Autoskola Vanags

Labdien! Kadas ir atsaukmses par autoskolu Vanags??? Un ka tur ir ar tiem instruktoriem??

Dace , 2007-06-11 15:14:21

Sveika, Dace! Es personīgi mācījos pie instruktora Andreja Krinberga, mācīja labi, bija saprotošs un nezaudēja humora izjūtu. :) Noliku ar pirmo reizi. Iesaku.

Liaana , 2007-06-11 16:02:46

viss butu ok, ja vien nebutu sausmigas rindas uz brauksanu...reti sanak braukt un lidz ar to process var ievilkties....zinu ka rindu galigi nav koni autoskola

zinnnta , 2007-06-11 16:02:58

Jā par tām rindām biju dzirdējusi..:(

Dace , 2007-06-11 16:59:27

koni ari ir rindas.

ledus , 2007-06-11 18:30:18

koni ari ir rindas.

ledus , 2007-06-11 18:30:28

Mana sieva arī mācījās pie tā paša instruktora un arī tikai vislabākās atsauksmes,un kas nav mazsvarīgi arī iemācījās braukt:))

Vietējais , 2007-06-11 18:52:01

Jaa, Koni ari ir tas rindas,bet ne jau tik garas. Un maaca loti labi

agis , 2007-06-11 18:52:15

es personiigi arii maaciijos autoskolaa vanags ogres kulturas centra... galiigs sviests... nevaru gan neko sliktu teikt par mineeto instruktoru... bet saliidzinaajumaaa ar autoskolaam kuras atrodas riigaa manupraat mustangs ir viena no labaakajaam, tur paneemu dazas reizes pie viena tiesaam zinosa instruktora un atskiriiba ir aciim redzama... neko gandriiz nemaaca tur vanagaa... un dazi instruktori ir tiesaam " unikaali"
un ne vieniigaa es taa dommaaju...

es , 2007-06-11 21:47:20

otreiz es tur vairs nemaaciitos... labaak nepazeelot naudu un izveeleeties riigaa un tur tieshaam iemaaciis labaakaa liimenii...

es , 2007-06-11 21:50:12

vanags galīgi garām, tikai čakarē

aigars , 2008-06-04 17:46:07

Vanagā visi instruktori ir garām. Nobraucu pie Ulda Vidža vairāk kā 20 stundas. Viņš man neko nemācija. Retu reizi pastāstīja ko jēdzīgu. Galvenais bija pierakstīties uz nākošajām braukšanām. Viņš tikai lika braukt un braukt, līdz kartiņa pilna, lai tik naudiņa viņam nāk. Vēl joprojām nav mani palaidis .

aigars , 2008-06-04 18:04:25

Agris Mazurēvičš !!!
Ja saproti Humoru, un tik tiesām velies ko iemacīties dodies pie viņa!

Daudz labu atsauksmju par viņu, un saprotošs cilvēks:)

Ja vēlies nokārtot eksāmenu bez kļūdām, un tā ka pēc eksāmena arī ko rubī, tad ej pie viņa :)

Egy , 2009-07-12 04:28:58

Es iesaku autoskolu cresco tur ir labi teorijas pasniedzeeji un arii instruktori kaa arii nav jaagaida rindaas uz braukshanu. Braukshanas nodarbiba notiek individuaali nav taakaa citur kad vairaaki seezh vienaa mashiinaa

respect , 2009-07-12 11:57:16

Atklāšu vienu noslēpumu - minētais Andris ir baigais meitu ģēģeris :D

y , 2009-07-12 22:08:36

AGRIS MAZURĒVIČŠ- ideāls instruktors, patiešām labi iemāca gan teoriju, gan braukšānu. Arī mācījos pie viņa un noliku ar pirmo reizi! :) Pie Krinberga gan nav ko darīt- pats visu laiku rausta stūri un izsaka divdomīgas piezīmes. Ogrē vispār nav ko meklēt instruktoru, visa mācīšanās notiks uz Daugavpilš šoesjas posmā Ogre - Rīga, iemaņas eksāmenam tā iegūt nevar!

surfy , 2009-07-13 09:05:59

Vai kads var pastastit tagad ka maca Vanaga? nu jau 2015, bet komentari beidzas 2009... skola tachu joprojam darbojas!

Natalija N. , 2015-04-28 11:36:03

Saku macities, bet sastapos ar bajgo haosu. Es, ka cilveks, kuram no teorijas un braukshanas nau ne kripatas zinashanas, daudz ko nesaprotu. Par autoskolas kartibu stasta saraustiti, nezinu, kadas man ir tiesibas, galu gala, mes tachu maksajam! Gribetos uzzinat no tiem, kuri nesen macijas. Paldies :)

Natalija N. , 2015-04-28 11:42:59

Es tikko pati pabeidzu autoskolā Vanags Ogrē- man riktīgi patika.
Eksāmeni un braukšanas notika Rīgā- bija gan dažas reizes, kad kopā ir instruktoru aizbraucām uz Ogri, bet tas bija pēc manas iniciatīvas- vajag tak kādreiz ari ar lielajiem ātrumiem pabraukt. :D
Nu es iepriekš mājaslapā izlasīju -->> noderīga informācija un tur bija viss rakstīts par manām tiesībām un pienākumiem- man vismaz pietika- skaidrs palika :D

Un tiesības noliku teorija ar 1. reizi un ar 2. reizi braukšanu, bet tāpēc, ka CSDD inspektors bija riktīgs kretīns.

Nu es noteikti ieteiktu iet uz Vanagu.

Ceru, ka mana atsauksme noderēs!

Laima , 2015-12-11 13:13:28

Natalija N.,
Man gan gribētos teikt, ka autoskolā viss ir kā pieklājās - labi teorijas pasniedzēji un ģeniāls braukšanas instruktors Māris Znotiņš(iesaku 100%). Lai izdodās!

22 , 2016-10-15 21:51:49

Laba diena

Vai jums ir nepieciešams kreditu?
Vai jus interese iegut jebkada veida kreditu?
Vai jus finanšu uztrauc? Vai jums ir nepieciešams kredits, lai nomaksatu savu paradu un rekini ?, email
Mes velamies dot no aizdevuma, kam kadreiz, ka ir nepieciešama aizdevuma zema procentu likmi 2%, mes dodam no aizdevuma no vismaz 5,000.00 USD lidz maksimalajiem 100 miljoniem dolaru, marcinas, eiro, Ja ir interese, sazinieties ar mums pa e-pastu: jsemkffloaninvestment@gmail.com
Ieinteresetie aizdevumu prasitaji aizpildit un atgriezt zem borrower`s aizdevuma informaciju par parskaitijuma apstradei:

(Aiznemeji INFORMACIJA)

Pilnais vards:......................
AGE .............................
GIMENES STAVOKLIS..................
Kontaktinformacija Adrese: ................
Valsts .........................
Talrunis: ..........................
Nodarbošanas: .....................
Meneša ienakumi:.........................
Religija: ..............................
Tuvako radinieku: .......................
(Informacija par kreditu)
Summa nepieciešams ka Loan: ..........
Aizdevuma ilgums: ..................
Nodrošinajums: .....................
atmaksas režims: meneša vai gada ...............
Vai esat prasijis aizdevumu pirms? ...................

Thanks ka mes gaidam jusu atri stradat.

Ar laba velejumiem,
Jeff Michael

Jeff Michael , 2017-01-14 18:21:19

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet