Ogres novadā pēc lursoft.lv datiem 303 nevalst. organizācijas

Tukuma novada Dome izsludina pieteikšanos nevalstisko organizāciju iniciatīvām.
Tukumā VISS notiek. Vai Ogrē loģiski (un godīgi) var pretendēt uz šādas nevalstiskas organizācijas atbalstu no pašvaldības 2017.gadam ??????????? Tikai 1 konkursā?

2017.gadā (biedrību, nodibinājumu, fondu un sporta klubu, t.sk. sporta federāciju, turpmāka sauktām - Biedrības), kuras juridiski reģistrētas un/vai darbojas Tukuma novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, lai ar pašvaldības līdzfinansējumu atbalstītu Biedrību iniciatīvas, veicinātu Biedrību un pašvaldības sadarbību izvirzīto mērķu, kas paredzēti pašvaldības vidēja termiņa plānošanas dokumentā „Tukuma novada integrētās attīstības programma 2011.-2017.gadam” sasniegšanā.
Noteikumi un Pieteikuma veidlapas pieejamas šeit.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2016. gada 30.septembris (pasta zīmogs).
http://www.tukums.lv/lv/aktualit%C4%81tes

303! , 2016-09-06 12:44:12

Rīcības virzieni (atzīmēt ar „X”)
RV1.1: Izglītības kvalitātes un pieejamības nodrošināšana
RV1.2: Aktīva, veselīga un videi draudzīga dzīvesveida veicināšana
RV1.3: Kultūrvides uzturēšana un attīstība
RV1.4: Sociālās aizsardzības un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība un attīstība
RV2.1: Pārvaldes kapacitātes stiprināšana
RV2.2: Novada teritorijas un tūrisma mārketinga īstenošana un attīstība
RV2.4: Dabas vides saglabāšana un dabas resursu racionāla izmantošana un attīstīšana
RV3.3: Pievilcīgas un drošas vides veidošana

Tukumā, NOTIEK , 2016-09-06 12:52:42

Tev jau pilnmēness?

? , 2016-09-06 13:09:17

Jā, kāpēc tad vajag nevalstiskā organizācijas, ja nevar izdzīvot? Ko dara visas Ogrē?

Sviests , 2016-09-06 13:20:04

Kurš Ogrē domē pārzin nevalstisko org. darbošanos jeb nedarbošanos? Kāpēc VIŅU ir tik daudz? Ko VIŅI īsti dara? Kas slēpjas aiz šīm organizācijām? Veikla naudas atmazgāšana? Kāds labums vispār no TĀM? Kam labums no TĀM?

Paskaidrojiet, LŪDZU , 2016-09-07 11:20:55

Hi, esmu šeit, lai dalītos maz liecību par to, kā es saņēmu reālu aizdevumu no Finanšu mājās, es nekad uzskatu, ka uz tiešsaistes aizdevumu aizdevēji var būt vēl reālu un legit tas ir tāpēc, ka man ir zaudējuši tik daudz maksa scammers dēļ avansa maksa tiek lūgts pēc viņiem. bet Dieva godība finanšu aizdevuma mājām palīdz man ar visu aizdevumu man vajadzēja tie ir reāls un legit. viņi man aizdot € 15000Eur, kas i izmanto mans dēls operācijas. šis aizdevums uzņēmumam ir reālā dot viņiem mēģināt, ja jums ir nepieciešams kredīts, un jūs nekad nožēlu sazināties ar viņiem, tas ir uzņēmums, e-pasta adrese ir financialhome34@outlook.com

liga , 2016-09-10 13:10:18

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet