Varbūt esi redzējis?

Sveiki!
Izklausīsies muļķīgi, bet varbūt kāds Ogrē pēdējo dienu laikā ir pamanījis draudīgu un komunikablu vārnu, kas nebaidās no cilvēkiem un meklē kontaktu.?

Līga , 2016-07-04 20:17:54

vienu redzēju,ka centās runāties un nemuka prom, pie bērnu laukuma Malkalnes 5

Līgai , 2016-07-04 20:53:17

Jā, jā, redzēju un nobrīnījos. Bet, diemžēl, neatceros, kur īsti Ogrē. Tas bija pirms kādas nedēļas.

Līgai+ , 2016-07-05 12:31:14

Kāpēc vārna ir draudīga?

zika , 2016-07-05 12:56:35

Parasti runāju ar mušām.. Ar vārnām vēl nav sanācis..

R , 2016-07-05 13:21:44

šajā laikā, kad mazie vārnulēni mācās lidot, vārnas kļūst ne tikai draudzīgas un komunikablas, bet arī ļoti agresīvas un draudīgas.. pāris gadījumu jau bijuši, kad kāda vārna uzklūp cilvēkam..

čība , 2016-07-05 14:00:41

šodien vienai vārnai uzbruka vanags un aiznesa prom........

aija , 2016-07-05 19:32:41

Paldies, par atsaucību, bet vēl aizvien meklēju.
Izlaboju kļūdu, ne draudīgu, bet draudzīgu...

Līga , 2016-07-05 19:42:50

Vanags apēda Tev būs jāiztiek ar vistu , nem Rubeņu kūpinātu

to līgai , 2016-07-06 07:54:18

Par vārnām nezinu, bet Draudzības ielā jau pāris nedēļas vientuļi ūjina kāds balodis, kurš nebaidās no cilvēkiem un izskatās labi kopts, iespējams, izmucis no kādām mājām.

balodis , 2016-07-06 22:31:00

nepieciešams aizdevumus starp indivīdiem tikt galā ar finansiālām grūtībām, vai lai atdzīvinātu savu darbību vai projektam, lai beidzot izkļūt no strupceļa, kas izraisa bankas, ko atgrūšanas kredīta pieteikumu failus, es iespēja veikt jums aizdevumu, sākot no 5000 līdz € 5.000.000 ar procentu likmi 3% uz summu, jums ir nepieciešams, un ar atmaksas nosacījumiem, kas padara dzīvi vieglāku. Jums ir iestrēdzis, aizliegts bankai un jums nav labu bankām, vai jūs labāk ir projekts, un nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, naudas ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Tātad, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu noteikumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa pastu: kredit.zaim@inbox.ru
Sazinieties ar mani pa e-pastu: kredit.zaim@inbox.ru

philippe , 2016-07-27 07:25:56

nepieciešams aizdevumus starp indivīdiem tikt galā ar finansiālām grūtībām, vai lai atdzīvinātu savu darbību vai projektam, lai beidzot izkļūt no strupceļa, kas izraisa bankas, ko atgrūšanas kredīta pieteikumu failus, es iespēja veikt jums aizdevumu, sākot no 5000 līdz € 5.000.000 ar procentu likmi 3% uz summu, jums ir nepieciešams, un ar atmaksas nosacījumiem, kas padara dzīvi vieglāku. Jums ir iestrēdzis, aizliegts bankai un jums nav labu bankām, vai jūs labāk ir projekts, un nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, naudas ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Tātad, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu noteikumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa pastu: kredit.zaim@inbox.ru
Sazinieties ar mani pa e-pastu: kredit.zaim@inbox.ru

philippe , 2016-07-27 07:26:06

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet