Ogres Ceļi, ja tos var saukt par ceļiem

nesaprotu kas tas ir par stulbumu ja no rīta ap 8:00 gribi tikt uz šosejas pie tautas nama lai vareetu braukt ķeguma virzienā parasti ir jāstāv sastrēgumā sākot no neste. cik esmu braucis ja ir vairāk par 5 - 6 mašīnām tad ātrāk ir aizbraukt līdz statoil un apgriezties braukšanai pretējā virzienā. Vai nu es esmu muļķis bet es nesaprotu kāpēc nevarēja to joslu kas ir no tautas nama virzienā uz ķeguma pusi slēgt un uz šosejas mazliet pirms priedītēm uztaisīt joslu priekš apgriežšanās. vai atļaut pa zāli apgriezties, ja nevar atļauties.......

pārbrauktuves arī ir kaut kas nenormāls vilciens stāv ogres stacijā, jaunogres pārbrauktuve jau ciet, tad tas vilciens atbrauc uz jaunogres staciju tur vēl pastāv un tad tikai sāk braukt! .................. vilcienu nevar strauji apturēt no liela ātruma, bet stacijā ātrums ir 0km/h un vajadzētu vērt pārbrauktuvi ciet ne ātrāk kā vilciens aizver durvis!

ceļi arī ir katostrofāli it īpaši posms tīnūži ogre..... un tik lāpa un lāpa tās bedres.......tur viss asfalts sastāv no lāpījumiem, man liekas ka 0,5m X 0,5m lielu laukumu nevar atrast bez neviena lāpījuma.

lāpījumi arī ir uzlikti tik nekvalitatīvi....nu vai tad tādi muļķi tie strādnieki ir ka nevar vienā līmenī lāpījumu ar asfaltu uzlikt? vienkārši šiem laikam maksā par iztērēto asfaltu un tad šie nu ber cik var.... nu neiesēžās tas asfalts tik cik vinji uzber, paliek baigās pumpas.

nu bļāviens lasīju vēl kaut kur ka ogrē ir tik un tik ceļu posmi kuriem nepieciešams remonts, nebija vieglāk saskaitīt 5 ielas kuras ir normālas un visu pārējo uzskatīt par remontējamu?

pat šosejai ir iebrauktas tādas rievas.....

nu bet protams.....kad notiek avārija.....slēdziens ir ātruma pārsniegšana....ko var tik stulbi muldēt, ceļi ir kritiskā stāvoklī! pat zem kritiskā.

es daudzās ielās braucu pa pretējo joslu jo tur labāks segums, ritošo arī katru dienu negribu remontēt. un griežos atpakaļ savā joslā kad pretimbraucoša automašīna ir diezgan tuvu un ja nu viņš pirmoreiz ogrē ir un sabīstas un arī ierauj pretējā josā...........??? avārija.....

pie elvi krustojums arī muļķigs..

no name , 2007-05-21 12:55:51

Pareici, pilnigi tev visam piekritu. Nevienam nekas neinteresē, tik kaut kur sabāž naudu,

x , 2007-05-21 13:23:51

ha, braucu pa pretējo joslu...tāpēc ka regulāri pārsniedzu atļauto ātrumu! vai ne tā? Viens otrs te pilsētā jau tāpat ar visām pumpām un bedrainajiem ceļiem lido kā pa Vācijas vai vēl nezkurienes ātrgaitas šoseju...

es arī braucu bet prātīgi! , 2007-05-21 14:14:20

ha, braucu pa pretējo joslu...tāpēc ka regulāri pārsniedzu atļauto ātrumu! vai ne tā? Viens otrs te pilsētā jau tāpat ar visām pumpām un bedrainajiem ceļiem lido kā pa Vācijas vai vēl nezkurienes ātrgaitas šoseju...

es arī braucu bet prātīgi! , 2007-05-21 14:14:29

pēdējais hīts ir tā ogres estrādes apbraukšana pasākumu laikā pa strēlnieku prospektu... viss vienos rakumos un strādnieki ar kādu laiku vairs nav manīti, laikam viss jau skaitās pabeigts .... bet ogrē jau saimnieka nav, tā ka pārmest arī nav kam....

vilcene , 2007-05-21 14:16:38

Nu kā jūs nesaprotat,tas viss notiek ar nolūku samazināt automašīnu plūsmu mūsu,,zaļajā"Ogrē,lai būtu vairāk skābeklīša,kuru tad varētu baudīt ar pilnu krūti.Loģiski,ja ceļi kļūs vispār neizbraucami,nu neies taču neviens normāls cilvēks lauzt savu mašīnu pa tām bedrēm.Jau tagad,lai piebrauktu pie daudzām mājām,pa tām bedrēm jāmēģina izlauzties ar 1. ātrumu un vēl bremzējot,jo nav variantu,arī pretējā josla,tātad viss ,,ceļš"ir viena vienīga vairāku bedru apkopojumā radusies superbedre!Sarosieties autostāvvietu pretinieki,lāpstas zobos un uz priekšu,neviena mašīna jūsu pagalmā vienkārši netiks,pat pie labākās gribas!

īgņa , 2007-05-21 19:49:00

laba ideja ;)
PS. nav apnicis cepties?

to īgņa , 2007-05-21 20:11:27

man arī patika tās vecās omes kuras bļāva ka uz mednieku ielas......varbūt kļūdos bet tā ir tā iela kas iet gar elvi.... esot noticis dragrace, tas ka viens idiots ar bmw nobrauc garām nenozīmē ka tur notiek sacensības!!! tagad tur ir guļošie policisti, bet pāris metrus no tiem ir bedres..... vai tad nebūtu lietderīgāk to asfalta gabaliņu un strādnieku darbaspēku izmantot bedru lāpīšnai??? nu nav tur dragrace bijis!!!

bljin par ko tiek maksāti nodokļi???

man ir patīkamāk braukt pa nogreiderētu zemes ceļu nekā pa ogres bedrainajām ielām. mašīnu arī mazāk čakarē!

no name , 2007-05-21 20:26:04

Miiliishi atbrauciet uz Akmenju ielu, tur viens posms pie PANTERAS SERVISA ir taads, ka bedre pie bedres un iipashi viena ir 1mx1m un pa vidu jau gruuti ir izlaist. Nedod Dievs es kaadreiz braucot nolauziishu riteni kaadaa no bedreem, es tiesaa iesuudzeeshu uz vietas atbildiigos onkoljus!!!!

Jāzep onkols , 2007-05-22 13:54:49

Kāmēr Bartkevičs pie varas tikmēr - PILSĒTA kur NAUDAS NAF!

bebrs , 2007-05-22 15:23:16

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet