Kam domāts mūzikls ,,Cukurs,, ?

Izlasot ,ka Ogres dome dāvina iedzīvotajiem svētkos mūziklu ,,Herberts cukurs,, , priekā berzējot rokas un klusība dziedot slavas dziesmu Ogres domei ,no rīta labā omā steidzos iegūt ieejas karti.Cik gan liela bij mana vilšanās,kad kasiere nelaipni atcirta: ka,par velti jau visi ,redz,gribot ,bet nekā vairs neesot! KĀ? Šis ir pirmais rīts,kad sāk dalīt.Cik, cilvēkiem ,bij jāatnāk stundas laikā,lai tiktu izņemtas visas biļetes ??? Bet ,kad es tur biju ,nemanīju nevienu .Tā nokaunināta ,ka,, na haļavu ,, kaut ko biju sagribējusi ar pilnu sirdi devos mājās.Secināju,ka svētki domāti izredzētajiem.Padomājot ,cik Ogres Domē cilvēku,cik paši kultūras nama darbinieki,viņu ģimenes un draugi,un vajadzīgie cilvēki -zālē tak nav tik daudz vietu,lai tev vienkāršais Ogres iedzīvotāj tur atrastos lieks beņķis.Nesaprotu , kāpēc bij jāreklamē un jāizsludina datums ,ja skaidrs ,ka sen viss ir izdalīts?

Baba Toņa , 2015-02-04 13:08:44

nebūs nekadas haljavas

koko , 2015-02-04 13:10:22

Biju ap pulkten 9.20. rinda nebija liela 5min max pastāvēju, ieejas kartes dabūju, aiz mani rindas principā nebija 2-3 cilvēki. Tiešam nākas secināt, ka lielākā daļa biļešu ,tādā gadījumā jau bija izdalīta minētajām personām.

Vija , 2015-02-04 13:46:36

ko nu stāsti....mēs bijām ap 925 .bijām 2. , rinda bija pagara ,gāja raiti, no sakuma deva 2 biļetes, pēc tam esot dotas 4 gab uz rokas..jānāk agrāk, tad būtu...

xvijai , 2015-02-04 14:05:36

Biļetes bija domātas tiem kas nestrādā vai pensionāriem,vai tiem kas strādā maiņās, jo strādājošs cilvēks nekādi nevarēja tik pie biļetēm. Biju vakara pēc darba un teica, ka dienu esot jau viss izķerts.
Žēl.

Santa , 2015-02-04 14:14:23

Cik lielajā zālē ir sēdvietu,lai stundas laika izdalītu visas biļetes ? Lai nekristu kaunā gan jau bij atstāts ,ko pirmajiem padalīt.Jo kādi gan būtu argumenti tiem kas atnacā reizē ar kases atvēršanu...Neiedomājos,ka jānāk pirms un jācinas par tām dažām atmestajām ieejas kartēm...

Baba Toņa , 2015-02-04 14:19:45

Santa,pa kādu dienu ? biju ap 10.30........ne cilvēku,ne biļešu.....

Baba Toņa , 2015-02-04 14:21:43

Jēga strādāt, ja jāiet biļeti ubagot?

strādājošais , 2015-02-04 15:38:44

Man pretjautājums.Vai šie vadībai pietuvinātie,kuriem biļetes izdāļāja,ir Ogres nestrādājošie trūkumcietēji? Šie "nabagie" domājams,ne tikai biļetes vien varētu nopirkt,bet bāžas taču arī tādi pie bezmaksas iespējām.

strādajošajam , 2015-02-04 18:01:06

Nosauc kādu konkrēti, ja zini, tad parunāsim par to.

strādājošais , 2015-02-04 18:55:55

Baba Toņa nabadzības dēļ lepnumu zaudējusi! Un "strādājošajam" ar tagad konkurē par nabadzīgākā titulu. Tas viss aiz iekšējā ļaunuma, bet gribas gan novelt uz ārejiem apstākļiem - iekārotajām mūzikla biļetītēm.

Budzis , 2015-02-04 19:10:48

Vai gribēt to kas tiek bazūnēts avīzē un internetā ,ka tiks dāvats iedzīvotājiem ir ļaunums un lepnības zaudēšana.Dažam jau nesaprast ka ir cilvēki,kas par naudu uz Rīgu aizbraukt nevar,jo viņi godīgi maksā par dzīvokli un apmierina minimāli vēderu un ar to arī visi prieki beidzas.Un skaidrs ,ka visiem nepietiks.Bet ne jau tik niecīgi pamest iedzīvotājiem atlikumu!

toniks , 2015-02-05 08:58:42

Tak uzdāviniet kāds nabaga Babai Toņai to nieka biļeti. Tad nākamreiz viņa varbūt pacels savu d 20 min ātrāk un atnāks uz kasēm pirms pārējiem necienīgajiem un dabūs savu vietu zem saules. Un tad viņa iemīlēs pārējos, tie nešķitīs tik alkatīgi un varbūt viņa pat iemīlēs viņas vairāk par visu pasaulē nīsto domi...

āmen , 2015-02-05 09:32:39

nejauc ļaunumu ar vilšanos. cik gan līdzcilvēki pretīgi kļuvuši. vienam cilvēkam vilšanās un viņš padalās ar citiem, atrodas kaudze pretekļu, kas uzbrūk viņam ne par ko. nepatīk lasīt citu cilvēku domas - neklabini klaviatūru, aizver lapu un lasi delfus.
lai vai ko kāds teiktu (rakstītu), kādam allaž nebūs pa prātam.
es teiktu - maitasputni.

budzim un āmen , 2015-02-05 09:44:36

tā jau domāju, ka galvenais nebija biļetes, bet iespēja publiski paust savas sazvērestības teorijas un izgāzt savu iekšējo žulti - un kāpēc gan tie nevarētu būt čaklākie biļetes dabūjušie ogrēnieši vai dome, kas babas priekštatos par laimīgu dzīvi, kā redzams, spēlē noteicošo lomu...

āmen , 2015-02-05 10:00:10

tādi kā tu visur atradīs Dieva vārdu - attaisnojumus sev un tiem, kas paša kreklam tuvāks. laikam jau biļetīti dabūjušais, ja nabaga pensionāre nav īstā mērķauditorija izklaidēm/patīkamai vecumdienu baudīšanai.
vienīgais, ko vēl piebildīšu - neaizmirsti, ka kādreiz arī būsi pensionārs/e, cerams, ka sagaidīsi arī pensiju, par ko biļetītes nopirkt, jo tu jau būsi pie labas veselības, bezmaksas privātmājā..neba zālītes būs jāpēr un komunālie jānomaksā.
taču, iespējams, ka Ogres Lepnums "āmen" sēžot TUR, ir nodrošinājis ne tikai sev vecumdienas....
un ja tā, tad vispār paturi savu kaku birumu no rijamā pie sevis!

tam, kas jūtas kā baznīcā , 2015-02-05 10:08:33

Nu ļoti nesmuki patiesībā - ja biļetes būtu - grābtu vismaz četras, bet ja nav, tad anonīmi jāapvaino kāds, kaut pierādījumu nekādu nav, tikai mūžīgā žvankstēšana. Un mūzikls arī tāds, ka par naudu tur tiešām nav vērts iet...

kate , 2015-02-05 10:09:04

nē nu tu arī! gribēji, lai nabaga pensionārs/e ietu tagad uz domi un lamātos????? anonīmi jāapvaino? nē, laikam jāniosauc vārds, uzvārds un personas kods.
P.s. Kur tavi dati, anonīmā kate?
cilvēks secināja, ka biļetes nav pieejamas un izteica savu viedokli. atšķirībā no tā, ka TU pateici tikai kārtējo "fui, ku nesmuki", "žvankst" rej vai "cepās".
ja nav vērts iet - NEEJ. ir cilvēki, kam šķiet vērts aiziet vismaz kaut kur, jo citur viņi aiziet varbūt nevar atļauties.

katei , 2015-02-05 10:16:57

oi, nu tikai nevajag mani iežēlināt ar pensionāru tēmu, mani vecāki arī ir pensionāri, tādi paši kā pārējie, bet nē, te redz kādam gribas būt īpašākam pa citiem līdzīgiem. Lepnības grēks jūs pārņēmis, es par jums aizlūgšu, lai tiekat no tā vaļā...jo cik sapreotu, biļetes un māksla jūs jau patiesībā maz interesē...

āmen , 2015-02-05 10:18:51

IEŽĒLINĀT??????? kāpēc un kuru???? TEVI? par ko tev lai tiktu tāds gods? vai tāpēc, ka tavi vecāki ir tādi paši, kā pārējie?
bet jebkurā gadījumā aizlūdz! īpaši par saviem vecākiem (viņi sapratīs, kāpēc)

tam, kas jūtas kā baznīcā , 2015-02-05 10:37:18

ok, bet kā tad ar tām mūzikla biļetēm, ko? Tās visupirms pienākas Babai Toņai, kas ir ārpus konkurences, vai tomēr kādam arī no tiem, kas pie tām tikuši. Vai j';usuprāt, viņi visi, automātiski līdz ar biļetes iegū;šanu, ir kļuvusi par neliešiem?

āmen , 2015-02-05 10:44:34

Ja cilvēka secinājumi balstīti tikai uz to, kā pats rīkotos, tas ir vairāk nekā nožēlojami. Un citādi kā par žvankstēšanu to arī nenosauksi. Ja neesi galīgā govs, paņem telefonu un piezvani kaut vai tai pašai Zadvinskai - pajautā, kur palika ielūgumi. Varbūt uzzināsi ko tādu, ka kauns paliks pašai par sevi, bet par to gan šaubos...

kate , 2015-02-05 12:16:34

Nau jau nekur jāzvana,Ogre ir pārāk maza un no mutes -mute ātri apceļo daudzus.Un arī šobrīd ir kabineti ,kuros uz galda vai zem ,bet atrodas tas biļetes,bet ne jau garāmgājējiem dalīs..Bet kā var tā ņemties ,kad cilveks izstāsta savu rīta vilšanos!!! Un saprotu ,ka arī dome un Zadvinska ir pelnījusi to iegūt.Bet varbūt tās proporcijas kādās tika sadalīts lūgtajiem un pārējiem ir jāpārdomā ?

katei , 2015-02-05 14:25:43

tiešām kāpēc bij jāizsludina datums ??? varēja tak pateikt- pirmajiem 50 un viss būtu skaidrs!!!!

ilze , 2015-02-05 14:27:26

Slimie,ļaunie ,cilvēki.....runa nav par biļetēm ,bet cilvēcīgu vilšanos.....sajūtu ,ka tevi kārtejo reiz ir apčakarejuši....un ne jau Babu toņu,bet arī citus,kam bij vēlēšanās to apmeklēt.Un nav runa par to ,ka beidzās biļetes,bet par to ,ka tas notika stundas laikā......es arī jūtos piečakarēta....jā ,biju domājusi un iekārojusi arī sev ar vīru to biļetīti.....Bet tas tagad te no rakstītā sanāk ir grēks!

Vita , 2015-02-05 14:38:30

Man arī šodien bija vēlēšanās apmeklēt JRT, bet biļetes uz manu noskatīto izrādi beidzās 9 minūšu laikā. Tā arī tās nedabūju NOPIRKT! Ko man tagad vilties dzīvē un visus, kas biļetes dabūj,a saukt par slimiem un ļauniem cilvēkiem? Lūk, tā gan ir slimīga un ļauna reakcija.

fans , 2015-02-05 14:54:34

Baba Toņa jūtas vairāk iedzīvotāja nekā pārējie iedzīvotāji. Cien.Baba Toņa! BIĻETES BIJA DOMĀTAS JEBKURAM IEDZĪVOTĀJAM , NE TIKAI JUMS PERSONĪGI!

kase , 2015-02-05 15:09:07

Kā var pārdzīvot par to, ka nedabū kaut ko par brīvu? Vīrs tevi nevar uz kādu teātri aizvest, tad vēl uz restorānu un beigās papūlēties, lai tu nebūtu tik neapmierināta?

? , 2015-02-05 16:09:13

Babas Toņas aizvainojums pāries tikai tad, kad pār viņu nobirs atlaižu kuponu lietus un bezmaksas biļešu serpentīns! ........un tās visas būs 1.rindā!!!

sapnis , 2015-02-05 16:12:03

Visi manim labi bija kad es pati laba biju

Latviešu tautas gudrība , 2015-02-05 16:48:08

Īsteni latviešu garā,labāk paliec melns par melnāku un zemāks par zāli,savādāk tautieši noēdis,ja iepīkstēsies pretī.Es gan no rakstīta sapratu ,ka ne jau tā nedabūta biļete ir vainīga....bet katrs jau redz kas viņam tuvāks un visi te tādi mantkārīgi,ka citus par tādiem uztaisa....

bruno , 2015-02-05 18:18:46

bet , vilšanās ir cilvecīgas cilvēka emocijas un tās nav aizliegtas.kāpēc visiem liekas ka cilvēks sava mantkārībā var tikai ko velēties? Tas nav ne labi ,ne slikti,tas ir dabiski tā justies.un nav aizliegts savas jūtas izpaust.

fanam , 2015-02-05 18:24:17

Visi man ienaidnieki,kad es naida cēlājiņa.
Tad varbūt pietiek riet,kā suņiem ? Kundze izteica savu viedokli .Bet daudzus tas liekas aizķēris sapīgi.Sirdsapziņa moka?

Latv.t.dz. , 2015-02-05 19:09:36

visa zaale mociisies sausmiigos sirdsapzinas paarmetumos, ka kaada vip persona baba toņa nedabuja to, ko patiesiibaa nemaz neveeleejaas dabuut. Beidz sapnot

ar biljeti , 2015-02-05 19:40:21

blatu sistēma no padomijas.nekas nemainas .un visi atbalsta.

zinātāja , 2015-02-05 20:43:35

blatu sistēma no padomijas.nekas nemainas .un visi atbalsta.

zinātāja , 2015-02-05 20:43:36

Nesaprotu,ko cepas? Nekas jau nav TĀDS uzrakstīts ,ko paši te uztaisījuši un ,nu cepas.viss skaidrs.Paldies,nebij jaiet un lepnums jazaudē biļeti prasot.Sapratu ,ka pietika dažiem gribētājiem.Un jautājums jau ir kāpēc tik maz tika pašiem Ogres vienkāršajiem ļautiņiem ?

Gerda , 2015-02-05 20:48:37

Nekad neesmu sapratusi terminu vienkāršie iedzīvotāji jeb lautiņi kā kāds te izsakās. Manā ieskatā visi ir vienkāršie. Ja kāds dala cilvekus iedomātas grupās, pieskaita sevi pie kādas no tām, pēc tam pats par to apvainojas, tad tās ir paša iekšējās problēmas. Tās neatrisinās neviens uz pasaules paša vietā.

pati vienkāršakā iedzīvotāja , 2015-02-05 21:17:33

bet ārprāts! jaunieši stāv rindās uz pabalstiem, lai zaļi dzīvotu, bet jāstrādā nebūtu.. tai pat laikā kabatās vieni no jaunākajiem i-phone vai samsungiem.. vecāki vienkārši pensionāri, tādi pat, kā visi citi, visticamāk, ka šos jauniešus baro un uztur (maksājot komunālos un vēl par biļetēm uz klubiņiem) tad tādi gan kaunu nezina. savukārt pensionārs, kurš atļāvies vienreiz gadā pretendēt uz bezmaksas biļeti uz kultūras pasākumu, tiek nokaunināts līdz vemšanai..
tauta attopieties! ir vārda brīvība, drīkst izpaust savas sajūtas/domas/vilšanos/prieku, kas nu kurā brīdī ir uz sirds! vai tāpēc, ja cilvēks nevar atļauties, bet kāro baudīt mākslu, viņš ir noziedznieks?
vai nu pilnmēness, vai katra EGO šeit par latviešu nenovīdību daudz pasaka. kā nu ne. skaudība, nenovīdība iet roku rokā, un tā iznīcina tādu mazu tautu, kā vēl palikušie latvieši (ieskaitot tos, kas kā žurkas no grimstoša kuga aizbēguši uz zelta raktuvēm ārzemēs)

čība , 2015-02-05 22:25:01

Smieklīgi sūdzēties par vārda brīvību, ierakstot forumā un saņemot tik daudz dažādas atbildes. Ko tad tikai piekrist babiņai drīkstēja, bet savu viedokli uzrakstīt nedrīkst? Kaut kādi greizi uzskati jums par demokrātiju.

Ļuba , 2015-02-05 22:41:49

Čība -Tev jāmaina domāšana ! ( ārzemēs strādā mūsu gudrākie cilvēki ,tie kam galva īstajā vietā)

Beciņa , 2015-02-05 22:58:12

1.ne jau par to kaunina, ka uz mūziklu gribēja, bet gan par to, ka bez kādiem faktiem uzreiz laiž pīli par vainīgajiem; 2.pensionārs ne vienmēr ir tas pats, kas nabags; 3.ja jau ārzemēs ir mūsu gudrākie prāti, kādēļ viņiem tur jāstrādā viszemāk kvalificētie darbi?

1. , 2015-02-06 07:36:52

Vispār laba tēma. Kā tās biļetes vispār tiek dalītas. Cik paliek kasē, cik domei utt.

Zane , 2015-02-06 11:12:40

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet