Kaimiņi

Ļaudis,kam jāziņo par kaimiņiem?
Agrāk kāvās un klaigāja,tagad laikam iegādājušies jaunu mūzikas aparatūru un visu dienu dzirdam tikai basus. Tas vairs nav izturams,pie tam vēl man mājās ir mazs bērns,kurš pat pagulēt lāgā dēļ tā visa nevar.

zareema , 2013-12-19 16:32:33

kur,kur,policijā iesniegumu jāraksta.

.. , 2013-12-19 16:40:45

jūtu līdz, man arī tā nepatiktu. Bet nesen te lasīju rakstu, "Mālkalnē" bija. Ko nedrīkst darīt daudzdzīvokļu mājās, kur var sūdzēties. Par apkārtnes mēslošanu utt., un arī par trokšņošanu. Laikam municipāļiem var sūdzēties. Ja jau Rīgā sodīja par klavieru spēlēšanu, tad šajā gadījumā arī varētu sūdzēties.

, 2013-12-19 16:42:45

Jūtu tev līdzi.Zem manis,arī kaimiņi ir trokšņaini.Dzer katru dienu un bļaustās.Policiju saucu,bet jēgas nekādas nebija.Trokšņi kā bija,tā arī ir.Tagad meklējam citu dzīvokli.

Baiba , 2013-12-19 17:03:12

Jebkurā diennakts laika var saukt policiju. Var zvanit 02, vini atsutis pasvaldibas policijas ekipazu.

abc , 2013-12-19 17:09:43

pašikiem j;azvana

kuka , 2013-12-19 17:54:24

Trokšņa līmeni, kas saistīts ar mūzikas atskaņošanu un ar sabiedriskās kārtības neievērošanu, kontrolē pašvaldības policija. Ja šo konfliktu nevar atrisināt mierīgā sarunu ceļā, jums noteikti jāvēršas policijā ar iesniegumu, kurā minētos faktus ar savu parakstu ir apstiprinājuši arī citi liecinieki (piemēram, pārējie kaimiņi), vai īpašos gadījumos jāzvana policijai nekavējoties.

Kad trokšņošana traucē apkārtējo mieru, tostarp naktsmieru, tā var tikt klasificēta kā administratīvais pārkāpums.

Trokšņošana Rīgas domes saistošo noteikumu izpratnē ir miera traucējums. Miera traucēšanas gadījumos pašvaldības policijas darbinieki vadās no tā, cik liels vai ilgstošs ir bijis miera traucējums, kā arī no cietušo personu skaita.

Atbildība par šo noteikumu neievērošanu – ja pārkāpums ir izdarīts laikā no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00, uzliek naudas sodu fiziskajām personām līdz simt latiem, ja pārkāpums ir izdarīts laikā no plkst. 23.00 līdz plkst. 7.00, fiziskajām personām uzliek naudas sodu no 20 latiem līdz 150 latiem. Ja persona gada laikā no lēmuma par soda naudas uzlikšanu pieņemšanas dienas atkārtoti izdara minēto pārkāpumu, neatkarīgi no pārkāpuma izdarīšanas laika fiziskajām personām uzliek naudas sodu no 100 līdz 250 latiem.

* dzīvoklī mūzikas skaļums nedrīkst pārsniegt 35dB pēc administrat. noteikumiem.

belevics.lv , 2013-12-20 11:27:38

Sodus par trokšņošanu paredz gan Ogres novada saistošie noteikumi, gan Administratīvo pārkāpumu kodekss. Sodot pārkāpējus, pašvaldības policija galvenokārt vadās pēc Ogres novada saistošajiem noteikumiem, kas par trokšņošanu nakts stundās no pulksten 23 līdz 6 paredz naudas sodu no 20 - 30 latiem.

Par tiem pašiem pārkāpumiem pārējā diennakts laikā no plkst. 6 līdz 23 paredzēts naudas sods līdz 15 latiem. Noteikumi paredz, ka par šādu pārkāpumu nav paredzēta brīdinājuma izteikšana, bet gan uzlikts naudas sods.Jāpiebilst, ka pārkāpēji ļoti maldās, ka, neatverot durvis policijai, izdosies izvairīties no soda par izdarīto pārkāpumu.

Ogres novada saistošajos noteikumos paredzēti arī gadījumi, kas saistīti ar dzīvokļa remonta laikā izraisītajiem trokšņiem. Sods par trokšņošanu netiek piemērots, ja trokšņošana saistīta ar remontu, kas tiek veikts darba dienās no 8 līdz 21, sestdienās, svētdienās un svētku dienās no pulksten 10 līdz 17.

belevics-2 , 2013-12-20 11:31:51

Mums bija līdzīgi..Apakšējam kaimiņam traucēja, ka puikas skraida un trokšņo. Nāca augšā, lamājās.. a ko mēs varam padarīt? visi bērni spēlējas, cits klusāk, cits skaļāk.. griesti tak nebruka no tā - viņš TV nevarot paskatīties.. Šitā 2 reizes un šis sāka ļoti skaļi mūziku atskaņot. tas traucēja, jo tika vērsts uz mums.. nu ko - vakarā vēls, zvanam policijai.. un ko viņi? neko.pieņēma iesniegumu un viss, jo apkārt tantes puskurlas, dažiem netraucēja, jo šie kopā sadzēra ar to veci.. māja mierīga, jo tiešām - apkārtējos dzīvokļos veci cilvēki dzīvo..viņam ar jau gadi 45-50..tā mēs 2x saucām policiju.. tagad kaut kā nomierinājies..

Elīna , 2013-12-20 14:47:37

Kura maja tas ir?

tas Zaremai , 2013-12-20 17:50:40

Lapu iela 8.
Ģimene atvainojiet,bet neadekvāta,māte ar visiem iespējamajiem vārdiem kliedz gan uz meitu kkādi 15 gadi un puiku kādi 5 gadi. Tas viss ir dzirdams tik labi,ka rodas tāda sajūta,ka viņi te pat man blakus klaigā. No izteicieniem reāli nekautrējas,laiž apgrozībā visus vārdus uz Š un B. Un tagad vēl tam visam plusā tā mūzikas bungošana.

zareema , 2013-12-25 19:48:30

Tak zvani policijai vai ziņo barintiesai.Nav ko te kladzināt.Vai nu ej tālāk ziņo,vai arī klusē.

... , 2013-12-25 23:40:25

Es nekladzinu,nav mana darīšana,ko viņi savā starpā dara un kāds ir viņu ģimenes modelis,lai kaut vai nosit viens otru,man svarīgi,lai manās mājās miers. Policijai zvanīju,neviens tā arī neatbrauca. Paldies par padomiem. :)

zareema , 2013-12-26 10:00:17

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet