Pamēģiniet Jūs pastāstīt no šī krustojuma

Lūdzu, kad pienāks tā diena, tā stunda, kad pašvaldības daudzie attiecīgās jomas speciālisti dos uzdevumu uzstādīt norādes zīmes uz Slimnīcas ielas un Turkalnes ielas krustojuma?

Gadu gadiem saulē un lietū, vējā, negaisā, sniegā un putenī cilvēki (autobraucēji un kājāmgājēji, un dažādi ratiņstūmēji) vaicā ceļu-virzienu uz pilsētas centru, pansionātu, dzelzceļa staciju, autoostu, slimnīcu, ambulatoro nodaļu, "Neptūnu", tuvāko ēdināšanas iestādi un ko tik vēl nē!!!!!!!!!

Ja aizdomājas, tiešām, kā to visu pareizi izstāstīt no šīs vietas! Apjukums visiem!

Eksperiments pilsētas topogrāfijā , 2015-08-03 12:39:37

Jā ,Ko tik nesafantazē lai padomātu par elementārām lietām ,viss ir ļoti vienkārši

tas tai topogrāfpētniecei , 2015-08-03 14:53:06

ar roku parādi.

netēlo topogrāfi! , 2015-08-03 15:20:23

pilnīgi piekrītu Eksperimentam! Pat laukos ir norādes, kur kas atrodas un kas par ielu(ar laukiem es domāju -pagastus,ciematus) ,bet tik lielā pilsētā-pie kam uz poliklīniku sabrauc ne tikai ogrēnieši,bet daudz daudz daudz lielākas masas no malu malām, un ja vēl pirmo reizi šajā pusē-tad tiešām,kā pasakā---AIZEJ TUR,NEZIN KUR...

es , 2015-08-04 00:18:38

Kaut kādas aplamības par norādēm pilsētā,vai tie kas to pieprasa izl1iduši no maisa un tagad vāvuļo,ka tas nav labi un šis nav tā,kā dullā galva var iedomāties

ir problēma glvā , 2015-08-04 13:49:40

Ar roku var parādīt uz Brīvības ielu vai otru pusi - pilsētas kapsētu (vienu no divām)! Vai, piemēram, ātri izstāstīt 1-2 pagriezienus, kas ir pa ceļam, ja ir labi orientieri! Citādi nekā. Palieciet gribot, maldieties, ja reiz vēlaties kaut ko sasniegt šajā pilsētā.

Tajā krustojumā , 2015-08-04 16:50:57

Neviens nevāvuļo. FAKTS.

Patiesība , 2015-08-04 16:52:57

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet