Drošība pilsētā

Vēlos uzzināt vai šogad Ogres pašvaldības policija plāno tā pat kā pagājušo gadu ar policijas velosipēdiem un kājām ejot sekot kārtībai pilsētā?Pašlaik Ogres centrā jūtos kā narkomānu un alkoholiķu pilsētā,un ne tikai es,daudzi to ir pamanījuši!!!Katru dienu, gaišā dienas laikā,kad pilsēta ir pilna ar cilvēkiem,ar bērniem,izejot cauri Mālkalnes prospektam no viena galam līdz otram,dažreiz paliek bail,neomulīgi.Narkomāni,kuri jau visai Ogrei sen zināmi,ir burtiski apsēduši Mālkalni.Nezinu kas viņus tur pievelk,vai daudzie veikali,kuros var zagt uz nebēdu,jo neviens viņiem neko nevar izdarīt,vai kādas točkas,kas viņiem pārdod devas..nav skaidrs.Skaidrs ir viens,ka pilsētā nav drošības sajūtas.Pie Mālkalnes tirdziņa viņi sauļojas uz veikalu palodzēm,kārto savas dabiskās vajadzības,skaļi,nekulturāli uzvedās,biedē cilvēkus ar savu uzvedību un izskatu,zog pa veikaliem.Elvi lielveikalā viņi laikam drīz apmetīsies uz palikšanu,regulāri staiga pa visiem veikaliem.Tie ir novērojumi katru dienu tikai izejot cauri Ogres pilsētai,veikaliem.
Es tiešām neticu,ka policija viņus nezin un nepazīst,pietiek jau paskatīties uz tiem narkomāniem,lai saprastu,ka viņi ir salietojušies,stiklainiem skatieniem.Ko dara policija,aizturot narkomānu,kurš ir zem devas?Aizsūta uz ekspertīzi un pēc dažām stundām palaiž dzīvoties pa ielām atpakaļ??
Gan mani,gan aprunājoties ar citiem paziņām,vēl daudziem iedzīvotājiem ļoti satrauc šīs Ogres narkomānu un alkoholiķu brīvās uzdzīves iespējas Ogres pilsētā!Sajūta tāda,it kā viņus nebiedē ne policija,ne kas cits.Dara ko un kur grib!
Kādi ir šī gada policijas plāni Ogres pilsētas drošības uzturēšanai?

Antinarkomānija. , 2016-04-11 11:38:37

palēnām atšauj.

fakts , 2016-04-11 12:35:24

Tu esi slima vai slims uz galvu.

TO Antinarkomānija , 2016-04-11 12:41:19

Pilnīgi piekrītu, ka nav skaidrs, vai kaut kas tiks darīt kārtības labā no policijas puses. Atbilde ir ka atskurptuves nav un ilgāk par 4.st. aizturēt nevar!!!!

mamma. , 2016-04-11 13:49:38

Komentārs neliecina par slimu galvu (tas To Antinarkomānija). Nezinu kā ir Mālkalnē, bet vienmēr izbrīna fakts, ka visi zina točkas, policija pazīst narikus pēc vārdiem, tomēr izdarīt neko nevar.

Skaidrais prāts , 2016-04-11 14:59:33

Interesanta pieeja no iedzīvotāju puses-visi visu redz un zin,bet nereaģē(galva smiltīs).Nedod Dievs kaut kas notiek,tad iet vaļā samazgu liešana uz visiem atbildīgajiem dienestiem-kur jūs bijāt pirms tam,neko nedarījāt zinot,ka problēma pastāv..Varbūt paši-ogrēnieši neesiet kūtri un ziņojiet dienestiem par aizdomīgiem tipiem,tad varbūt kaut kas notiks lietas labā.

?? , 2016-04-11 16:44:06

Katra pilsoņa pienākums ir ziņot . Krimināllikums paredz sodu par neziņošanu , un nezināšana neatbrīvo no soda . Tiesībsargājošām iestādēm ir jāreaģē uz katru ziņojumu. Neesam vienaldzīgi , tikai tā pacelsim Valsti , kur mēs dzīvojam un jūtamies laimīgi .

Jurists , 2016-04-11 21:08:53

Eju šodien pa Mālkalnes prospektu,skatos pie tirgus uz Humanas palodzēm sēž/stāv četri purni..Eju tālāk,pretī Elvim sēž vēl trīs skaistuļi..Kad viņus sāks ķerstīt policija?????Daži pat kājās neturējās sanarkojušies/sadzērušies.Bail jau pa pilsētu iet.

... , 2016-04-12 14:44:51

Kapec neinformeji policiju par redzeto? Policija nevar but liela novada visur vienlaicigi.
Pukstet portala proti, bet piezvanit un informet policiju par parkapumu - tur ieksas par knapam?

to ... , 2016-04-12 19:17:07

Vienīgais mierinājums, ka narkomāni ilgi nedzīvo.

zhuupa , 2016-04-13 10:09:45

Tikai nevajag.. Esmu saukusi policiju pie tā paša Elvi.Viens pārdzēries lops vārtijās pa zemi un biedēja bērnus.Policija atbrauca.., lūrēja uz mani tā, it kā, būtu viņiem diendusu iztraucējusi gulēt.Rezultāts - to lopu aizveda.Tikai pēc 40 min viņš bija atpakaļ tajā pašā vietā un tādā pašā stāvoklī.Kāda jēga bija saukt policiju???

Ogre , 2016-04-13 12:13:11

Par to jau ir stāsts,ka nekas nenotiek un visiem ir vienalga.Kauns,ka tāds bardaks pilsētā..

.. , 2016-04-13 12:59:26

Tak aizveda, lai noformētu protokolu, kas vēl nepatīk?! Nu, jau lūrēja ne tā, kā Ogrei patiktos, nedz arī paņēma žūpu pie sevis uz mājām, vai ne? Kur tad to žūpu vajadzēja likt, ko? Par to, ka pilsētā nav atskurbtuves, vainīgi PP darbinieki? Tas nav viņu, bet gan domes kompetencē.

Ogrei , 2016-04-13 21:09:20

Tieši tāpēc jautāju.., kāda jēga saukt policiju?Lai sastādītu protokolu?Man no tā protokola ne silts, ne auksts, ja tas dzērājs vai narkomāns "mētājas" tur pat kur iepriekš. Man neinteresē kā uz mani paskatījās PP darbinieki, bet gan viņu attieksme.Priekš kam vispār Ogrē vajadzīga policija ja jau viņi jūtas tik apgrūtināti un aizvainoti, ka jābrauc uz izsaukumu?

Ogre Ogrei , 2016-04-13 23:05:48

Sac ar savas attieksmes mainisanu, jo vienas nepamatotas pretenzijas un subjektivisms. Ka otrs cilveks jutas (apgrutinats, aizvainots) - tu drosi nevari zinat. Nepiedeve citiem savas jutas un domas.

Ogrei , 2016-04-14 06:44:48

Kāda mana attieksme?Jā, es esmu neapmierināta par to, ka dzīvoju Ogrē, kurā narkomāni un bomži ir reāli iedzīvojušies.Policija tiek uzskatīta par "nabadziņiem", kuri neko nevar izdarīt.Labi, neko vairs neteikšu, jo izskatās, ka kāds ļoti personiski uztver manu subjektīvo viedokli par policijas darbu un pienākumiem..un attieksmi.Katrā gadījumā savu viedokli nemainu.Izliksimies, ka viss ir ok līdz brīdim, kad kaut kas slikts notiks.

Ogre , 2016-04-14 08:00:48

Piekrītu Ogrei,manas domas gluži tādas pašas.Helmanim vajadzētu nopietni aprunāties ar PP vadību par veidu kā šī problēma turpmāk tiks risināta un novērsta Ogrē.Varbūt tad sarosītos!

.. , 2016-04-14 13:50:47

Tas būtu tikai normāli, ka policija kājām, atkārtoju kājiņām, kursētu šurpu turpu pa ielām... Respekts... Polijas Grižicko pilsētiņā bija patīkami redzēt , ka policijas patruļas kursē ik pa 100 metriem.Lūk, nemaz tālu nav jābrauc pieredzes apmaņā.

vietejais , 2016-04-14 19:41:19

Man Maalkalnee degunu uzsita vienreiz...

blin , 2016-04-14 20:09:47

Man tie Malkalnes bomzi ir lidz aknam.Izturas ka saimnieki, jo neviens vinus netrenkaa.

jap , 2016-04-14 22:23:27

Cilvēku diskusijas šajā jautājumā pierāda,ka problēma pastāv.Tikai izskatās,ka neviens nereaģē no atbildīgajiem dienestiem uz mūsu lūgumu attīrīt Ogri no padibenēm,kuri ir bīstami.

.. , 2016-04-15 15:49:03

http://www.ogrenet.lv/policija/35297/

Nu lūk, sakritība vai kā, bet tas ir tieši aiz pieminētā Elvi.Tie zagli tur ir visu laiku.Derētu šo vietinu 'iezīmēt' sarkanu PP navigācijā ;)

Ausekla pr. , 2016-04-15 17:08:20

Kur mums palika policisti velosipēdisti Ogrē? Vienreiz dzīvē redzēju. Vairs nav?

Abet , 2016-04-15 23:31:32

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet