Par valsts apmaksātu psihoterapiju

Vācam parakstus iniciatīvai par valsts apmaksātu ārsta nozīmētu psihoterapiju pacientiem. Nepieciešama arī Jūsu balss:

https://manabalss.lv/par-valsts-apmaksatu-arsta-nozimeto-psihoterapiju-pacientiem/show?locale=lv

iniciatīvai , 2020-07-08 15:41:54

Valsts apmaksāta nozīmē,ka psihoterapeits saņems kapeikas, tāpat kā zobārsts par bērnu zobu labošanu. Ideja par valsts apmaksātu, nav slikta, tikai cenai jābūt tādai pašai,kā maksā psihoterapeita vizīte.

laru , 2020-07-08 18:38:01

ja tā ir, ko tad darīt tiem tūkdtošiem maznodrošināto ????

deizi , 2020-07-10 10:34:18

Bet ko darīt psihoterapeitam, ar labdarību nodarboties,ja? Maznodrošināto problēma ir jārisina valstij.Un valstij ir jānodrošina,ka psihoterapeits vai citi pakalpojumi ir par tādu cenu,ka pakalpojuma sniedzējs nezaudē.

laru , 2020-07-11 13:50:50

Sakiet, kapēc šis jautājums jūs tik ļoti satraucis?

to laru , 2020-07-15 20:34:23

Satrauc tāpēc,ka esmu arī pakalpojuma sniedzējs un nevēlos cenu nolaist savā iestādē maznodrošināto dēļ. Man valsts nenodrošina ne iekārtas, ne materiālus, ne visu pārējo.

laru , 2020-07-16 15:58:15

psihoterapeitam kā ārstam būtu jāvēlās palīdzēt arī mazāk maksāt spējīgākajiem... Pārsteidzoši, ka Laru raksta kā biznesmenis... es joprojām ticu, ka ir psihoterapeiti ar dziļāku, patiesāku un sirsnīgāku attieksmi pret līdzcilvēkiem! Un nevērtē klientus pēc materiālā stāvokļa....
un interesanti kādas psihoterapeitiem ir iekārtas??

vai tiešām? , 2020-07-17 14:39:04

Psihoterapija,kā jeb kurš medicīniska rakstura pakalpojums jau sen ir komerciāla padarīšana.Mēs neviens nevēlamies bez atlīdzības strādāt priekš otra.Šie pakalpojumi ir smags darbs,kas prasa labas zināšanas .Tātad ilgus studiju gadus utt.Es nezinu vai ārsts skatās tā īsti uz klienta materiālo stāvokli,bet savu atalgojumu viņš gribēs pilnā apjomā.Tā tas ir sākot no ģim. ārsta,beidzot ar jeb kuru speciālistu,jeb kuru manipulāciju jeb kādā slimnīcā.Par tādām lietām ir jāgādā valstij un jāapmaksā slimokasei,kā tas arī notiek daudzās valstīs.Domāt,ka ārstam jānodarbojas ar labdarību,atvainojiet,ir smieklīgi.

Jānis , 2020-07-17 15:10:27

Runājot par iekārtām-kabineta īre,kabineta iekārtojums,kuram jābūt pat ļoti atslābinošam un komfortablam,sekretāres,bai medmāsiņas atalgojums.Braukāšana uz semināriem,nepārtraukta izglītošanās-tas viss ir dārgs process.

sūna , 2020-07-17 15:14:09

Vai tiešām gribi strādāt par velti? Zini-es nē. Kā Elīna min, viss maksā. Ja valsts psihoterapeitam vai kādam citam samaksā pilnu cenu,kas ir cenrādī-lūdzu-tad var konsultēt un neiespringt par savu algu. Bet cik zināms, valsts izdomā visādus veidus,kā novilcināt procesu, nesamaksāt vai atmest kapeikas. Rezultātā cietējs ir gan ārsts, gan klients.

laru , 2020-07-19 09:11:49

Tas nozīmē, ka praktiski visi ārstu pakalpojumi ko izmantoju kā NVD klients varētu būt absolūti nekvalitatīvi? Un tajā pašā laikā ārsts kurš mani pieņem poliklīnikā pa 4 eiro, tikai imitēs ārstēšanu, bet privātklīnikā sniegs augstākās klases pakalpojumu?

ir baisi saslimt , 2020-07-22 15:54:20

Nedomāju,ka nekvalitatīvi.Tikai pamēģini tik uz šiem izmeklējumiem.Ja nopietnas problēmas,tad mēnešiem ir nozīme.Es izmeklējumu gaidu no februāra.Noliktais datims ir 29.septembris.Virs pus gada rindas uz izmeklējumiem.Vizītei pie ārsta virs trīs mēnešiem.

***** , 2020-07-22 17:59:45

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet