Eiro vērīgais

Igaunijas Ekonomikas izpētes institūta direktore Marje Josinga atzīst
— Pirmajā mēnesī (PĒC EIRO IEVIEŠANAS) tirgotāji neceļ cenas, jo darbojas monitorings, turklāt neviens taču negrib izrādīt nepamatotu alkatību. Izšķirīgais ir trešais mēnesis pēc eiro ieviešanas, tad labi nostrādāja iedzīvotāji, ziņojot par aizdomīgu cenu kāpumu, — atceras ekonomiste.

Ko@inbox.lv , 2014-02-25 13:49:22

Nupat bija rēcīgs gadījums , PRĒMIJA 710Eur ! Cilvis neizpratnē , SKOPUĻI nu kautkādu apjājēji ! Beigās šim sak 500Ls !! Ooooo tā cita lieta NAUDA CIPARS ! Pilnīgi reāls gadījums pagājušā nedēlā :):)

Lunis , 2014-02-25 14:13:30

Mums viss vēl priekšā....paziņa strādā apkalpojošā sfērā,stāstīja,ka priekšniecība gaida 1.jūliju,kad beigsies termiņš divu cenu atspoguļošanai,tad tik sāks uzlabot cenu izskatu- un,ne jau uz leju.......

haaaa , 2014-02-25 16:04:34

haaaa : Eiropā sīceni seviški pakalpojumu sfērā praktiski nelieto , tas ir vispārzināms fakts. EUro sāiknauda ir smaga neerta un mazvērtīga arī fakts. Protams ka cenas apaļos kā Somijā piemēram līdz veseliem desmitiem.

Lunis , 2014-02-25 17:35:59

PIETAM pēc pēdējā ziņam "Latvijas Eiro ieviesēji" tradicionāli sagatavojuši SMALKU dāvanu naudas lietotājiem , METĀLA nauda komercbankās maina ar visai augstu piemaksu , tas veicinās gan tās iztrūkumu gan cenu apļošanu l:)

Lunis , 2014-02-25 17:43:00

stāsti man,tā kā es to nezinātu......es arī māku lasīt......vienkārši kretinē,ka mūs čakarē visi un visur.....

haaaa , 2014-02-25 18:24:45

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet