Metāllūžņi, kur Ogrē tos nodot?

Sveicināti! Esmu uzsācis pavasara tīrīšanu un esmu nolēmis šķirties no gadu gaidā krātajiem metāla izstrādājumiem, kā liecina pieredze vairums no tiem tā arī šo gadu gaitā nav noderējuši. Esmu apzinājis uzņēmumus, kuri Ogrē pieņem metāllūžņus, bet vēlos pajautāt, no personīgās pieredzes, kur nodot būtu izdevīgāk?
Pirms pāris gadiem mainot mājai apkures sistēmu un kanalizāciju nodevu čuguna radiatorus, vannu, apkures katlu, dažādas apkures un kanalizācijas trubas. Un te nu piedzīvoju vilšanos.
1. Naudiņu kontā nācās gaidīt gandrīz 3 nedēļas, kuru laikā divas reizes sazvanījos un man solīja jau rīt pārskaitīt.
2. Mājās apskatot lapiņu, kurā uzrādīts metāllūžņu svars un iepirkuma cena, secināju, ka ir ieturēti 8% piesārņojums, lai gan kāds, gan tur varētu būt piesārņojums. Šie 8% naudas izteiksmē veidoja pāri pa 50 Ls.
Tad nu padalieties ar savu pieredzi, lai mēs arī turpmāk nebūtu cērpamās aitas. Jauku dienu!

J.Kalniņš , 2014-02-06 14:26:41

50 ls vairāk neviens nedod - kaudz lielāka vai mazāka. un diemžēl svari arī visiem noregulēti.....

oo , 2014-02-06 18:21:33

Kāpēc uztraukums par naudu?

nodot nav pārdot , 2014-02-06 23:06:10

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet