Legingi

Kur Ogrē var iegādāties legingus jeb tā saucamās""reitūzes""?

smukule , 2007-05-24 10:55:02

Manas vecmammas skapii... atdoshu par velti. Intereses peec - eu, vechi, jums tieshaam patiik, kad meitenei kaajaas ir kaut kas liidziigs apgraiziitaam zekjbikseem (meedz buut ar mezhgjiinju malinju) un veel svaarki pa virsu?

x , 2007-05-24 14:19:25

Patīk jau, patīk...Vēl labak, kad svārki nav pa virsu un var redzēt d****( daiļās acis)

īstais vecis , 2007-05-24 15:42:48

:D

amok , 2007-05-24 15:44:00

Nu ļoti jau smieklīgi...
X-tu laikam piederi pie tiem tipiem,kam patīk piekasīties nu absolūti visam,jeb arī-nolemts PESIMISTS???
Vai labāk bruncīši drusku pāri dupsītim un apakšā stringi(ar mežģīņu maliņu)...

smukule , 2007-05-24 17:35:00

Nja... manuprāt tas ir vienkārši vulgāri, bet tā jau ir gaumes lieta. Redzēju tavas bikšeles Mālkalnes jumī, veikalā Popular (apmēram pretī Cenu paradīzei).

Pastāsti jel, kāds sakars pesimismam ar trenūzenēm?

x , 2007-05-24 18:25:08

Ir atrodami arī jaunajā apģērbu veikaliņā Mālkalnes pr.(pretī jaunogres tirdziņam.

delfa , 2007-05-24 21:25:30

Nu redz, būtu uzreiz to pateicis!Kapēc vulgāri,manuprāt padsmitgadīgām meitenēm labi izskatās,bet nu tā tiešām gaumes lieta?Pesimismam ar trenūzenēm tieša sakara varbūt arī nav,bet cik šajos forumos lasu tavas domas,tās reti ir pozitīvas un labvēlīgas,kāpēc?P.S.Kā tu pamanīji veikalā tās ""bikšeles""?

smukule , 2007-05-24 21:28:03

:D Uzskataams piemeers kaa mees un muusu valodinja mainaas laikiem liidzi - shodienas eiropeiskajaa laikaa shiis trenuuzes saucaas "legingi", bet 10 gadi atpakalj padomju laikaa bija vnk "lasinas"... :D

Es , 2007-05-24 23:24:43

Sāksim ar to, ka esmu sieviete :D Turklāt reti pozitīva, vienkārši to iksu ir daudz un dažādi. Bikses pamanīju, jo burtiski uzdūros virsū manekenam, kam tās bija uzmauktas. STarp citu, tieši padsmitgadnieces varētu mazāk rādīt savas pēcpuses, pašas izprovocē večus un pēc tam raud "mani izvaroja". Jebkurā normālā valstī svārki, kas knapi piesedz pakaļu, mugurā ir tikai prostitūtām. Nu nopietni, aizbrauc uz Franciju, Angliju, paskaties. Es vakar Elvī redzēju meiteni tik mazos šortos, ka tie vairāk līdzinājās apakšbiksēm. Turklāt jaunietes kājas bija nenosauļotas un pēc skata līdzinājās distrofiskā cāļa stilbiņiem. Vai tiešām mūsu meitenes dzīvo akā un nezina - etiķete pieļauj publisku defilēšanu šortos tikai divās vietās - pludmalē un sporta zālē? Bet nevis pārtikas veikalā... Īsi svārki ir OK, bet mēram kaut kādam takš ir jābūt...

x , 2007-05-25 11:25:47

Atvaino(par vīrieti-tiešām tā domāju!)un jā,vakar parakņājos forumā-ir arī XXX.Par to ģēršanos,tur varētu runāt un runāt...un tāpat katram būs savs viedoklis.Ja jau vecāki pieļauj savām meitām tādas vaļības,kā staigāt ar puspliku pakaļu(atvainojiet),tad jārēķinās arī ar varbūtējām sekām un pašiem meitēniem vajadzētu novērtēt sevi spoguļa priekšā pirms ģērbt īsus topiņus un bruncīšus.Bet par ""reitūzenēm"" palieku pie sava,tur nu var sakomplektēt pat ļoti smuki.

smukule , 2007-05-25 13:43:27

Atkal galējības-no stringiem pie bumbierenēm,nu jau arī līdz garajām apenēm ar visām špicītēm esam nonākuši.

īgņa , 2007-05-27 16:03:19

Smuki tādas bikšeles izskatās tikai uz ļoti garām un slaidām kājām. Padomā loģiski - iedomājies, ka katra tava apģērba maliņa ir horizontāla svītra (krekliņa mala, svārku mala, reitūzu mala un vēl apavu mala (ja apavi ir virs potītēm)). Tātad vizuāli tavs augums tiek it kā sadalīts vairākās daļās, kas nepadara tievāku.

x , 2007-05-29 19:08:04

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet