Rotaļu laukums!

Kādu dienu pa logu uzmetot acis skaistajam rotaļu laukumam konstatēju, ka nu jau ne tikai šūpoles ir norautas, bet arī braucamā trubā ir liels caurums. Vai tiešām laukums ir domāts pusaudžiem , kuri iestājoties tumsai dauzās un lauž to, kas dom āts bērniem! Vai mēs gribam , lai pēc mēneša bērniem vispār vairs nav kur spēlētie!

Sanita , 2006-05-29 16:25:15

Sanita,diemžēl rotaļu laukuma stāvoklis ir atkarīgs no jums-vietējo māju iedzīvotājiem.Es neticu,ka neviens no apkārtējiem iedzīvotājiem nav redzējis ka laukumā tusējas pusaudži.Iedzīvotāju pienākums ir tādos gadījumos ja ne aizrādīt,kas var beigties pašam slikti,bet vismaz paziņot tiesībsargiem.Ideāli būtu,ja kāds uzņemtu videokamerā jauniešus darbībā,tad sprukt nebūtu kur!

meitene , 2006-05-29 18:19:41

Tur mazākus bērnus laikam grib trubā nospiest.Pie smilškastes pilns ''benčiku'',lielie trubā taisa ''propkas(aizsprostus)''bērniem čušš nekā braukāties atkrīt!

Nauda-s , 2006-05-29 21:11:34

Gribu redzēt kāda būtu policijas atbilde, kad paziņotu ka tur tusē jaunieši- nu un viņi droši vien teikt, jo līdz viņu atbraukšanai jau visi būtu vai nu aizzlaidušies vai arī ej un pierādi, ka viņi tur kaut ko darīja!

Sanita , 2006-05-29 21:23:38

Vai Tu esi mēģinājusi zvanīt? Un vai pati lietas labā kaut ko dari, jeb tikai čīksti un gaidi, kad kārtību pašas pagalmā un citur ieviesīs kāds cits?

Sanitai , 2006-05-29 21:45:10

O'k,rotaļu laukums domāts bērniem.Vai pusaudžiem atliek tikai mašīnu jumti?

optimiste , 2006-05-29 22:10:33

Tici man es zinu par ko runāju( domāts par policiju)! Tas ir tieši tāpat kā mēģināt nolikvidēt točku mūsu māja - 0 rezultātu!

Sanita , 2006-05-30 06:15:53

Jā, ar točāriem cīnīties patiešām ir bezjēdzīgi...

Anguss , 2006-05-30 11:20:15

Viss ir atkarīgs no apkārtejo iedzīvotāju attieksmes , ja jums būs sava nostāja , un tiks regulāri izsaukta PP ,tad jaunieši tur vairs netusēsies , zinu no pieredzes . Nevajaga tikai bezspēcīgi noskatīties , kaut ko pašiem arī ir jādara.

Lita , 2006-05-31 00:24:11

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet