TIC!

Tūrisma informācijas centrs Ogrē, Ogres novadā! Ko līdz tāds centrs kā jau Latvijas TV sižetos IT KĀ popularizētajās pilsētas - nesasniedzams. Ja citur Centra darbinieces vienkārši izgājušas kaut ko SAkārtot, tad Ogrē mistiskā veidā, nekur masu saziņas līdzekļos nepamanītas - NO 30.04. LĪDZ 03.05. OGRES TIC - ZĪME pie durvīm - darbosies VIDZEMES ledus hallē! Varbūt kādam Ogres novadā strādājošajam pašā darbu karstākajā laikā arī var atstāt zīmi uz durvīm - KĀDU LAIKU darbošos citās telpās vai citur? Neizdevusies diena. Kāpēc tad mums vēl papildus jāmeklē Vidzemes ledus halle, kad laiks bija ierobežots? NEKUR ŠĀDA INFORMĀCIJA IEPRIEKŠ NEBIJA.

nO DAUGAVPILS PUSESS , 2014-05-03 12:57:03

piekrītu,ka nesmuki..mājas lapā tādā gadījumā jānorāda info ar karti,kur atradīsies pagaidu birojs.

.. , 2014-05-03 13:05:17

Nū šitas nav nekas ārkārtējs , reiz pirms kādiem gadiem man viena NE Ogres TIC "Vadītāja" uz jautājumu kāpēc sestdien svētdien karstākajā Turistu laikā viņu TIC ir slēgts un arī citās dienās TEL atbild tikai līdz 16.45 atbildēja "Ko jūs iedomājieties MAN brīvdienas nepienākas !" Tas bij miests kuru brīvdienās pārpludina tūristu ne mazums ārvalstu straumes atšķirībā no Ogres. Praktiski visi bariem dodās pie TIC rausta durvis meklē kartes bukletus , lien blakus kafūzī un jautā tur kur var dabūt. NEKUR . Palūrēju iegāju tai pašā kafūzī prasīju to pašu a tur smuki atbildēja "Viņa jau mums ministra kundze PATI nosaka sev darbalaiku" :) Tad nu ziniet , lamēr šai jomā uz vietas kautko SEV paši noteiks "Kundzes , draudzenes vai vienkārši piegulētājas" nekādas kārtību var necerēt. Tūrisms ļoti smalks nopietns bizness kur DARBALAIKS neeksistē , Informācijai jābūt piejemai vienmēr tur kur ir tūristu kustība tādā valodā kādu vēlas klients. Ir pašvaldības nez kāpēc pamatā Kurzemes kur tas strādā teicami , bet ir vietas pamatā VIDZEMĒ kur kārtības nav nekad .

Lunis , 2014-05-03 18:30:58

Ogres TIC darbība ir zem katras kritikas. Diemžēl..........

Lana , 2014-05-03 19:40:35

Luni .tu kā spečuks ,vārds vietā .Nu tak cenšamies mēs visi un visiem vienmēr nebūs labi ...
Skatīsimies ,kas būs tālāk šai jomā ,novēlu izturību nākamajam....

ogrēniete. , 2014-05-03 19:43:38

Pareizi, ka darbosies pie Vidzemes halles, info par to bija, ka tur notiks svētku pasākumi, tātad tur būs arī darbinieces.

to no Daugavpils puses , 2014-05-03 21:52:52

2014-05-03 21:52:52 : A KAS pa svētkiem? Es nekā zinu .

Lunis , 2014-05-04 02:03:28

Cepums Lunim! Es Tevi sapratu! ;)

he he , 2014-05-04 09:14:14

Ogres TIC darbinieki ir zem katras kritikas, uzprasi kā kaut kur nokļūt vai tas nav privātīpašums, atbilde vienmēr ir - es nezinu. Tad ko tu pie velna šeit dari, ej Maxima kastes krāmēt, dura. Vai tad tiešām nevar zināšus cilvēkus atrast?

Jānis , 2014-05-05 09:23:08

Jānis : Priekš tam agrāk rīkoja ikgadējās "Apsekošanas" kuru rezultātā vai nu objektus meta laukā no kataloga ja "Īpašnieki" bij varen neiecietīgi pret Ceļotājiem , vai atkal ziņoja pašvaldībām un tie savukārt "Pieņema mērus" prat savas tiesības pārpratušajiem "Īpašniekiem". Tā piemēram bija Lindes parkā kad Birzgale vēl bija Ogres rajonā :) Kur reiz PARKU nopirivatizējušie daudzie īpašnieki bija "Izvērsušies" ar aizliegumiem piemirstot ka viņiem "Privātums" ir ar daudziem daudziem apgrūtinājumiem kā "Publiski oiejami kultūrvēsturiski objekti" arī "Tauvas zona" un "Servitūtu ceļi" :) Gadiņu paakstijās ar zīmēm un niknām "Saimniecēm" kamēr pašvaldība un menti nolika pie vietas norādīja KAS tad isti šiem pieder un uz kādiem nosacījumiem :)

Lunis , 2014-05-06 13:57:32

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet