meklēju Traktoru ar arklu

Sveiki!

Meklēju Traktoru ar arklu, kurš varētu uzart ~600m2 mazdārziņu Mežvidos.
Kādam ir kādi kontakti?
Paldies.

Mārtiņš , 2016-09-07 09:42:21

Nevajaga tev traktoru ar arklu,viņš tikai izārdīs dārzu un viss.Tev vajaga uzfrēzēt dārzu,man pirms mēneša Glāzniekos frēzēja,puisis ļoti perfekti saveda kārtībā aizaugušu dārzu.Brauc no Lielvārdes-26603665.

-------- , 2016-09-07 15:47:42

Problēma ir tā, ka tas mazdārziņš nebija kopts vairākus gadus. Kārklus un apses izcirtu, lielās saknes izraku, lielo zāli notrimerēju ar nažiem. Tāpēc jau arī biju domājis uzart, sašķīvot un tad pavasarī varētu safrēzēt. Ka tik tagad frēzējot nesalauž frēzi... Paldies par nr. pamēģināšu sazvanīt un aprunāties ar to puisi, varbūt vispirms viņam parādīt mazdārziņu - redzēs ko viņš teiks. Ja nu kādam ir tomēr vēl kāds traktorists, lūdzu padalieties ar tel.nr.

Mārtiņš , 2016-09-09 10:28:36

T. 26691185 ir freze, arkls, utt..

---- , 2016-09-09 19:39:56

Hi, esmu šeit, lai dalītos maz liecību par to, kā es saņēmu reālu aizdevumu no Finanšu mājās, es nekad uzskatu, ka uz tiešsaistes aizdevumu aizdevēji var būt vēl reālu un legit tas ir tāpēc, ka man ir zaudējuši tik daudz maksa scammers dēļ avansa maksa tiek lūgts pēc viņiem. bet Dieva godība finanšu aizdevuma mājām palīdz man ar visu aizdevumu man vajadzēja tie ir reāls un legit. viņi man aizdot € 15000Eur, kas i izmanto mans dēls operācijas. šis aizdevums uzņēmumam ir reālā dot viņiem mēģināt, ja jums ir nepieciešams kredīts, un jūs nekad nožēlu sazināties ar viņiem, tas ir uzņēmums, e-pasta adrese ir financialhome34@outlook.com

liga , 2016-09-10 13:09:53

ej tu uz turieni, no kurienes nāci ar saviem augļotājiem

Ak, , 2016-09-12 10:58:53

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet