Paskaidrojiet

Vai kāds var paskaidrot - kāpēc Ogrē vismaz ietvju vietā asfalta vietā neklāj bruģakmeņus. Konsekventi! to darot, ietaupītos gan liekie uztraukumi, gan tautas sakrātie līdzekļi. Kāpēc ~25 gadus pēc Mūsu neatkarības neviens to nesaprot? Nepaiet ne gads - skat, un atkl Ogrē kā likums notiek ietvju un ielu rakšanas un pārrakšanas. No jauna asfaltēšanas un otrreiz asfaltmateriālu pirkšana! Vai tad R valstis ir muļķes, ka pārsvarā izmanto jaunu bruģi? Vai tad Ogres amatpersonas nav paceļojušas un redzējušas, un secinājušas?

Izdevīgāk , 2013-12-05 18:30:53

Tāpēc, ka mana kompānija to neprot. Vēl būs jautājumi?

Līvija , 2013-12-05 18:39:00

Pa brugi nevar braukt ar skritulenem un ar skeitu, izdevigak ir sudigak, bet to ka nevar izdomat un sataisit visu vienlaicigi gan ir stulbi tap es piekritisu.

sk8 , 2013-12-06 01:48:53

Tāpēc, ka tad nevarētu iekasēt papildus naudu par bedrīšu lāpīšanu :)

... , 2013-12-06 13:03:17

taisnība par bedrītēm... tās , ja labo, tad vienkārši ļoti siki, Par kvalitāti jāatbild Izpildirektoram. Špakis gadiem sēdēja, bet darbs nkvalitatīvi pieņēma. VAi pavērojāt, kāds izskatās jaunā apļa vidus???? Vienkārši katastrofa...... Kauns, kauns, kauns..............
Bet vēl ir fakts, ka bruģis pats par sevi ir skaļš, kad pār to pārvietjas mašīnas. Arī Ventspilī Lembim būs jāsāk domāt, ko piķot iespajams par skļumu.... kad mašīna ātri brauc, ļoti skan. Un vēl, Ventspilī cilvēki maz ar šipiem braukā, jo klimats siltāks. Ko teiks bruģis pēc sezonām 2 vām, Ogrē????

CILVĒKI, PIRMS BAURĀJIET, PADOMĀJIET KA KAtRAI LIETAI IR 2 PUSES......

Ogreens , 2013-12-06 19:57:56

Man, protams, labāk patīk bruģis un neko no tādām lietām nesaprotot arī šķiet, ka tas pat ir izdevīgāk, ja kaut kas jālabo vai jāoilnveido zem tā. Tomēr tajā pašā laikā mani tracina tas, ka bruģis vietām ir ļoti nekvalitatīvs un drūp!

Trotuārs. , 2013-12-07 08:29:57

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet