!
- У вас что, своей руки нет?!
- Есть, но она уже устала....

Iepriekšējās nakts ballītē iepazinies pārītis no rīta pamostas viens otra skavās un puisis uzrunā meiteni
-kā patika nakts, mīļumiņ?
-tu biji lielisks, cukuriņ!
-paldies, tu arī, konfektīt!
-prieks to dzirdēt, saldumiņ!
-ko darīsim šodien, minčukiņ?
-visu ko vien vēlies, lāčukiņ!
-klau, tu arī neatceries, kā mani sauc?

Emils Hegle , 2009-08-29 12:13:14

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet