Apsardzes firmu rekomendācijas Ogres privātmājai

Sveiki,

Vai kāds varbūt zinās ieteikt optimālu apsardzes firmu privātmājai Ogrē? Mājā nav nekā no signalizācijas iekārtām un tās arī jāuzstāda. Tā pēc ZL kataloga izskatās ka jāizvēlas kāda no šīm trim - G4S, Evors, Mega sargs.
Kura, jūsuprāt, ir optimāla izmaksu un kvalitātes ziņā? Varbūt no kādas konkrētas firmas noteikti vajadzētu izvairīties? Vai varbūt šajā tirgū ir diezgan līdzīgi pakalpojumi un cenas un nav vērts iespringt ar piedāvājumu salīdzināšanu?

JK , 2014-10-09 10:06:35

Man jau labu laiku ir G4S , iesaku. Ātri, salīdzinoši nedārgi (apjautāju Evor-bija dārgāk) uzstādīja. Meistars Raimonds strādāja ātri, rūpīgi, saudzīgi pret remontu. Pāris trauksmes , kuras organizēja mans suns, - reaģēja zibenīgi.

anna , 2014-10-09 12:29:42

Mums ir Evora pieslēgums.Par uzstādīšanu nepateikšu,jo mums uzstādīja pirms 8 gadiem.Izmaksas atkarīgas no mājas platības-istabu skaits,logu skaits utt. Reaģē ātri trauksmes gadījumā.Esam apmierināti.

Juris , 2014-10-09 15:40:23

Mums ir Reģionālais drošības serviss, nekādu sūdzību, reaģē ļoti operatīvi. Par viltus trauksmēm (suns, bērni, vaļā palicis logs) nekad nav nekādas soda naudas prasījuši, ko ļoti novērtējam. Trauksmes gadījumā vienmēr piezvanīs un painformēs. Iesaku.

x , 2014-10-09 17:37:35

Es ari par Evoru

pi , 2014-10-09 18:36:44

Stradajju apsardzes firma un ari firma kura uzstada visu nepieciesamo. No ogres visam pirmam ieteiktu Evoru. Cenas zinja +/- visi vienadi. Reagesanas zinja Evors atraks, labaks. G4S ir vis lenakajs, teiksu godigi, tapec ka centrala pult viniem atrodas riga, un uz Rigu iet signali no visas latvijas, kamer vini sapratis kas par novadu, pagastu vai ielu un kamer nosutis pareizo masinu, paiet laiks.

zinoša , 2014-10-10 12:43:23

Tikai un vienīgi Reģionālais Drošības Serviss!!!
Ir visi pārējie parbaudīti ar personīgo pieredzi.
G4S - zem katras kritikas, liela firma - liels "bardaks". EVORS - nepatika attieksme pret klientu. Mega sargs alias Apsardzes Mobila grupa - nu tā, so so, ja galīgi nekā cita nav.
RDS varbūt pat būs nedaudz dargāks (mēnesī), bet drošības serviss ir pat vairāk kā O.K.

West , 2014-10-10 16:18:33

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet