Gājēju pārejas pie izgl.iest.

Labdien, esmu sašutusi par autovadītāju attieksmi, saistībā ar ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu, konkrēti zebru ignorēšanu, ja uz tās jau atrodas gājējs. Šādas situācijasa atkārtojas ļoti bieži, it īpaši satrauc, ja tāda cituācija rodas pie izglitibas iestādēm, konkrēti pie PII Cīrulītis. Man kļūs neomulīgi, kad kārtējo reizi kāds pārgalvis nespēj adekvāti rikoties, šorīt pat lielā ātrumā braucot, tad izdomā bemzēt, bet neaprēķina bremzēšanas ceļu un eleganti pārslīd pāri zebrai. Ko ar savu stulbumu gribēja parādīt, nezinu, bet redzēja gājēju jau laicīgi.
Kad mēs beidzot sāksim cienīt viens otru.

Domātāja , 2013-12-13 09:08:50

tur taču tie guļošie...

hm , 2013-12-13 09:20:40

Uzsvars uz: "Sāksim cienīt viens otru" Pirms brauktuves šķērsošanas pa gājēju pāreju, kur satiksme netiek regulēta, gājējiem jānovērtē attālums līdz transportlīdzekļiem, kas tuvojas, kā arī jānovērtē to braukšanas ātrums un jāpārliecinās par drošību.

Kurtis , 2013-12-13 11:19:14

Ja gājēji nerespektēs autobraucējus ,viņi pakļauj sevi navei,un kurš šinī situācijā ir vinnētājs ,vai tad tam kam ir priekšroka?

redzu , 2013-12-13 11:28:31

CSDD vajadzētu izglītot gājējus kā pareizi jāpāriet iela uz gājēju pārejas,citādi tie iedomājas,ka slāj pa savu personīgo virtuvi.Īpaši ziemā un tumsā ir jāpadomā par sekām,nu nedrīkst tā neskatoties slāt pāri ielai.

šoperis , 2013-12-13 11:49:59

Sen jau nepaļaujos uz šiem noteikumiem un arī bērniem atgādinu ka nedrīkst slāt pāli zebrām nepārliecinoties par drošību. Tāpat vadot automašīnu pārbraucot krustojumu braucot pa galveno ceļu vienalga obligāti jāpārliecinās vai no sāniem kāds nelido,un stājoties pie luksafora jāskatās atpakaļgaitas spogulī vai aizmugurē braucošais arī stājas vai ir aizdomājies, īpaši slidenajos laika apstākļos.

cenšos tā , 2013-12-13 12:02:15

vispār labāk sēdēt mājās.

pālī , 2013-12-13 12:16:22

ir situaijas kad nobremzet nevar paspet ,pat ja to uzsak darit laicigi piemeram ja ir slikts laiks,vai ledus,,sniegs.utt...

vaditajs , 2014-01-05 20:54:03

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet