Radiatoru nomaiņas meistars

Labdien!

Vēlējos lūgt palīdzību! Man dzīvoklī vajaga nomainīt radiatorus, varbūt kāds varētu ieteik kādu labu meistaru? Runājot par Mālkalnes meistariem, kad mainīju vannasistabā trubas, bija meistars, ja nemaldos vārdā Arvīds, diezgan sakarīgs, bet diemžēl esmu pazaudējusi viņa telefonu:( Varbūt kāds viņu zina un var padalīties ar numuriņu vai arī ieteikt citu labu meistaru!

Jau iepriekš paldies:)

atnug , 2007-08-23 19:51:44

par radiatoru nomainju parunaa ar to chali kas maina udens skaitiitaajus-labs meistars

shpiks , 2007-08-23 21:47:50

Lai nomainītu radiatoru dzīvoklī obligāti vajadzīga atļauja no Mālkalnes,līdz ar to ir jārunā ar viņu meistariem,jo tiem ir jābūt tikai ar sertifikātu.Esmu ar to saskārusies, neiesaku to darīt pašiem.Varētu jautāt pēc Viktora,viņš ir santehniķu priekšnieks ,diezgan sakarīgs.

Ance , 2007-08-23 23:22:42

Jā, tehniskos noteikumus Mālkalnē jau izņēmu! Tagad meklēju kādu labāku meistaru!
Bet par to meistaru, kas maina ūdens skaitītājus, tas ir tas, kas man patika šķiet! Varbūt ir viņa telefona numurs kādam? Paldies!

atnug , 2007-08-24 08:27:53

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet