Pabalsti

Sveiki. Vai kāds var atbildēt uz jautājumu?
-) Ja esmu deklarēta Rīgā,bet jau divus gadus ar ģimeni dzīvoju Ogrē,pieteikties bezdarbniekos uz pabalstu varu tikai Rīgā vai arī Ogrē?

zareema , 2014-04-03 18:57:50

Labāk "Paklusē" ja dzīvo Ogrē bez deklarētas dzīvesvietas ments tev var uzlikt sodu. Taka piedekrarējies Ogrē un dodies "Pabalstu medībās". Bet tā cik esmu dzirdējis Rīgā visa šie lieta izdevīgāka , ko Rīgā nekļaņčī pabalstus?

Lunis , 2014-04-03 19:27:01

NVA var apmeklēt ikviens, arī dabūt bezdarbnieka statusu , kaut vai Rigā deklarējies. Zinu to no pieredzes, lai veicās!

ese , 2014-04-03 19:46:18

Lunis.
Ja tu parasti kaut ko kļančī,tad nevajag mērīt visus pēc savas mērauklas. Es neko nekļančiju,man pienākas- vienkārši pirms iet lieku reizi ar mazu bērniņu uz kādu kantori,nolēmu noskaidrot vai ir vērts. Un ne par ko klusēt es netaisos,man Ogrē ir reģistrēts bērns un vīrs-pirms palaid muti sākumā ieslēdz smadzenes.

ese:
Liels paldies,jau rīt došos ceļā :)

zareema , 2014-04-03 20:00:37

zareema : Tad kads sakars Rīgai ja pabalsti ir Ogrē deklarētiem bērniem ? Gribēji palielīties ka esi "No Rīgas" ? Ja bērni deklarēti Ogrē tad tik uz priekšu :)

Lunis , 2014-04-03 20:42:30

Lunis:
Tev laikam bērnu vēl nav,jo bērnam nav sakara ar bezdarbnieka pabalstu( tapēc tur nekāda lielīšanās nesanāk :D ),tāpēc arī ievācu info pirms dodos uz kādu kantori,jo sēdēt rindā ar bērnu nav jēgas,ja tas izrādās bezjēdzīgi :D

zareema , 2014-04-03 20:53:05

Necīnos par pabalstu bērnam,ja tevi interesē visi sīkumi ( kamēr gadu sēdēju dekrētā,firma,kurā strādāju bankrotēja,loģiski,ka bērns vēl dārziņā neiet un man jāpiesakās bezdarbniekos,lai nepalieku zaudētājos. Bet nu rodas jautājums-vai man ar mazuli uz rokām jāskrien tas viss darīt uz Rīgu,par cik esmu tur deklarēta,vai varu to visu nokārtot Ogrē,par cik te dzīvoju ar ģimeni.) Lūk kur viss sāls LUNIS. Tādēļ tava asā mēle te ir drusku nevietā,bet laikam jau sākumā vajadzēja visu sīki un smalki uzrakstīt,lai Visiem ir saprotams. :D

zareema , 2014-04-03 22:09:16

zareema : Bērnu man gana ,http://www.ogresbalss.lv/?p=5711 bezdarbnieks gan nekad neesmu bijis , vispār nevaru saprast cik nejēdzīgai , nevajadzīgai jābūt izglītībai vai iemaņām lai sēdētu bez darba ?

Lunis , 2014-04-03 22:09:27

zareema : Jā vajazdēja gan smalki , variāciju daudz:) Gan būs labi TAČU Ogri kā vietu "Pabalstiem" neiesaku , vienkārši no "Dienestu" komunikācijas kultūras viedokļa. Parvari sevi un DARI to Rīga tur būs vismaz kāda cerība par KURSIEM kādām apmācībām un galu galā "Darbu" . Ogrē nekas `tads nespīd principā PLUS "Komunikācijā" visie tie Ogre kantori ir DRAUSMĪGS kolhoza partkoma līmenis :)

Lunis , 2014-04-03 22:12:55

Laba diena , mēs esamfinanšu virsnieks liftinga aizdevumu uzņēmumam . Getting likumīgas aizdevumu vienmēr ir bijusiliela problēma klientiem, kuri ir finansiāli vajadzībām . Mums ir akreditējusi aizdevēja Padomi sniegt aizdevumus vietējiem un starptautiskiem klientiem . Lūdzu rakstīt atpakaļ , ja interesē , sazinieties ar mums pa ; Zopaloancompanyltd @qq.com

Zopa Finance Service , 2014-04-03 22:18:35

Lunis:
Nav jau runa par nejēdzību vai izglītības trūkumu,bet par to,ka vēl sēžu ar mazo un strādāt netieku. Kāpēc gan tad kamēr sēžu mājās nenokārtot pabalstu līdz brīdim,kad atkal sākšu strādāt? Tas vai ir tik briesmīgi un apkaunojoši? Man liekas,ka nē. :D

zareema , 2014-04-03 22:42:59

Zopa Finance Service:
Paldies par piedāvājumu :D

zareema , 2014-04-03 22:44:12

Lunis:
Paldies par ieteikumu,tā laikam būs arī jādara. :)

zareema , 2014-04-03 22:45:25

zareema : PIRMKĀRT šeit nav nekādu "Kursu iespēju" arī nekāda "Darba tirgus". Kontingents kas šeit meklē darbu ir GAUŽI DEGRADĒTS pamatā ilgstoši bezdarbnieki , atturībnieki un visādi citādi "Īpatnī". Attiecīgi tie DIENESTI pret visiem attiecoties kā jau pret minētajām kategorijām jebkur. Ņem vērā ka Laukos jau ir vismnaz OTRĀ paaudze kura DZIMUSI NESTRĀDĀT un varen sparīgi pieprasa "Savus pabalstus". Rīgā bix citādāk TOMĒR tur daudz lielākas iespējas gan MANĪTIES "Bezdarbnieku" nosūtījumā gan arī darba iespēju nesalīdzināmi vairāk. Ko agrāk darīji?

Lunis , 2014-04-03 23:00:23

Lunis:
Darījusi esmu daudz ko- pabeidzu RHV Rīgā,17 gadus dejoju baletu,tad 3 gadus par bārmeni,pēdējais darbs bija lietvede,menedžere tipogrāfijā,bet kamēr sēžu dekrētā,tipene nobankrotēja. Vīrs aizbraucis kkur līdz ar galiem,tāpēc pat bezdarbnieka pabalsts noderēs kamēr maza aizies dārziņā un atkal atradīšu darbu :D Bet starpās starp šiem darbiem ir darīts vēl šis tas-apkopēja,oficiante,roku darbi tipogrāfijā.

zareema , 2014-04-03 23:06:25

Varbūt vari kaut ko piedāvāt? :D

zareema , 2014-04-03 23:06:48

Katrā ziņā,no darba nebaidos :)

zareema , 2014-04-03 23:10:59

zareema : Pirms gadiem 7 varēju piedāvāt "Tipogrāfijā" bija ļoti aktīva darbība šai lauciņā , digitālās drukas jomā :) Šobrīd mums visa "Ražošana" arī drukas serviss sen pārcelts prom no Latvijas , tā vienkārši daudz rentablāk , vienkāršāk. Hē , paskat nemaz tik bezcerīgi neliekas , ja tik plašs specāilsts darbs nebūs problēma. Taču man Latvijā vaig konkrēti šauri specializētu speciālistu kurš "Pats pūta pats dega" pārāk plaša un nenormēta slodze tā būs priekš "Jaunās māmīņas". Man vajag sociālo projektu vadītāju lauku reģioniem. Rietumos tā ļoti laba nišša , bet Latvija nav rietumi līdz ar to šeit tas būtu darbs STUDENTAM / SKOLNIEKAM kurš vēlāk grib "Tīties prom" bet jau ar labu CV un pieredzi . Eiropā tas ir būtisks pluss CV . Principā cilvēkam kurš NĀKOTNĒ plāno gūt labu izglītību , labi apmaksātu darbu ĀRPUS LATVIJAS nevis "Nopelnīt iPhone trulīt" pakojot vistas pie konveijera. Taka iesaku tev RĪGAS "Uzskaiti" Ogrē reāli nav ko ķert "Berzdarba bonusu" jomā , to zinu no ne mazums "Meklētāju" texstiem.

Lunis , 2014-04-04 00:34:46

Lunis:
Liels paldies par info. ;)

zareema , 2014-04-04 09:48:11

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet