Bērnu ballīte

Manam bērnam drīz dzimšanas diena - 4 gadi, varbūt kāds var ieteikt kādus bērnu ballītes organizētājus. Paldies jau ieprikš.

mamma , 2015-11-16 22:42:11

Zinu, ka Daugā, tur, kur tās bumbas bērniem, organizē arī skaistas ballītes.

lala , 2015-11-17 08:19:59

:)

cili pica ir forsi , 2015-11-17 09:25:49

Vari uz Joker vai Feniksu ciemiņus aicinat nebus nekas jāorganizē

Liene , 2015-11-17 17:24:54

to lienei tev ar galvu vis kartiba nebaz degunu kur nevajag

dd , 2015-11-17 18:54:13

Daugas Annelā (domāju, ka arī turpat blakus esošajā čilli picā) pašlaik nav droši.. kā jau tika rakstīts, Daugā tieši tai vietā griesti krītot nost.. es neriskētu, kamēr viss nav savests kārtībā..

čība , 2015-11-18 13:03:06

Daugā vispār nekā interesanta,vienmēr vienas un tās pašas spēles,it sevišķi ziemā,auksti,caurvējš no durvīm...

luna , 2015-11-18 20:21:41

Cik esmu uzzinajusi un konsultejusies Dauga bumbas laikam ir vis dorsaka vieta jo ir bijusi nepareiza informacija,lai butu drosak griesti esot speciali nonemti un tur busot dekoracija.Mums ballite bija pec itka iebrukusajiem griestiem meitene vada lieliski!Laipna, atsauciga ,meitene sava istaja vieta.Mums bija ar tumsiem matiem. Mes tur ejam un iesim! Mums tur patik!Nevajaga palauties uz baumam jo ja papeta rakstu OV ka tur vareja kads ciest nakti ja neviena tur taja laika tacu nav???Tas liek aizdomaties vai atkal zinnu portaliem nav neka ko interesantaku rakstit ka maldinosas zinas! Mes bijam 15berni un netika itin neviens traumets,par spelem mums jautaja ko velas spelet.Patika viss loti!

Keitas mamma , 2015-11-20 08:21:47

Ir Graugos foto , sieviete vada pasakumus tiesi strada ar berniem var atras ka "Bite "no Ogres, var ari piedavat telpas, mekleet, zvaniet.

Lana , 2015-11-20 12:02:42

izskatās,ka Keitas mammai personīga interese,tā slavē,tā slavē,un tik labi pārzin Daugas darba grafikus un iekšējos notikumus,es tur strādājot pat to visu nezinu...

līva , 2015-11-22 17:57:36

Maniem bērniem abas meitenes labas.Ko var ņemties, ap tiem griestiem.Ja neviens nav cietis ,tad viss taču kārtībā.Ja kādam kas nepatīk vai bail var tak sēdēt mājas.He esot patsāvīgs Daugas apmklētājs arī es esmu pamanijis darbinieku grafiku.

Mārcis , 2015-11-22 20:14:02

Mūsu bērniem bija svinības Daugas bērnu izstabā, meitene laipna! Novadīja viena mūsu meitenem svinības,bērni ļoti apmierināti,ar skaitiem sejas rotajumiem! Mēs mammas apmierinātas jo nevienai pat traumu nebija! Spēlētas spēles bija, bērni bija nodarbināti ka pienakas! Cenas tur apmierinošas pat ļoti!Mēs pat dāvaniņu saņēmām! Meitene izskatās ka tiešām strādā īstajā vietā!Izturību un veselību meitenēm! īpaši fejai!

Memme , 2015-12-05 23:37:18

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet