"Sprīdītis":apskates objekts Nr.1 tūrisma kartē "OGRE" (2014)

Kaut kas traks! Pasākuma "FOTO Sestdiena Ogrē" 23.07.2016. dalībniekiem no visas Latvijas tika dalītas tās TŪRISMA KARTES (2014.G. IZDOTĀS), kurās apskates objekts Nr.1 ROTAĻU LAUKUMS "SPRĪDĪTIS" Turkalnes ielā 13. Paši bukleta veidotāji un tā akceptētāji neapzinājās, ka tas nolaists "līdz kliņķim". Un neviens bukleta autors līdz turienei visdrīzāk pat nebija aizgājis!!! Sestdienā aicināja iet citu pilsētu profesionālus fotogrāfus! Drīz (oktobrī) varēsim priecāties par jaukiem skatiem skaistos rāmīšos...

Bilde , 2016-07-25 14:40:04

Tāds ir mums Ogrē tūrisms un sports ,tikai skaļos saukļos uniedzīvotājiem smuki solījumi

tas DD , 2016-07-25 16:04:40

kad bija dziva maksliniece, kura to laukumu sataisija ,bija kartiba,tagadejai majas vecakai tas simts gadu nav vajadzigs.

zinu , 2016-07-25 16:41:51

Man jums, finanšu aizdevumu ļoti vienkāršus terminus, lai cilvēkiem, kas var maksāt. Es piešķirt finansiālu aizdevumu no 1000 līdz 7 000 000 eiro ar procentu likmi 3%. Es piedāvāju īstermiņa, vidēja termiņa un ilgtermiņa aizdevumiem. Mēs nezinām savu lietojumu un mūsu pārskaitījumi sniedz bankas par darījuma drošību. Ja rodas jautājumi, lūdzu, sniedziet mums summu, jūsu prasība izsekošanas ilgumu.
Ja jūs tiešām interesē, lūdzu, atbildiet man pa pastu:
 kredit.zaim@inbox.ru

philippe , 2016-07-25 16:51:14

kāpēc jārūpējās par šo objektu tikai mājas vecākai ?

x , 2016-07-25 16:54:42

Mājas vecākā ir ar 77 vai 78 gadu bagāžu, kurai latviskas vērtības, patiešām, ir ļōoooti tālas. Labi, ka nav piepildījusies viņas lielākā vēlme - visu novākt. Lai nekas neliecinātu par latviešu klātesamību. Mūsu cenšanos, darbu, pūlēm, rezultātu.

IR TĀ , 2016-07-25 17:37:41

Tūlīt atraušos pa ķiveri, vienreiz aizgāju, apskatīju to sprīdīti, bet teikt, ka patika nevaru un arī pilsētas viesus uz turieni nevestu.

viedoklis nepareizais , 2016-07-26 10:44:29

Teica - šobrīd viss nolaists "līdz kliņķim". Tikai fotogrāfijās, kad viss nebija izpostīts, nolupis, izdemolēts varētu ko redzēt. Vai tad mazums pilis ceļas no pelniem, arī Rundāle.

Pils miniatūrā , 2016-07-26 14:19:21

agrak tur bija-gulbji dzera udeni,tik skaisti bija,majas vecakai nepatika,ka tur udens,tagad neka nav.

Arta , 2016-07-26 22:55:53

agrak tur bija-gulbji dzera udens,majai vecakai nepatika viss izjauka.

Arta , 2016-07-26 22:57:45

nepieciešams aizdevumus starp indivīdiem tikt galā ar finansiālām grūtībām, vai lai atdzīvinātu savu darbību vai projektam, lai beidzot izkļūt no strupceļa, kas izraisa bankas, ko atgrūšanas kredīta pieteikumu failus, es iespēja veikt jums aizdevumu, sākot no 5000 līdz € 5.000.000 ar procentu likmi 3% uz summu, jums ir nepieciešams, un ar atmaksas nosacījumiem, kas padara dzīvi vieglāku. Jums ir iestrēdzis, aizliegts bankai un jums nav labu bankām, vai jūs labāk ir projekts, un nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, naudas ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Tātad, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu noteikumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa pastu: kredit.zaim@inbox.ru
Sazinieties ar mani pa e-pastu: kredit.zaim@inbox.ru

philippe , 2016-07-27 07:33:25

nepieciešams aizdevumus starp indivīdiem tikt galā ar finansiālām grūtībām, vai lai atdzīvinātu savu darbību vai projektam, lai beidzot izkļūt no strupceļa, kas izraisa bankas, ko atgrūšanas kredīta pieteikumu failus, es iespēja veikt jums aizdevumu, sākot no 5000 līdz € 5.000.000 ar procentu likmi 3% uz summu, jums ir nepieciešams, un ar atmaksas nosacījumiem, kas padara dzīvi vieglāku. Jums ir iestrēdzis, aizliegts bankai un jums nav labu bankām, vai jūs labāk ir projekts, un nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, naudas ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Tātad, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu noteikumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa pastu: kredit.zaim@inbox.ru
Sazinieties ar mani pa e-pastu: kredit.zaim@inbox.ru

philippe , 2016-07-27 07:33:36

Aizdevums piedāvājums Jums 24 stundu laikā
Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un biznesa organizācijām.
Paldies jums sazināties ar mums pa e-pastu

e-pastu : pg.finance01@gmail.com

Leroi , 2016-07-30 14:51:23

Aizdevums piedāvājums Jums 24 stundu laikā
Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un biznesa organizācijām.
Paldies jums sazināties ar mums pa e-pastu

e-pastu : pg.finance01@gmail.com

Leroi , 2016-07-30 14:51:29

Aizdevums piedāvājums Jums 24 stundu laikā
Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un biznesa organizācijām.
Paldies jums sazināties ar mums pa e-pastu

e-pastu : pg.finance01@gmail.com

Leroi , 2016-07-30 14:51:34

Aizdevums piedāvājums Jums 24 stundu laikā
Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un biznesa organizācijām.
Paldies jums sazināties ar mums pa e-pastu

e-pastu : pg.finance01@gmail.com

Leroi , 2016-07-30 14:51:41

Aizdevums piedāvājums Jums 24 stundu laikā
Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un biznesa organizācijām.
Paldies jums sazināties ar mums pa e-pastu

e-pastu : pg.finance01@gmail.com

Leroi , 2016-07-30 14:51:50

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet