Namsaimnieks

Namsaimnieka nolaidība ir acīmredzama krustojumi nepārredzami peļķe Upes un Kalna krustojumā jau no pavasara,vai tas nav novēršams

absurds , 2016-07-03 11:22:17

Ko Tu pīpē ??

Andris , 2016-07-03 13:29:18

Tur jau sen viss ir pakaļa helmana un Robežnieka privatkantoris kur bida tikai savas delas.

lol , 2016-07-03 15:12:56

Zaķu ielā pie kādreiz domājamā bērnudārza (kuram atbrīvoja būvlaukumu), līdzās Zemssardzes žogam tik lielas peļķes visā ielas platumā, ka jālido, ja nav līdzi gumijnieku! Un Te daudzi ogrēnieši iet pie mīļajiem uz kapiņiem, ārstniecības iestādfēm. Brīdiniet, lai paņem līdzi liekus apavus!

Lidojam , 2016-07-04 12:14:09

Pirts ielā joprojām ir peļķe, kurā šopavasar nogrimu? Nogrimu, jo nezināju, ka Ogrē tādas un tik dziļas bedres, kuras tobrīd bija pilnas ar lietusūdenī. Starp citu - Pirts iela - kurā nav nevienas mājas! Unikāli arī šai ziņā!

Cita planēta , 2016-07-04 12:18:32

Kranciema-Zaķu-SŪNU IELU KRUSTOJUMS no Bartkeviča laikiem, kad pa to dimdēja visu auto ritošā daļa Brīvības ielas remonta laikā, kā tika solīts salabot, tā palika kā solījums. Pazuda tāpat kā solītāji! Tika savākti iedzīvotāju paraksti, uzbēra šķembas, kuras nedēļas laikā arī pazuda - ar riepām pāri braucot izsita. Atkal viss pa vecam. Lecam pa vecam!!!

Kā dziesmā , 2016-07-04 12:25:31

nepieciešams aizdevumus starp indivīdiem tikt galā ar finansiālām grūtībām, vai lai atdzīvinātu savu darbību vai projektam, lai beidzot izkļūt no strupceļa, kas izraisa bankas, ko atgrūšanas kredīta pieteikumu failus, es iespēja veikt jums aizdevumu, sākot no 5000 līdz € 5.000.000 ar procentu likmi 3% uz summu, jums ir nepieciešams, un ar atmaksas nosacījumiem, kas padara dzīvi vieglāku. Jums ir iestrēdzis, aizliegts bankai un jums nav labu bankām, vai jūs labāk ir projekts, un nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, naudas ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Tātad, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu noteikumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa pastu: kredit.zaim@inbox.ru
Sazinieties ar mani pa e-pastu: kredit.zaim@inbox.ru

philippe , 2016-07-27 07:30:47

nepieciešams aizdevumus starp indivīdiem tikt galā ar finansiālām grūtībām, vai lai atdzīvinātu savu darbību vai projektam, lai beidzot izkļūt no strupceļa, kas izraisa bankas, ko atgrūšanas kredīta pieteikumu failus, es iespēja veikt jums aizdevumu, sākot no 5000 līdz € 5.000.000 ar procentu likmi 3% uz summu, jums ir nepieciešams, un ar atmaksas nosacījumiem, kas padara dzīvi vieglāku. Jums ir iestrēdzis, aizliegts bankai un jums nav labu bankām, vai jūs labāk ir projekts, un nepieciešams finansējums, slikta kredītu vai ir nepieciešama nauda, lai samaksātu rēķinus, naudas ieguldīt uz uzņēmējdarbību. Tātad, ja jums ir nepieciešams kredīts, nevilcinieties sazināties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu noteikumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa pastu: kredit.zaim@inbox.ru
Sazinieties ar mani pa e-pastu: kredit.zaim@inbox.ru

philippe , 2016-07-27 07:30:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet