goldwell taisnošana

Kur Ogrē vai Rīgā veic matu ķīmisko taisnošanu ar goldwell?

Astra , 2015-01-01 17:26:36

Rīgā Laima Lux uz Brīvības ielas. Pāris gadus atpakaļ to darīju, pēc procedūras mēnesi likās viss super, bet nedrīkst matus kopt ar cita veida kosmētiku, kā tikai Goldwell, savādāk paliek briesmīgi. Un vēl, murgs sākas, kad ataug saknes, tās cirtojas, bet pārējie taisni, kamēr ataug. Krietni pabojāja matus

LUX , 2015-01-01 19:13:20

Nav taisnIba par matu kopsanas līdzekļiem. Ķīmiski matus taisnoju jau gadus sešus, man gan mati tā muļķīgi viļņojās un pūkojās tāpēs taisnoju ik pēc 8-10 mēnešiem, jo tad ataugušie apmēram 5cm sāk man traucēt. Mazgāju ar jebkuru šampūnu un mati izskatās veselīgi, ir slidīgi un spīdīgi.... zinu, ka nevar taisnot uz balinātiem matiem... Esmu taisnojusi arī Laima Lux - samaksāju Ls 180, bet tā ar Goldwell patstāvīgi taisnoju viesnīcā Latvija, meisteru gan nareklamēšu :) Zinu,ka arī Saules salons ar Goldwelu taisno un arī pie Ģertrūdes baznīcas Ivis, kā sauca salonu neatceros... Es ilgi domāju kamēr saņēmos, tagad esmu priecīga,ka dzīvoju šinī laikmetā! Ja agrāk negāju pirtīs un pat migla sabojāja visu saveidoto, tad tagad citreiz eju gulēt ar mitriem matiem. :)

Zaķis , 2015-01-01 22:14:07

p.s.
Latvijā salīdzināšanai maksāju Ls 110-120.

Zaķis , 2015-01-01 22:15:42

Kāda vella pēc tie mati vispār jātaisno? Ja viņi čirkojas viļņojas tas izskatās gana labi un dabīgi . Protams ja baigi vēlas taisnus tad Ogrē ir arī tas Goldwell , pietam meistare no te jau pieminētā Laima . Nezinu vai šamā taisno gan jau taisno bet kosmētika un šampūni šai tie paši kas Rīgas Laimā. Es gan palieku pie sava gana labi izskatās arī tā kā daba devusi vaig tik pareizi un regulāri kopt. Vispār no savas ikdienas darba pieredzes saku DABĪGS dabas dotas tas jebkurā gadījumā izstās daudz krutāk un individuālāk par "Standartu kas visām". Īstenībā jau viss dabīgs arī pēc 25 gadiem sistas kruta un smuki kad taisno blondo un bezpersonisko ēra sen garam. Gada nogale izvilku jauniešiem 25 gadus senus piemērus , publika fanoja http://ejuz.lv/18n

Lunis , 2015-01-02 15:06:48

Man jau arī liekas, ka ir forši viļņaini vai lokaini mati, bet, ja mati gandrīz kā afro, ekstra čirkaini un izskatās kā cepure, tad varbūt ir vērts izmēģināt mūsdienu sasniegumus, lai to izlabotu? Citādi nevar pēc peldes tā vienkārši iziet nesakārtojot matus.

Astra , 2015-01-03 00:10:37

:) Man ir viļņaini mati un es labi jūtos ar taisniem taču manai māsai ir taisni un viņa liek ilgviļņu lokas! Skatamies viena uz otru un prasam - nu kāpēc tu tā dari, tev taču ir tik forši mati! :) Katram savs! Kā tetovējumi, pīrsingi, tuneļi u.c.

Zaķis , 2015-01-03 08:00:11

Cik šādai ķīmiskajai taisnošanai maksā ataugušo sakņu pietaisnošana (ja ir 2-3 cm)?

Enny , 2015-01-03 14:50:06

Vispār es arī gribētu zināt, cik dauzd apmēram jāmaksā pēc kādiem 2 mēnešiem, kad saknes ataug - vai tik nav tā, ka visu laiku tie simti aiziet tikai matos?

hmm , 2015-01-07 00:01:03

Laikam būs jāpamēģina viesnīcā Latvija, bet kura Rīgā ir tieši tā viesnīca un kā atrast pašu salonu? Help please. :D

Astra , 2015-01-07 17:32:52

Es arī kaut kad vēlētos ar goldwell iztaisnot, bet kur lai šobrīd to labāk izdara uz kādiem 100 eur, ja ataugušas saknes aptuveni 8 cm?

T , 2016-06-28 09:33:02

Lūdzu iesakiet man arī.

Pliz. , 2016-06-29 14:46:08

Kur labāk šajos laikos iztaisnot? Vai to liek arī uz ķīmiskajiem ilgviļņiem?

mm? , 2016-09-03 02:15:21

Cik šobrīd maksā? Man arī vajag iztaisnot saknes.

Gribu zināt , 2017-03-01 13:13:32

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet